Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 13:58

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2004 21:37 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тодор Батков:
Василев остава и без титла
Левски дава почивка на Темиле, 21 футболисти тръгват за Пампорово


Треньорска смяна в Левски няма да има, дори и да не станем шампиони. Това заяви пред радио "Гонг" членът на Надзорния съвет Тодор Батков.
- Категорично Георги Василев няма да си тръгне. Той има договор до края на сезона с опция за още един. Няма основание за притеснение, но аз вярвам, че ще сме първи. Напрежението е огромно независимо от кампанията срещу нас - каза Тодор Батков.
Той призна, че е имало малка криза в Левски след отпадането от Ливърпул.
- Тя се показа на мача с Литекс. Левски излезе от нея срещу Локомотив (Сф). Няма конфликт в Левски. Нито между треньор и футболисти, нито между ръководството и треньора.
Апелираме да се свири на всички мачове 50 на 50. Това е част от феърплея. Всичко друго е изкривено. Дори и да не станем шампиони, но нека загубим с чест и игра от по-силни от нас противници. Нека най-добрият отбор да стане шампион. В останалите 11 кръга да има феърплей - каза още Тодор Батков.
За предстоящия мач с Родопа почивка ще получи Омониго Темиле. Нигериецът е с лека травма в крака и няма да пътува за Смолян. Тази сутрин левскарите тръгват за Пампорово, където ще бъдат настанени преди неделния мач с новака. В групата са включени 21 футболисти. В състава се връщат националите Елин Топузаков, Даниел Боримиров и Димитър Телкийски. Стоперът Топузаков и Телкийски бяха наказани за 1 мач, а Боримиров лекуваше контузия в кръста.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2004 21:38 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Българската букмейкърска къща "Еврофутбол" намали залозите за титла на Левски в програмата си Супершанс. От 1,60/1 допреди седмица коефициентът от вчера вече е 1,40/1. Непосредствено след сините се нареждат Локо (Пд) и Литекс с по 1,80/1. Залози за нова титла на ЦСКА се приемат при 2,00/1. За Славия коефициентът е вече 60/1.
Междувременно от "Еврофутбол" обявиха и новите залози за европейското в Португалия. Фаворит за спечелването на титлата е Франция с 4,00/1 пред Италия - 5,00/1, Холандия и Португалия (6,00/1). Шансът на България е 60/1. За първенец в предварителната ни група фаворит е Италия (1,50/1). След адзурите са Швеция с 4,00/1 и Дания с 4,50/1. България е на последното място с 8,50/1.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2004 21:40 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
30 минути на Герена не стигат
30 минути футбол срещу Левски на Герена не стигат.
До този извод стигна изпълнителният директор на Локомотив (Сф) Иво Тонев след загубата 0:3. Според него червено-черните са превъзхождали сините в първата трета на столичното дерби.
- Изпуснахме да поведем чрез Донев и Каптиев. След това Левски ни превъзхождаше тотално - каза още Тонев.- Пропуснаха дузпа и се мотивираха двойно. Това е големият отбор.
Локомотив тръгва за победа срещу Беласица в Петрич.
- Митът за грубите петричани е минало. Те са стойностен тим, който заслужава мястото си в "А" група. Очаква ни тежък сблъсък - завърши Тонев.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2004 22:18 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
haha smqh
LEVSKI :)
olimpiq lublqna dogodina pak :)
:crazy:
po hubavo otvori topik za alkoholik zmeevo:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2004 00:25 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
аз му казах че мястото на таз анкета не е тука ама кой ма слуша
дай аз ще напрая такава в цска-нюс

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2004 04:29 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
cska i mene ne me kefi nick-a ti ama nishto ne kazvam nali ?! :confused2:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2004 16:36 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
RedLabel написа:
cska i mene ne me kefi nick-a ti ama nishto ne kazvam nali ?! :confused2:




Ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха RedLabel е мой човееек :2gun:

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2004 22:55 
Sega ostava v temite za CSKA,Levski, Dobrudja i Footbal da slojim po edna anketa koi 6te stane purvi i vsi4ko 6te se naredi.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2004 23:23 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Mi mitrandile to kvoto i da napravish vinagi shte ima nedovolni.Kato gledam za kvi prostotii se puskat temi utre ochakvam da ima tema ot roda na "Kakva marka vi e televizora"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2004 23:29 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Съставът на Родопа (Смолян) поднесе сензацията на 20-тия кръг на "А" група, като победи единия от фаворитите за титлата, състава на Левски с 2:1. Срещата се игра на градския стадион "Септември" в Смолян пред близо 6 000 зрители.

Двубоят започна с очакван териториален превес от страна на "сините". Още в третата минута можеха да открият резултата, след като вратарят на домакините Личев изпусна топката при едно центриране в наказателното поле, но притичалият Любенов стреля в аут.

Мачът придоби изненадващ развой между 13-та и 15-та мин. Първо Христо Стаев от домакините бе изведен вдясно, центрира ниско по тревата към съотборника си Стойчев, който засече подаването в опразнената врата за 1:0.

Две минути по-късно националът Даниел Боримиров направи груба грешка в наказателното поле на своя отбор. Топката му бе отнета от Коприваров и с удар над плонжа на излезлия Иванков, удвои аванса за своите.

Футболистите на Левски дълго не можеха да организират добра атака към вратата на домакините. В 25-та мин. Димитър Телкийски получи правото да изпълни пряк свободен удар, но стреля на сантиметри от десния страничен стълб на Личев.

В 30-та мин. домакините имаха възможност да организиран голова атака. При ситуация двама на един Константин Башов се забави с подаването си към Дяков и последният се озова в положение на засада.

В 35-та мин. Лусио Вагнер центрира от фаул в наказателното поле на домакините. Там с глава отправи удар Любенов, но в аут.

Във втората минута от даденото продължение, "сините" се добраха до гол. Димитър Телкийски центрира от свободен удар към Любен Любенов, който с гръб към вратата успя да насочи топката в далечния ъгъл на не добре реагиралия Личев за 2:1.

Второто полувреме на срещата започна с две смени в състава на вицешампионите, като старши треньорът Георги Василев пусна Георги Чиликов и Костадин Видолов.

В 49-та мин. резултатът можеше да стане 3:1 за Родопа, но ударът на Христо Стаев в наказателното поле на гостите срещна тялото на защитник в синьо.

В 58-та мин. Левски можеше да изравни резултата, след като при едно центриране в полето на домакините, Чиликов свали с гърди към Георги Иванов. Гонзо стреля по диагонала, но Личев бе на мястото си и изби в ъглов удар.

След 60-та мин. играта се накъса и често лекарските екипи влизаха на терена, за да оказват медицинска помощ.

До края на срещата Левски атакуваше предимно, но без да създава нови голови положения. В 86-та мин. Телкийски изпълни нов пряк свободен удар. Той насочи топката опасно към левия ъгъл на вратаря Личев, но стражът на Родопа прояви завиден рефлекс и парира удара му.

В края на мача играта се изнерви, в следствие на което Георги Иванов от Левски получи два жълти картона, респективно червен, за непрестанно апострофиране към съдията Камен Алексиев.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2004 23:32 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Старши треньорът на Левски Георги Василев заяви след загубата от Родопа в мач от 20-ия кръг на първенството в "А" група, че не е очаквал такава развръзка на двубоя.

"Загубихме по начин, по който най-малко съм предполагал. Търся обяснение. Тежка загуба, която мисля, че ще предопредели по-нататъшното ми бъдеще в Левски. Левски е голям отбор, не може хора да се подиграват с него. Съдийството няма какво да го коментирам, постоянно имаше лежане по терена. Щом не съм накарал отбора да победи, значи вина имам и аз", заяви Василев.

Неговият колега Войн Войнов изрази своята радост, но призна, че е раздвоен от успеха на своя Родопа.

"Не мога да повярвам, че победихме най-силния отбор в България. Малко съм раздвоен, защото ще попречим на Левски да стане шампион. Заслужихме тази победа. Опровергахме твърденията, че мачът е уговорен. Оптимист съм за бъдещето на отбора", каза той.



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2004 23:41 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Znachi sega da vi kaja istinata za zagubata dneska.Futbolistite na levski sa napravili koaliciq sreshtu starshi treniora na Levski Vasilev.Bajdekov kaza che oshte predi macha e usetil takova neshto kogato e razbral e izvikal futbolistite govoril e s tqh no te ne sa kazali nishto.I koito e gledal macha vidq che nikoi ot futbolistite na Levski ne iskashe da pobedi.Sled macha Todor Batkov kaza che vinata e edinstveno v igrachite.I nakraq se poluchava che igrachite gubqt narochno za da izgonqt treniora.I sled macha G.Vasilev kaza che tozi mach shte uskori zaminavaneto mu ot Levski.Malko po kusno Andrei Jelqzkov zaqvi oficiqlno che cqloto rakovodstvo zastava zad treniora i shte se provedat mnogo razgovori s igrachite.I samo da kaja che otbora na Rodopa e sobstvenost na izpalnitelniqt direktor na Levski Todor Batkov :)) Are i samo LEVSKI & PMG :))))))))))))


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2004 15:08 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Георги Иванов: Съдията бе взел пари
Казах на съдията, че е убиец, разкри Георги Иванов, който бе изгонен. И двата си жълти картона нападателят на Левски получи за разправия с рефера.
- Писна ми от корумпирани престъпници. Този съдия е взел пари, за да свири така. Това мога да го кажа и да се закълна даже. Може ли да си нагъл и да се смееш през цялото време и 200 пъти да пускаш носилката на терена - обясни Иванов.
Той каза още, че със загубата в Смолян Левски е загубил и титлата.
- Има още много мачове, но след този шансовете ни да станем шампиони са минимални. Родопа спечели, защото повече искаше победата - завърши Гонзо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2004 15:09 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Георги Марков: Заставам зад Георги Василев
Питайте ония момчета на терена защо загубиха, ядосва се техническият директор Андрей Желязков


Председателят на УС на Левски Георги Марков подкрепи треньора Георги Василев след загубата (1:2) от Родопа в Смолян вчера.
- Той не е виновен - категоричен бе бившият конституционен съдия.
Марков обясни още, че е притеснен не толкова от загубата, а от начина, по който се е стигнало до нея.
- Всеки може да падне, но аз съм потресен от това, което видях в Смолян. Не желая да коментирам повече, защото в момента съм афектиран. В такова състояние не е хубаво да се говори - добави шефът в синия клуб.
Георги Марков разкри, че днес или утре ще има сбирка на управата. На нея ще се коментира случилото се във вчерашния мач.
В същото време техническият директор на Левски Андрей Желязков хвърли вината за загубата върху футболистите.
- Не съм доволен, разбира се. А защо загубихме, би трябвало да попитате ония момчета, които бяха на терена. Аз лично нямам обяснение - лаконичен бе той след мача.




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2004 15:10 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Даниел Боримиров: Футболът няма нищо общо с балета
Съдията свиреше всяко докосване, а домакините лежаха през целия мач. В крайна сметка футболът не е балет, каза националът Даниел Боримиров, който сбърка фатално при втория гол на Родопа.
- Не видях, че зад мен има човек. Исках да си поведа топката, но той ме атакува от вътрешната страна и ми я отне - обясни ситуацията халфът. - Не играхме добре. Футбол нямаше. Само ритахме топката напосоки и логично загубихме - добави Боримиров.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2004 20:57 
RedLabel написа:
Георги Иванов: Съдията бе взел пари
Казах на съдията, че е убиец, разкри Георги Иванов, който бе изгонен. И двата си жълти картона нападателят на Левски получи за разправия с рефера.
- Писна ми от корумпирани престъпници. Този съдия е взел пари, за да свири така. Това мога да го кажа и да се закълна даже. Може ли да си нагъл и да се смееш през цялото време и 200 пъти да пускаш носилката на терена - обясни Иванов.
Той каза още, че със загубата в Смолян Левски е загубил и титлата.
- Има още много мачове, но след този шансовете ни да станем шампиони са минимални. Родопа спечели, защото повече искаше победата - завърши Гонзо.

Kato zagubim ili sadiata e vinoven ili pravilnika ili policiata ili BFS. Nikoga ne sme igrali slabo i nie sme napravili vsi4ko i sme igrali super i drugite ne sa vzeli topkata za sekunda, puk se okaza 4e te imat pove4e golove ot nas. Sega sadiata vzel pari
Цитат:
.I samo da kaja che otbora na Rodopa e sobstvenost na izpalnitelniqt direktor na Levski Todor Batkov

Batkov li e platil da padne Levski
Цитат:
До края на срещата Левски атакуваше предимно, но без да създава нови голови положения

kolkoto i pari da se davat, tazi igra se meri na golove, a ne na cifri ot pari. I Chelsea kupiha igra4i kolkoto vuv France, Italy i Germany ob6to ne se kupiha ama daje vtori ne sa. Iska da se igrae i da se biaga po terena. Samo s imeto si i s naduvane ne stava ( to se e vidialo s 4ervenia karton na "velikia" Gonzo), posle kato otidem v 4ujbina ne ni vurvi igrata. Kak da vurvi kato tolkoz moje prosto jurlanistite go naptraviha igra4. Az ne znam kade se e predstavil dobre toz 4ovek osven v Levski.
Sega kato muj nikoi ne izleze da kaje:
- igrahme slabo
- podcenihme Rodopa
- mislehme 4e ei taka bez mnogo zor 6te padnat golovete
- vrataria na Rodopa ima6e den i spasi dosta udari
- za6tita na Rodopa su6to ni zatrudni
- rezultata dori moje6e da e po zle
Dobre 4e ima sadii da si miem rucete. Da sudii imame ama doblest i dostoinstvo niamame , puk za football vuob6te da ne govorim.
P.S Tova si e moe mnenie i ne kpiram nikoi. Goliama 4ast ot ne6tata vajat i za drugite naduti "golemi " otbori kato CSKA.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2004 21:55 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
митрандил напълно съм съгласен с тебе те винаги обвиняват съдията при лош резултат за тях
а пък гонзо затва се върна отново в лефски щото е добър играч и не успя да се наложи в отбора на Рен.Даже червен картон му е малко на него той не пропуска мач да псува съдията

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2004 05:39 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Централният нападател на вицешампиона Левски Георги Иванов - Гонзо нападна треньорското ръководство на отбора в интервю за радио "Гонг" по повод снощните думи пред камерите на Канал 3 на помощник треньора на тима Георги Цветков. Цупето заяви тогава, че Гонзо, Илиян Стоянов и Елин Топузаков нарочно са влизали в пререкания със съдиите, за да си изкарат наказания.

"Пълни глупости са това. Един човек преди всичко има самочувствие и авторитет и иска да даде максимума от себе си за клуба. Лошото е, че тези неща идват от хора от треньорското ръководство, което наистина най-малко съм очаквал. Не се притеснявам от нищо и от никой. Аз съм чист пред съвестта си, играя във всеки мач на максимума от това, което мога", коментира Гонзо.

"На хората от треньорското ръководство утре ще им кажа какво мисля в очите. А не като тях, които тръгнаха по медиите да приказват. Ще им кажа едно нещо - Георги Иванов е с много голямо самочувствие и достойнство, за да се продаде на някой. Аз познавам и Илиян Стоянов, и Топузаков. Това са хора, които във всеки един момент "горят" в мача и искат да спечелят. Може някой път да правят грешки, както аз с червения картон, както Стоянов с разправиите, както Топузаков", заяви Георги Иванов.

"Мисля, че един истински мъж, ако има нещо да казва, трябва да го каже директно в очите, а не чрез медиите. Противно ми е изобщо да говоря по този въпрос. Това са хората, които разбиха колектива в момента в Левски. И то го разбиха с приказките си след вчерашния мач. Георги Василев, Андрей Желязков и дори Георги Цветков съм ги уважавал безкрайно много. Изведнъж обаче Цветков излиза и казва, че аз, Стоянов и Топузаков сме продажници. Всички играчи даваме максимума от себе си на терена", каза още централният нападател на "сините".

Накрая в интервюто си Георги Иванов каза, че винаги може да се загуби мач, като за вчерашния изтъкна като причина подценяването на отбора на Родопа.

"Мен ме боли повече от всички за загубата в Смолян, но не можем да върнем нещата назад", завърши Гонзо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2004 05:45 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
- Как ще коментирате думите на Георги Цветков, че заедно с Елин Топузаков и Илиян Стоянов играете срещу Левски?
- Който го е казал, да мисли върху думите си. Аз какво да коментирам? За мен е смешно да си говорим чрез медиите. Каквото има, ще го кажа в очите на хората, а не чрез вестниците. Лично мен не ме интересува кой ще се връща на бял кон и кога в Левски. Няма да плюя върху собственото си достойнство, за да угодя на някого. Това го казват и мислят параноици, които трябва да се лекуват. Те имат нужда от доктори. Не аз.
- Възможно ли е Цветков да е бил афектиран?
- Не зная, не ме интересува. Но щом го говори помощникът, би трябвало да го мислят и Георги Василев, и Андрей Желязков. Яд ме е, че не казват нещата открито Ако има нещо, нека го кажат директно, а не по този начин. Вече се съмнявам дали мястото ми е в Левски.
- За кой играхте в Смолян?
- За себе си и за Левски. Не ме интересува дали някой ще ми се обади и ще ми каже: "Играй така, че да сменим този и да дойде онзи." Това не може да стане дори и да ми се обадят. Абсурдно е просто. Няма да плюя върху себе си. За мен е без значение кой е треньор на Левски, кой е собственик. Аз имам задължения и ги спазвам. Искам да печеля мачовете си, обичам Левски и не бих се продал на каквато и да е цена. Който твърди обратното, не ме познава.
- Обвиняват ви, че сте приятел с Наско Сираков и Мъри Стоилов. Те ли нагнетяват ситуацията в Левски?
- Познавам много хора, но това не пречи на изявите ми на терена. Приятел съм с Наско и с Мъри, но със Сираков не съм се виждал от 6 месеца Не може да се подхожда по такъв начин. Приятелството си е приятелство, но аз имам задължения като професионален футболист на Левски и се старая да ги изпълнявам. Затова ми плащат. Да, не играх добре в Смолян, но никой не ми е повлиял. Изнервих се от отсъжданията на рефера.
- Защо след мача казахте, че реферът е взел пари?
- Гледах го какво правеше на терена. Защо не свирят нормално?! От 90 минути се играха само 15. Попитах го "Защо убиваш футбола", а той ми се смееше. Казах му истината, не съм го псувал, но ме изгони. Така свирят и на юношите и затова футболът не върви. После ще кажат: "Дойде Ливърпул и се видя какво представлявате." Да, но нека ни оставят да играем футбол. Нека свирят 50 на 50. Не искам да ни помагат, но нека не ни пречат.
- Факт е обаче, че Левски игра слабо в Смолян, а вие изглеждахте изнервен?
- Бяхме слаби и затова загубихме. При всяко падане на играч на домакините влизаше носилката, а съдията ни се смееше в очите
Като го питах какво е това нещо, той ми отговаряше: "Ами лежат и трябва да викам носилката", и продължаваше да се хили. Това е подигравка с нас, гавра. Но съдията има кой да го съди. Господ ще го съди и него, и всички, които не знаят какво говорят и хвърлят празни обвинения. Аз съм чист пред съвестта си. Мога да се закълна.
- Имате ли обяснение за загубата от Родопа? Срещу Локомотив (Сф) в сряда изглеждахте различно.
- Няма какво да се оправдаваме. Играхме трагично. Вината е у нас. Родопа е под нивото на Левски, но не е нормално за 10 минути да ни вкарат 2 гола. Защитата започва от нападателите и нападението започва от защитата. Този път нищо не се получи. След головете Родопа се прибра в своята половина и започна да пази резултата. Пак казвам - играхме не повече от 15 минути. През останалото време съдията викаше носилката.
- Отписахте ли титлата този сезон?
- Щом трябва да бъда изгонен, както твърди Георги Цветков, не би трябвало да мисля за това. Само се питам дали това не са думи на Георги Василев и на Андрей Желязков, казани от помощника. Уважавах ги, но съм шокиран. Не вярвам сега да има по-ядосан човек от мен. Срам ме е да изляза по улиците
- Къде сте в момента?
- В провинцията. Не съм в София. Във вторник имаме тренировка и тогава ще кажа моето мнение на хората. Георги Цветков трябва да знае, че в дребни игрички не влизам. Могат да ме засегнат близки хора. Но съм учуден как треньор на Левски ще изрече тези неща. Как ще работим с тях оттук нататък?! Непонятно е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2004 14:38 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
- Г-н Василев, имате ли желание да подавате оставка?
- Изглежда много се държи на това аз да подам оставка. Очевидно подобна развръзка ще зарадва доста хора.
- Кои са тези хора?
- Знаем ги всички. Преди години те работеха в Левски, а сега - против интересите на клуба. Аз съм обикновен работник, както и футболистите, така че няма нищо страшно в това, ако си тръгна. Не се правя на велик и не смятам, че съм незаменим, но имам достойнство и мисля, че ако ръководството държи на мен, трябва да си изясним някои позиции.
- Кога ще се срещнете с шефовете? - Във вторник ще трябва да се видим с г-н Батков. Аз имах желание да говоря с него още след мача с Родопа, но той не беше в България. Говорих единствено с г-н Баждеков и г-н Панов, но без Тодор Батков те не могат да вземат решение. Мисля, че Левски боледува и трябва да се вземат спешни мерки.
- Какво имате предвид, като казвате "спешни мерки"?
- От една страна Левски все повече се отдалечава от титлата. Очевидно надеждите на ръководството за спечелването на трофея не се сбъдват с моето присъствие в отбора. От друга страна, ако все пак държат на мен и моето име, то аз бих поставил определени условия, които са свързани и с поведението на някои футболисти.
- Означава ли това, че ще се разделите с някои от играчите?
- Не обичам да обвинявам напразно хората на терена, но е сигурно, че повечето от футболистие, които играха срещу Родопа, се подиграха с Левски. Включвам в това число и себе си, след като не съм успял да ги накарам да се раздават за отбора си докрай.
- Бихте ли цитирали имена?
- Какво да ги цитирам, та вие ги видяхте по-добре от мен, става въпрос за нашите така наречени "звезди".
- Имате предвид Георги Иванов, Елин Топузаков, Саша Симонович, Даниел Боримиров и в предишните мачове Илиян Стоянов,който си изпроси глупаво наказание?
- Не желая да споменавам имена, но сами виждате как някои от тези футболисти си изкарват безсмислени картони, след това не играят по няколко срещи и нарушават плановете за подготовката на отбора.
- Г-н Василев, понесоха се слухове, че вие нямате договор с клуба, така че на практика не могат да Ви освободят?
- Вижте, тук в България обикновено се търси под вола теле, какво значение има дали имам договор или не. Важното е да се свърши работата и да се спечели титлата, която за съжаление много се отдалечи след мача в Смолян.
- Все пак, кой ви назначи в Левски?
- Тодор Батков, Константин Баждеков и Георги Марков са хората, които държаха аз да стана треньор и заради тях съм в Левски. Но вие пак продължавате да издребнявате с тези въпроси.
- Защо според Вас новите попълнения не играят добре? Става въпрос за Данел Боримиров и Костадин Видолов, които Вие доведохте на "Герена", за да спечелите титлата.
- Мисля че и Боримиров, и Видолов все още не са се адаптирали към българския футбол и нашата действителност, но е факт, че те не са на познатото си ниво. Трябва да положат повече усилия в тренировките и в официалните срещи, иначе ще разочароват привържениците.

Илиян Стоянов: Приказките за бойкот срещу треньорите


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2004 17:54 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Dnes imashe preskonferenciq na Nasko Sirakov I Mari Stoilov eto i poveche : :P
По повод нападките на спортно-техническото ръководство на Левски към "бивши хора свързани с клуба", Наско Сираков и Станимир Стоилов дадоха нарочена пресконференция, на която двамата се опитаха да се защитят и да отговорят на многобройните въпроси към тях. Двамата категорично отрекоха да имат нещо общо със скандалното положение в синия клуб. "Аз съм вкарал над 200 гола за Левски, дал съм си здравето за този отбор, как мислите, че ще действам против него?" - попита риторично легендата на сините Наско Сираков. "Не сме дошли тук да обвиняваме и да правим разбори на настоящето ръководство на Левски. Не е трудно да се припозная себе си в думите, който изрече Георги Василев. Искам да му кажа, че най-естественото нещо е да се върна в Левски. Не искам да му взимам мястото, но той е един наемник, докато аз ще се върна в собствения си дом.
Всичко се започна още при Георги Тодоров, който се опитваше да ни забрани, на мен и Мъри, да ходим да тренираме във фитнеса на "Георги Аспарухов". На мен да ми забранят да ходя на 'Герена'?? Попиатайте Павел Панов, той ще ви каже дали това е истина.

Аз съм си дал здравето за този отбор и няма никога да направя нещо срещу този клуб. Докараха ме дотам, да не ходя на 'Герена' от 4 месеца насам. Сега в събота отивам и вече почвам да ходя на всички мачове на 'Герена'. Георги Василев
Зад всичко това стоят хора, които са били в "Левски" и искат да се върнат в клуба. Аз им пожелавам успехи, когато това стане, но поведението им в момента е некоректно. Сигурен съм на 100 % в това, което казвам. Тези неща вече ги знаят и децата по улицата

Повече от 4 месеца не съм се виждал с играч на Левски. Тези хора със своята параноя ме докараха до там да не се виждам с играчи на Левски. Това се започна от Георги Тодоров, да ми забранява на мен и на Мъри да влизаме на стадиона. Естествено е след време да се върна на Герена. Но няма да стане по този начин. Докарахаме до там да не ходя на Герена. Заявявам че от събота съм в ложите на стадиона. Никога не съм работил против Левски и никога няма да го направя.

Станимир Стоилов: Шест месеца търпяхме цялата помия, която се излива върху нас, но вчера вече търпението ми преля и затова даваме тази пресконференция. Не трябва да се прехвърлят проблемите от болната на здравата глава. Четох че съм бойкотирал Муслин. Вече не знам какво да казвам на хората като ме спират на улицата да ме питат какво става в Левски. Аз съм приятел с повечето футболисти и е нормално по някога да се виждам с тях, Не виждам нищо лошо в това, съвсем човешко е.


Днес няма да има извънредно заседание на Управителния съвет на Левски, което да решава бъдещето на старши-треньора Георги Василев. Това е съобщил пред радио "Спорт" членът на Надзорния съвет на клуба Тодор Батков. В момента той е в Израел, където има среща със собственика на Левски Майкъл Чорни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2004 17:55 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Eto i kratko interviu sas Sirakov ;-)

- Г-н Сираков, обвиняват ви, че карате футболисти на Левски да играят симулативно, за да се върнете на работа в клуба?
- Никога през живота не ми е минавала такава идея. Нито пък ще направя подобно нещо. Това са абсурдни твърдения. Не бих навредил с нищо на Левски. Напротив. Това, което съм дал на този клуб, някои не могат да го направят за 5 живота.
- Как ще коментирате играта на отбора и най-вече загубата от Родопа?
- За тези неща си има треньорско ръководство. То трябва да дава оценките. Но ме боли, когато Левски се представя по този начин. Освен това не смятам, че цялата вина трябва да се прехвърля на футболистите и да се обвиняват по такъв начин. В този момент това е грешка.
- И все пак има ли странични фактори, които пречат на Левски?
- Да. Има такива, особено в БФС. Мисля, че ръководството направи грешка, като се довери на някои хора, които работят там, и застана зад тях. Предупредих за това още когато бях на работа в клуба, но не ми повярваха.
- Кои са тези хора?
- Вие ги знаете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2004 21:23 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Старши треньорът на Левски Георги Василев засега остава на поста си. Това обяви финансовият шеф на "сините" Контсантин Баждеков след днешната среща между ръководството на клуба и играчите, предшествала тренировката на вицешампионите.

След срещата стана ясно, че помощник треньорът на Левски Георги Цветков е излязъл в отпуск.

"Целта на днешната среща бе да се обърне внимание на всички футболисти и на старши треньора, че всички, от мен до играчите, имат ангажименти към този клуб и всеки трябва да си изпълнява ангажиментите", заяви Баждеков.

"Всички в отбора ги боли от обвинението, отправено срещу тях, че са играли симулативно. Г-н Цветков е в отпуск в момента. В момента преценяваме, че е достатъчно тежка ситуацията и трябва да мислим напред, да използваме тази ситуация и да си направим необходимите изводи", добави той.

"В четвъртък ще има среща с футболисти, а може и да няма среща, ще им се съобщят решенията, които ще вземе ръководството и най-вече г-н Чорни, като собственик", заяви финансовият директор Баждеков.

"Всички искаме, поне до някаква степен, да върнем загубеното доверие. С поведението си в Смолян разочаровахме хората и накарахме много от тях да плачат дори. Ние, като ръководство, мислим за нашите грешки, може би прекалена либералност проявихме към футболистите. Направихме се изводи, в четвъртък ще съобщим решенията, които сме взели", каза още той.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2004 23:25 
Rea Label mersi 4e si kopnal vsi4ko ot kadeto svari6, ama taka i ne znam ti ima6 li mnenie po vuprosa ili samo te kefi da kpira6 novinite. Napi6i i ti niakoi red. Az tez ine6ta taka ili ina4e sam gi 4el ve4e.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2004 23:46 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mitrandile az na minalata stranica sam si kazal mnenieto za macha s Rodopa i za treniora i za igrachite abe izobshto za vsichko pak koito e slushal Gonga dneska po Darik Radio i s slushal Nasko Sirakov shte razbere che tova sichkoto e vqrno ! Ama pak da kaja znachi treniora e sprql nqkakvi premii na futbolistite i im e kazal che s takava igra nqma da vzimat premii i povecheto ot igrachite BEZ GONZO sa igrali "narochno slabo" sreshtu Rodopa i mn qsno sled otstranqvaneto ot Liverpool,ravenstvoto s Litex i nakraq zagubata ot RODOPA (koito pak kazvam e sobstvenost na T.Batkov) e normalno v club kato Levski da se napravi neshto i zashoto nqma kak da izgonqt igrachite zashtoto te imat dogovori estestveno e da izgonqt treniorskoto rakovodstvo.Za igrachite nqmam kvo da kaja Rodopa vodqt s 2:0 te igraqt vse edno Levski vodi s 5:0.Treniorat se opravda che "vunshni" hora precheli na otbora kato posle se razbra che e imal v predvid Sirakov i Stoilov.Dneska imashe preskonferenciq s Sirakov i Stoilov tam Sirakov kaza che se e sreshtal samo s Georgi Petkov I Iliqn stoqnov i che shte se vurne v Levski no ne po tozi nachin.I nakraq nishto ne se razbra koi e vinoven :P TOVA BESHE SPECIALNO ZA MITRANDIL (My mnenie)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2004 00:10 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Георги Василев обяви след днешната среща с футболистите, че им има пълно доверие и вярва. Футболистите на Левски и треньорският щаб се срещнаха с изпълнителния директор Костантин Баждеков и с главния мениджър Андрей Желязков преди днешната тренировка, за да се уточнят позициите по кризата в клуба.

"Имам доверие на футболистите. Да кажа, че сме изяснили всичко след тази среща е малко идеалистично, но важното е, че играчите разбраха за важността на загубата от Родопа. Вярвам, че мога да вдигна отбора. Иначе нямаше да съм тук. Разчитам на моралните сили на играчите, за да излезем от ситуацията. За първи път ги видях активни и борещи се за интересите на клуба, което ми дава надежда", заяви Василев.

"Георги Цветков е напрегнат от мача с Родопа. Обменихме мнения с ръководството и преценихме, че е най-добре той да излезе в отпуск", това е бил мотивът за пускането в отпуск на помощник-треньора Георги Цветков, според Георги Василев.

Гочето обяви, че повече яснота около неговото бъдеще в Левски ще има в четвъртък, когато ще се състои Управителен съвет на ПФК "Левски" АД. Тогава в България ще се завърне членът на Надзорния съвет на клуба адвокат Тодор Батков, който в момента е в Израел при собственика Майкъл Чорни.

"В рамките на 2-3 минути се чух с господин Батков по телефона преди днешния разбор. Яснота около бъдещето ще има, когато той се върне в четвъртък. Нормално е да се състои среща с ръководството, на която да уточним позициите си. В клуба има напрежение, но не може да бъде друго след загуба от Родопа", обяви Василев.

Той направи тренировка с футболистите, на които ще разчита за следващия мач на "сините" срещу Беласица през уикенда. От групата отпаднаха наказаните Георги Иванов, Лусио Вагнер, Георги Марков, Илиян Стоянов, както и юношите Емануел Баба, Даниел Пеев, Костадин Дяков и Любен Николов. Даниел Боримиров и Ричард Еромоигбе напуснаха по-ранозаниманието и заедно с Илиян Стоянов отидоха в БФС като свидетели срещу обвиненията на Тиаго Силва в расистки изказвания на Стоянов по време на мача срещу Ловеч.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2004 21:53 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Радио "Гонг"

Заседание на управата на Левски все пак се е състояло, разкри Радио "Гонг". В клубния офис на "Леге" шефовете на "сините" са обсъждали решения за излизане от кризата. Адвокат Тодор Батков е тръгнал преди минути за стадион "Георги Аспарухов", за да сведе до играчите мерките на ръководството.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2004 22:25 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
cska ot koga ima radio gong v dobrich ve ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2004 02:11 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
а ве то се хваща и в добрич ама не знам на каква честота беше а тва го видях в НЕТ-а

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2004 15:09 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 01 Фев 2004 22:05
Мнения: 219
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
cska mai go nqma v dobrich ve.
Левскарите остават на половин заплата
Звездите на отбора с допълнителни наказания


Заплатите на футболистите и треньорите на Левски ще бъдат намалени с 50%, а премиите ще бъдат изплащани по специален начин, решиха управителният и надзорният съвет на клуба. Звездите на отбора Георги Иванов - Гонзо, Елин Топузаков и Илиян Стоянов са наказани допълнително за неспортсменско поведение. Те ще си платят глобите в БФС, а същите суми ще внесат и в клуба.
Решенията бяха обявени на отбора от члена на надзорния съвет адвокат Тодор Батков, който отиде в късния следобед на Герена. По-късно той съобщи за санкциите и пред губещите вече търпение представители на медиите.
- Анализирахме ситуацията, срещнах се с лидерите на отбора и цялото ръководство. Не искаме да правим трагедии от това, което се случи в Смолян. Все пак Левски е на 50-о място в ранглистата на УЕФА и за последните 15 години се превърна в най-успелия български клубен отбор в Европа - каза Батков пред журналистите.
- Благодарение на нас от следващия сезон ще има 4 български отбора в евротурнирите. Оттук нататък ще играем мач за мач. Целта остава същата, колкото и нереално да звучи - ще гоним шампионска титла. Разграничаваме се от появилите се слухове за симулативна игра на някои от нашите футболисти. Ние пределно вярваме на всички футболисти и тр



Димитър Иванков: Феновете трябва да ни повярват
- Трябва да върнем доверието на феновете и те отново да вярват в нас - това изявление направи вратарят на Левски Димитър Иванков. Капитанът на отбора първоначално единствен се съгласи да говори след спешната сбирка на шефовете и футболистите вчера на ст. "Георги Аспарухов".
- Трябва да излезем от кризата - каза Иванков. Той призна, че глобите, наложени от ръководството, са зверски, но са приети от всички. - Ръководството е в правото си да ни глоби. Не искам да обиждам Родопа, но те са един посредствен отбор и ние бяхме длъжни да спечелим мача в Смолян. До края на сезона ще продължим да играем единствено за себе си, целта ни е да спечелим оставащите 10 мача - завърши Иванков.





Шефовете събрани само за няколко минути
Спешното за седание на управителния и надзорния съвет на сините бе организирано за броени минути вчера след обяд. Шефовете се събраха в 16 часа и адвокат Тодор Батков им съобщи решенията на мажоритарния собственик Михаил Чорни. По-рано през деня на същото място - в адвокатската кантора на Батков на ул. "Леге" - бяха повикани Андрей Желязков и Георги Василев, а след тях и петима от лидерите на отбора - Георги Иванов - Гонзо, Елин Топузаков, Димитър Иванков, Илиян Стоянов и Георги Марков. Чак след това, в 17,55 ч., Батков съобщи решенията и на всички футболисти, които го изчакаха търпеливо на ст. "Георги Аспарухов".


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов