Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 13 Май 2024 10:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2007 23:59 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
То другите ще ги бием. Само ЦСКА-то като паднат от нас ще има големи спорове, че отново мача бил купен!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2007 00:04 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ТЕ винаги така казват : )
Все пак ЛЕВСКИ ШАМПИОН !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2007 00:10 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ще видим. За Рилецо не разбрах.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2007 00:12 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ЦСКА-рите сега да мълчат! Те за 4 мача - 10 точки ГУБЯТ! ... ЩЩЩЩт. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2007 10:03 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
^_eldiablo_^ написа:
ЦСКА-рите сега да мълчат! Те за 4 мача - 10 точки ГУБЯТ! ... ЩЩЩЩт. !

Вии пък кво се радвате. Ще видите сега нашите как ще навирят носовете все едно са били Барселона с 8:0. Като напомпаха самочувствието с тея измислени дузпи най-много да им изиграе лоша шега и да изтърват титлата, защото за всички е ясно че Левски няма да бие Литекс докато Любко Петрович е там.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2007 11:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Че ние като ви бием вас мача с Литекс няма никво значение.Едно е ясно ако Левски не е шампион Локо СФ ще е шампион.Тоя ЦСКА с тея играчи никога няма да стане шампион.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2007 11:57 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Че ние като ви бием вас мача с Литекс няма никво значение.Едно е ясно ако Левски не е шампион Локо СФ ще е шампион.Тоя ЦСКА с тея играчи никога няма да стане шампион.
^_eldiablo_^ написа:
ЦСКА-рите сега да мълчат! Те за 4 мача - 10 точки ГУБЯТ! ... ЩЩЩЩт. !
ДобДоб много тежки думи казваш,а съм сигурен,че и ти знаеш,че ЦСКА пак ще е шампион!
...Жоро т'ва с десетте точки вече е банално...вие направихте същото,но ги загубихте първия полусезон,а ние втория...и също така тогава бяхме с Божков...

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2007 12:08 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Че ние като ви бием вас мача с Литекс няма никво значение.Едно е ясно ако Левски не е шампион Локо СФ ще е шампион.Тоя ЦСКА с тея играчи никога няма да стане шампион.

Ти маи си тъп , а. Я прочети мнението ми пак, аз не съм цск-ар.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2007 22:30 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2005 21:25
Мнения: 331
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
t0xIc написа:
Ще видим. За Рилецо не разбрах.

Vie sq 4orbarit imate da opqvate za tys zaguba ot Rilski do kat pak CSKA ne sa idani sre6tu nqkoi smotanqci koeto go pravqt vinagi !!!I togava 6i mluknete s va6iq Rilski !!!Samo 1 6ti kaja ma4 s ma4 ne si prili4a kak be6e 2:2 s marek !!!Levski si gi bie kato prani ga6ti tova be6e samo znak kakvo vi o4akva v SYbota!!!!Ai ve4e sled ma4a si prikazvame pak!!!Razbira4i golemi eii!!!

:clap: :clap: :clap: :clap:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2007 23:00 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
dell написа:
t0xIc написа:
Ще видим. За Рилецо не разбрах.

Vie sq 4orbarit imate da opqvate za tys zaguba ot Rilski do kat pak CSKA ne sa idani sre6tu nqkoi smotanqci koeto go pravqt vinagi !!!I togava 6i mluknete s va6iq Rilski !!!Samo 1 6ti kaja ma4 s ma4 ne si prili4a kak be6e 2:2 s marek !!!Levski si gi bie kato prani ga6ti tova be6e samo znak kakvo vi o4akva v SYbota!!!!Ai ve4e sled ma4a si prikazvame pak!!!Razbira4i golemi eii!!!

:clap: :clap: :clap: :clap:


Спокойно бе нека не забравяме че и те падат от Беласица 0:1....хахахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 00:50 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Maystora написа:
dell написа:
t0xIc написа:
Ще видим. За Рилецо не разбрах.

Vie sq 4orbarit imate da opqvate za tys zaguba ot Rilski do kat pak CSKA ne sa idani sre6tu nqkoi smotanqci koeto go pravqt vinagi !!!I togava 6i mluknete s va6iq Rilski !!!Samo 1 6ti kaja ma4 s ma4 ne si prili4a kak be6e 2:2 s marek !!!Levski si gi bie kato prani ga6ti tova be6e samo znak kakvo vi o4akva v SYbota!!!!Ai ve4e sled ma4a si prikazvame pak!!!Razbira4i golemi eii!!!

:clap: :clap: :clap: :clap:


Спокойно бе нека не забравяме че и те падат от Беласица 0:1....хахахах

И от Ботев с 1:0


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 11:20 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2005 21:25
Мнения: 331
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
- Седрик, оценката ви за този мач?
- Играхме с настроение. Бяхме мобилизирани и се радвам, че успяхме да реализираме толкова много голове. Видя се, че разликата между Левски и останалите е твърде голяма. Вкарахме осем гола есента в Дупница, сега също отбелязахме толкова, но изпуснахме още много.
- Преди да вкарате дузпа, изпуснахте няколко положения.
- Ударът ми с глава бе хубав, но за жалост встрани. Вратарят на Марек не реагира, но топката не уцели вратата. Имах положение и с левия крак, но тогава не нанесох точен удар и затова също не успях да вкарам.
- Кой е по-силният ви крак?
- Нямам проблеми, играя и с двата. Вкарвал съм и с левия.
- Есента вкарахте дузпа на ЦСКА, сега готов ли сте да биете още веднъж, ако има такава за Левски?
- Искам да отбележа на ЦСКА, но от игра. Нямам нищо против след това да вкарам и дузпа, ако има такава. По-важното е да спечелим мача. Вярвам, че имаме сили това нещо да се получи.
- Няма ли да сте притеснени срещу ЦСКА след седмица?
- Не, защо да сме притеснени! Ако има някой, който да е притеснен, то това не е отборът на Левски. Ние сме много спокойни и това ще го видят всички на стадиона. Водим 3 т. пред ЦСКА и те са тези, които трябва да бият на всяка цена. Но аз съм убеден 100 %, че те няма да победят. Направихме една добра репетиция и ЦСКА не е отбор, който може да ни притеснява. Убеден съм, че ако играем добре, в България няма отбор, който да го направи.
- Не играете ли с твърде голямо самочувствие?
- Имаме самочувствие, но то отговаря на играта ни. Работим усърдно и това се видя в мача с Марек. Сега ни предстои още седмица работа. Можем да бъдем спокойни, ако играем и тренираме по същия начин. "Васил Левски" е нашият стадион, свикнахме с обстановката тук, имаме самочувствието и увереност, че Левски ще спечели.
- Каква е разликата в сравнение с миналата година, когато пак станахте шампиони?
- Сега играем по-силно, затова и хората започнаха да се връщат по трибуните. Това е добре за футбола. Ако всички отбори се опитват да играят като нас, стадионите ще бъдат пълни.
- Напускате ли Левски заради семейството си?
- Не, това са глупости, които тиражира един ваш колега. Аз съм замесен в това нещо, без да има грам истина. Всичко в семейството ми е наред, вече в България имаме приятели. Жена ми общува с много хора.
- Имате договор за още два сезона. Ще останете ли докрай?
- Ако от мен зависи - да. Нямам нищо против да продължа да играя за Левски. Договорът ми е до лятото на 2009 г., синовете ми учат в България, тренират в Левски, всички тук се чувстваме прекрасно.
- Искате ли синовете ви да ви наследят и да станат футболисти?
- Не зная, това те ще го изберат. Аз насила няма да ги карам. Единствено с жена ми се бяхме разбрали, ако са момчета, аз да избера имената им, а ако са момичета, това да направи тя. Надявам се един ден да имаме момиче. Сега ще оставя Антони и Никола да тренират футбол, а ако искат - да се занимават с нещо друго. Само бих им помогнал.
- Предполагам, следите първенството на Франция? Къде ще е Левски, ако играе в първа лига?
- При всички положения ще е сред първите 4-5 отбора. В момента там силен е Лион. Да играем с тях ще ни е много трудно. Но смятам, че имаме сили да бъдем в челото на таблицата. Лошото тук е, че играем с лекота и превъзхождаме всички останали отбори. Затова ги бием с по 4-5 гола. Ако се усили конкуренцията, ще има по-достойно представяне на България при участието на страната в европейските клубни турнири. Затова и вярвам, че при ново класиране на Левски в Шампионската лига ще изиграем по-силни мачове.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 19:50 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
В събота, 31 март, на 85 годишна възраст почина синята легенда Божин Ласков - Попето, както е известен сред футболните фенове, съобщава официалният сайт на "сините".

прекара по-голямата част от живота си в бивша Чехословакия, след като през 1947 години избяга от комунистическия режим в България.

Божин Ласков е роден в с. Локорско, Софийско на 15 февруари 1922 година. Започва кариерата си в детския отбор на Победа, но после се премества в юношеския на Левски, а на 17 годишна възраст вече е привлечен в първия отбор на Левски и изиграва 7 сезона при сините, като става един от най-резултатните нападатели на Левски с отбелязаните 38 гола в 55 шампионатни мача, 24 гола в 21 мача за купата. В международни срещи записва 10 мача и 3 гола. С отбора на Левски, Божин Ласков е двукратен шампион на България, 3-кратен носител на купата на България и 4-кратен столичен шампион. За националния отбор на България изиграва 6 мача, а заради представянето си на Балканиадата в Тирана(1946) е избран за играч на турнира. През 1947 година напуска България заради режима и се установява в Чехословакия, където играе последователно за отборите на Жиденице(Бърно), Слован(Братислава) с който става 3-кратен шампион на Чехословакия и Руда Хвезда(Братислава). С изявите си заслужава място дори в националния отбор на Чехословакия, с който изиграва 3 мача. След прекратяване на кариерата си, става треньор като води отборите на Интер(Братислава) и Спартак(Търнава). По професия Божин Ласков е лекар, като се занимава с медицина след като спира с футбола. В последните години преди смъртта си Божин Ласков бе активен член на Българското общество в Словакия.

При миналогодишното гостуване на Левски в Търнава на Артмедия, фенове на Левски посетиха Ласков в дома му в Братислава и отдадоха почит на синята легенда.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 20:48 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ми мир на прахта му ...

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2007 13:10 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Младите надежди на Левски, набор 1994 г. с треньор Петър Петров-Чори, които се намират на лагер в Италия, завършиха 2:2 с връстниците си от Милан, съобщи официалният сайт на 24-кратните шампиони.

"Сините" поведоха с попадения на Божидар Димитров и Христо Попадийн. Впоследствие домакините отговориха с два гола и по този начин мача завърши наравно.

С изявите си на терена левскарите оставиха отлични впечатления и постигнаха престижно равенство в Милано.

Срещата се игра на едно от игрищата в спортния център "Сан Амброжио", собственост на италианския гранд.

В четвъртък предстои нова среща между двата състава, а в петък отбора се завръща в София.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2007 13:05 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Вторият мач срещу Милан на 94 наборите свършил 7:1 за Левски :) евала на младите таланти.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2007 13:55 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
GoldMasteR написа:
Вторият мач срещу Милан на 94 наборите свършил 7:1 за Левски :) евала на младите таланти.



Ехее смятай.94 ко ши рече....13 годишни ем брао до 10 години начи ще играем в Шл и ще мачкаме миланистите...хихи

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2007 14:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
GoldMasteR написа:
Вторият мач срещу Милан на 94 наборите свършил 7:1 за Левски :) евала на младите таланти.



Ехее смятай.94 ко ши рече....13 годишни ем брао до 10 години начи ще играем в Шл и ще мачкаме миланистите...хихи
те пък миланистите след десет години ще играят с младежите си :bang:

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2007 19:20 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Живот и здраве ще видим.Миланистите не знам дали ще мачкаме , но утре трябва да мачкаме.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 00:04 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
GoldMasteR написа:
Живот и здраве ще видим.Миланистите не знам дали ще мачкаме , но утре трябва да мачкаме.
:okey: :ok:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 11:28 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
като ги знам пак някое скучно 1:1 ще ми завъртят..... дано да не съм прав!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 11:30 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
айде довечера 8:0 за Сините..!!! :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 11:32 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Maystora написа:
айде довечера 8:0 за Сините..!!! :clap:

п.п.-снощи не дойдох, че бихме едни цигани на балик


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 17:48 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ОТ ^_eldiablo_^ и TheTerorisT: честита победа на най-добрите в България :bestwishes: :bestwishes: :bestwishes: :bestwishes: :lol: :clap: :clap: :clap: :clap: :dance: :dance: :dance: :dance: :bestwishes: :bestwishes: :two beer: :beer: :two beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 17:51 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2006 21:42
Мнения: 101
Местоположение: посредата на лявото от дясната страна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
^_eldiablo_^ написа:
ОТ ^_eldiablo_^ и TheTerorisT: честита победа на най-добрите в България :bestwishes: :bestwishes: :bestwishes: :bestwishes: :lol: :clap: :clap: :clap: :clap: :dance: :dance: :dance: :dance: :bestwishes: :bestwishes: :two beer: :beer: :two beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 17:51 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 33

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Бий чорбата с лопата бий бий бий :haha: :haha: има още хляб да ядат чорбите :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 18:06 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ЧЕСТИТО МОМЧЕТА.ЖИВИ И ЗДРАВИ И НАЗДРАВЕ.САМО ЛЕВСКИ АЛЕ АЛЕ АЛЕ

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 18:10 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2006 22:00
Мнения: 74
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Класа това е наи точното определение,спокоино със самочуствие.чорбарите могат само да се учат


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 18:12 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 03 Апр 2005 23:52
Мнения: 955
Местоположение: .......... I'll Take you straight to the ValueTown
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
GoldMasteR написа:
ЧЕСТИТО МОМЧЕТА.ЖИВИ И ЗДРАВИ И НАЗДРАВЕ.САМО ЛЕВСКИ АЛЕ АЛЕ АЛЕ

къде са те(доло), къде сме нийй(на върха)

_________________
Аз-Черпя :)


Я сега всеки да си признае, колко пъти подред ми гледа аватара :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 18:16 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2006 22:00
Мнения: 74
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ShLiM написа:
GoldMasteR написа:
ЧЕСТИТО МОМЧЕТА.ЖИВИ И ЗДРАВИ И НАЗДРАВЕ.САМО ЛЕВСКИ АЛЕ АЛЕ АЛЕ

къде са те(доло), къде сме нийй(на върха)
омряха от яд къдесте бе чорбари


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов