Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 24 Апр 2024 21:27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Мар 2008 21:23 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
vladi492 написа:
Истината е една- Само Левски!!! сичко друго е простотия

:two beer:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2008 02:47 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2005 21:25
Мнения: 331
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Бай Миле написа:
Шибани сини варненски курви ,кат са 15-20 човека много силни мамицата им курвенска недоклатена, ше видят те ини засади ше ядат червения кур ,няма да останат така нещата момчетата от фенклуба във Варна ше ги наебът ,шо не додат във Добрич тея лефскарчета да ги изколим,мръсните варненски курвенски копелета :633 и пак са яли бой нищо че са повече а те путките скачали с боксове и бухалки :633 страхливци

Кво ще направиш е нали наште чорбари ядоха бой от тия Момчета във Варна!!!За това по добре си замълчи нямаш си хабер от света !!! :boo: :boo: :boo:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2008 16:29 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Maystora написа:
Хаха.. мъстио долна вземи млъкни вземи си пиши в чорбарската тема. Ако си имаш някви проблеми пиши ми едно ЛС да са разберем да та видя колко си корав.!

ехе тука батали хах мишоци


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2008 19:37 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
dell написа:
Бай Миле написа:
Шибани сини варненски курви ,кат са 15-20 човека много силни мамицата им курвенска недоклатена, ше видят те ини засади ше ядат червения кур ,няма да останат така нещата момчетата от фенклуба във Варна ше ги наебът ,шо не додат във Добрич тея лефскарчета да ги изколим,мръсните варненски курвенски копелета :633 и пак са яли бой нищо че са повече а те путките скачали с боксове и бухалки :633 страхливци

Кво ще направиш е нали наште чорбари ядоха бой от тия Момчета във Варна!!!За това по добре си замълчи нямаш си хабер от света !!! :boo: :boo: :boo:



А точно пък вие добричките телета кво се обаждате като сте най-смешните и никой дори не ви знае? Ето кво се е случило на някои от "героите" на UltraVarna

Цитат:
Браво Red&White! Набихте едно момче от децата на УВ и го бихте с бухалки и в отношение 5:1 ! Набили сте и момче което няма нищо общо с "занаята" просто се е връщало от Шипка !


А пък тоя добричкия смешник дето раздава заплахи по нет-а да спира с глупостите ,че му разкрихме IP-то и скоро и Добруджа Кабел няма да го спаси.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2008 19:39 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
кой от сичките .. смешници те са повечко


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2008 19:42 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Оня дето пускаше глупости около коледа в cska.bg и подозирам ,че е същия дето напълни гащите опитайки се да сбара някой около стария Добрич ,но като видя много души накуп ,сложи качулка ,погледна към земята и се обърна. Не съм бил там за второто ,но я чух тази история.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2008 21:05 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Големи сте мафиоти всички бе.Чак повече няма да чета форума , че с тая БОП-ска работа ще ме набутат някъде , където нетрябва :) Гледайте си отборите и не са правете на големи баровци и биячи.Тука не знам дали има човек който участва изобщо в така наречените батали.Аз познавам 2 момчета от София , които са Левски и така или иначе наистина си уреждат бойща с фенове на чорбата.Даже на едно от последните дербита мисля , че предпоследното гледах снимки и клипове от телефон , когато феновете и на двата отбора се срещат в Борисовата градина и докато се метнат идват джиповете и бусовете на ушевци:Спират отварят вратите и само се чува как зареждат пушките.В момента в който се чува зареждането на пушките и Левскари и чорбари стават ангелчета и сами си лягат на земята(което е нормално).Въпроса беше , че изобщо някой от тоя форум едва ли е попадал в такава ситуация или нещо подобно.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2008 21:09 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 29 Фев 2008 02:06
Мнения: 333
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Брей спри с филмите ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2008 21:51 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
GoldMasteR написа:
Големи сте мафиоти всички бе.Чак повече няма да чета форума , че с тая БОП-ска работа ще ме набутат някъде , където нетрябва :) Гледайте си отборите и не са правете на големи баровци и биячи.Тука не знам дали има човек който участва изобщо в така наречените батали.Аз познавам 2 момчета от София , които са Левски и така или иначе наистина си уреждат бойща с фенове на чорбата.Даже на едно от последните дербита мисля , че предпоследното гледах снимки и клипове от телефон , когато феновете и на двата отбора се срещат в Борисовата градина и докато се метнат идват джиповете и бусовете на ушевци:Спират отварят вратите и само се чува как зареждат пушките.В момента в който се чува зареждането на пушките и Левскари и чорбари стават ангелчета и сами си лягат на земята(което е нормално).Въпроса беше , че изобщо някой от тоя форум едва ли е попадал в такава ситуация или нещо подобно.



Ахаха ти го изкара Косово уе...Среща на левскари и армейци в Борисовата ? В Борисовата ? Където се събират само армейци за дербито ? Ти как виждаш да дойдат 20 говеда срещу 20 "чорбари" , да почнат мелето и отстрани още поне 100-на цскари да ги гледат спокойно без да ги пречукат другите. Намали фантастиката или кажи на аверите си да спрат да филмират измислени истории :)

За последното нещо си доста заблуден - правиха ни засада миналата пролет след мача с Литекс - 2:0.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2008 22:10 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2006 22:00
Мнения: 74
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ЛЕВСКИ СЕ ПОДИГРА С ЦСКА
    Отборът на Левски победи вечния си съперник ЦСКА със 109:67 в дербито на баскетболния шампионат на България


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2008 22:10 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 33

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
05 март 2008 | 19:38 Левски сгази ЦСКА за 19-ата си победа от началото на сезона
Баскетболният Левски съсипа своя вечен съперник ЦСКА със 109:67 и записа 19 победа от началото на сезона, което утвърди "сините" на второто място в Първата осмица. Тимът на Любомир Минчев демонстрира смазващо превъзходство срещу изглеждащия доста омаломощен тим на "червените". Успехът е втори за Левски за сезона срещу ЦСКА, след като загуби два пъти поред насред зала "Христо Ботев" през януари и февруари.

Станислав Славейков бе най-резултатен за Левски с 16 точки, Роб Престън наниза 15, а Златин Георгиев и Асен Великов нанизаха по 13 за успеха. Крум Дойчинов вкара 22 точки, Джош Уошингтън наниза 10 точки при тежкото поражение на "армейците".

Двубоят започна с едноминутно мълчание по повод жертвите на трагедията с изгорелия влак по линията София-Кардам. Както е известно днес в България е обявен национален траур.

От спортно-техническа гледна точка двубоят стартира с надмощие на Левски. В препълнената до краен предел зала "Триадица" в столицата "сините" направиха начална серия от 9-2, която впоследствие прерасна в 12:4 след тройка на Станислав Славейков, три минути преди края на частта. Нови три точки на Асен Великов фиксираха резултат от 15:4 в полза на домакините. Левски пък водеше с 22:10, 01:40 минути преди края и доминираше напълно. ЦСКА се окопити и след силна игра на Христо Николов и Крум Дойчинов намали разликата на 8 точки за 22:14. В крайна сметка първата част приключи при резултат 25:14 за домакините от Левски след кош в последната секунда на частта на Николай Върбанов.

През втората четвърт Левски продължи да бъде по-активния тим, като след отлична комбинация между Златин Георгиев и Христо Захариев, 7 минути преди края резултатът стана 32:18 в полза на домакините. Пет безответни точки на Голди в следващите минути доведоха резултата до 37:21 в полза на тима на Любо Минчев. Левски увеличи разликата на 21 точки, по-малко от 5 минути преди края на полувремето след забивка на Роб Престън. До края на полувремето "сините" успяха да задържат аванса и след 20 минути водят с 50:30.

Тимът на Левски продължи да с по-добрата си игра и през втората половина на двубоя, като след тройка на Роб Престън, 06:38 минути преди края на третата четвърт резултатът стана 60:37 за домакините. Впоследствие два успешни наказателни удари на Асен Великов и завършена бърза атака от Юли Радионов фиксираха най-голямата разлика в срещата за 64:37, 05:43 минути преди края на частта. Левски увеличи аванса на 28 точки за 67:38 след тройка на Веско Веселинов. "Сините" продължиха с добрата си зонова защита и точна стрелба от далечно разстояние, като аванса за тима бе 27 точки, 02:20 минути преди края на третата част. Тройка на Златин Георгиев направи разликата 29 точки в полза на Левски за 79:50, а в крайна сметка след 30 минути игра Левски водеше с 83:51.

В последната част мачът единствено се доиграваше, като баскетболистите на ЦСКА нито имаха сили, нито разполагаха време за някакъв обрат. Левски продължи с много силната си игра в двете фази и в крайна сметка заслужено спечели със 109:67.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2008 00:50 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Хахаха добре токсик ти понеже си най-голямата мутра и най-големия бияч ходиш и ти да ги биеш сигурно и ги чаткаш много.Прайли му засада...кой ще са занимава с тебе бе :) :) :) засади им били прайли хаххахахахахахахахаха да не си бил статист в някой филм ?!Смешник,кво съм тръгнал да се занимавам и аз.Спорете си тука говорете за Левски , а аз ще ви се смея :)

P.S Неможах да разбера КОГА съм казал , че отстрани е имало още 100 лайнари .. опа чорбари..и кога съм казал , че е преди мача дето се събирали чорбарите...четеш между редовете .... да няма нещо ... мъчно ти е за вкъщи....амфетии ?! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) айде лека вечер :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2008 02:20 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
GoldMasteR написа:
Хахаха добре токсик ти понеже си най-голямата мутра и най-големия бияч ходиш и ти да ги биеш сигурно и ги чаткаш много.Прайли му засада...кой ще са занимава с тебе бе :) :) :) засади им били прайли хаххахахахахахахахаха да не си бил статист в някой филм ?!Смешник,кво съм тръгнал да се занимавам и аз.Спорете си тука говорете за Левски , а аз ще ви се смея :)

P.S Неможах да разбера КОГА съм казал , че отстрани е имало още 100 лайнари .. опа чорбари..и кога съм казал , че е преди мача дето се събирали чорбарите...четеш между редовете .... да няма нещо ... мъчно ти е за вкъщи....амфетии ?! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) айде лека вечер :)



Еми правили са . Не специално заради мен о уроде тъп .Така се случи просто - живея сравнително близко до село Подуене и има страхливи говеда търсещи тройно по-малки групички да им се правят на мъже. Ако искаш ще взема двете момчета ,които бяха с мене тогава и на теб ще ти устроим една :) Ае еби си путката лелина келешче - аз поне никога не лъжа. Амфети - не мерси. Евтини лайна :) Ама ако имаш дай насам - има на кой да ги пробутам :) кво четене между редовете ти се привижда ? Ти ми говориш ,че си правили срещи за бой в Борисовата - това ако стане няма да остане жив левскар там. Все едно в Подуене да тръгнат 50 ЦСКА-ра да правят мизерии - веднага ще ги емнат говедата. Ама явно си прост да им вярваш на тия твоите софийски телета:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Последна промяна t0xIc на 06 Мар 2008 02:26, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2008 02:25 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ахахахахахахахахаха заплашваш ли ме бе рошлио ? Айде земи ги и ми уредете една срещичка кажи ми само каде и кога.Ако искаш и 20 момченца вземи аз сам ще дойда....лайнарче аз да не съм за единия бой бе кой знае кво ... ще ме набиеш..или набиете после нали ща причакам някъде и ще те сгъна в някой балишки вход..(подучух че там, живееш,може и да се бъркам тва не е проблем) :) много ме кефи като се изнервиш как почваш да ругаеш като див селянин...-точно такъв какъвто си ... а мисля , че амфетите са точно за теб,няма смисъл да се хвалиш ефтини боклуци , сякаш си кой знае кво и употребяваш изобщо нещо..дори и най-скъпите да употребяваш(което ме съмнява ... 2-3 пъти може на годината или ако е на аванта) си оставаш нарко така , че :) .. мъчно ти е за вкъщи ?!?! - Пудинг ?! Хахахха


П.С Аз спирам да развалям темата,казах нещо само ще чета и ще се смея :) каквото и да напишеш не очаквай отговор аз квото имах го казах :)Айде лека и доходна , че ти не си падаш по ефтини боклуци .. хаха :) :) :) :) :) :) :) :) :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2008 02:29 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
GoldMasteR написа:
Ахахахахахахахахаха заплашваш ли ме бе рошлио ? Айде земи ги и ми уредете една срещичка кажи ми само каде и кога.Ако искаш и 20 момченца вземи аз сам ще дойда....лайнарче аз да не съм за единия бой бе кой знае кво ... ще ме набиеш..или набиете после нали ща причакам някъде и ще те сгъна в някой балишки вход..(разбрах че там, живееш) :) много ме кефи като се изнервиш как почваш да ругаеш като див селянин...-точно такъв какъвто си ... а мисля , че амфетите са точно за теб,няма смисъл да се хвалиш ефтини боклуци , сякаш си кой знае кво и употребяваш изобщо нещо..дори и най-скъпите да употребяваш(което ме съмнява ... 2-3 пъти може на годината или ако е на аванта) си оставаш нарко така , че :) .. мъчно ти е за вкъщи ?!?! - Пудинг ?! Хахахха


П.С Аз спирам да развалям темата,казах нещо само ще чета и ще се смея :) каквото и да напишеш не очаквай отговор аз квото имах го казах :)Айде лека и доходна , че ти не си падаш по ефтини боклуци .. хаха :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Бе като гледам кво си писал ...:)) Няма смисъл се занимавам с провокаторче. Вярваш или не вярваш си е факт това което написах. Боли ме ти кво мислиш :) Аз ти говоря ,че мога да ти доведа двете момчета ,които бяха с мен- ти за заплахи си мислиш,че ти вкарвам:). А остава и срещи да си уреждам. Бях набрал точно на Коледа и Делчо 2 дена се ската . Повече с льохмани не ми се занимава ,а и не съм по насилието. :)
Много ги разбираш тия "евтини боклуци " уе - напиши нещо в повече. Аз съм на съвсем други вълни и не ги разбирам тия работи :P

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2008 02:34 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2008 06:48
Мнения: 185
Години: 32

Местоположение: някъде там
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
pozrdav za vsi4ki v taq tema: Now playing: 1013. Himn na Levski

_________________
Танците са вертикално изражение на хоризонтални желания.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2008 03:41 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
chako91 написа:
pozrdav za vsi4ki v taq tema: Now playing: 1013. Himn na Levski
Айде мерси :two beer: Жив , здрав и кура корав :P

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2008 22:33 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2005 21:25
Мнения: 331
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
t0xIc написа:
GoldMasteR написа:
Ахахахахахахахахаха заплашваш ли ме бе рошлио ? Айде земи ги и ми уредете една срещичка кажи ми само каде и кога.Ако искаш и 20 момченца вземи аз сам ще дойда....лайнарче аз да не съм за единия бой бе кой знае кво ... ще ме набиеш..или набиете после нали ща причакам някъде и ще те сгъна в някой балишки вход..(разбрах че там, живееш) :) много ме кефи като се изнервиш как почваш да ругаеш като див селянин...-точно такъв какъвто си ... а мисля , че амфетите са точно за теб,няма смисъл да се хвалиш ефтини боклуци , сякаш си кой знае кво и употребяваш изобщо нещо..дори и най-скъпите да употребяваш(което ме съмнява ... 2-3 пъти може на годината или ако е на аванта) си оставаш нарко така , че :) .. мъчно ти е за вкъщи ?!?! - Пудинг ?! Хахахха


П.С Аз спирам да развалям темата,казах нещо само ще чета и ще се смея :) каквото и да напишеш не очаквай отговор аз квото имах го казах :)Айде лека и доходна , че ти не си падаш по ефтини боклуци .. хаха :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Бе като гледам кво си писал ...:)) Няма смисъл се занимавам с провокаторче. Вярваш или не вярваш си е факт това което написах. Боли ме ти кво мислиш :) Аз ти говоря ,че мога да ти доведа двете момчета ,които бяха с мен- ти за заплахи си мислиш,че ти вкарвам:). А остава и срещи да си уреждам. Бях набрал точно на Коледа и Делчо 2 дена се ската . Повече с льохмани не ми се занимава ,а и не съм по насилието. :)
Много ги разбираш тия "евтини боклуци " уе - напиши нещо в повече. Аз съм на съвсем други вълни и не ги разбирам тия работи :P


Напрао умрях от страх да знайш не излизах от нас сложех и втора метална врата заради тебе хахахахаха :boo: :boo: :boo: Почваш да ставаш смешен по добре си пиши в кочината и не ме занимавай!!! :boo:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 18:04 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Кога ще победите вашият кошмар Берое?
Както винаги побеждавате в последната минута, като през целия мач сте били пълна трагедия.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 18:23 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Кога ще победите вашият кошмар Берое?
Както винаги побеждавате в последната минута, като през целия мач сте били пълна трагедия.

И какъв е проблема не разбрах?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 19:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arg3n7um написа:
YAVOR написа:
Кога ще победите вашият кошмар Берое?
Както винаги побеждавате в последната минута, като през целия мач сте били пълна трагедия.

И какъв е проблема не разбрах?
Слаби сте..т'ва е проблема :)

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 19:15 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Дек 2005 23:50
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
-|-Dead Inside-|- написа:
Arg3n7um написа:
YAVOR написа:
Кога ще победите вашият кошмар Берое?
Както винаги побеждавате в последната минута, като през целия мач сте били пълна трагедия.

И какъв е проблема не разбрах?
Слаби сте..т'ва е проблема :)


Искаш ли да ти припомня мача м/у Ц(Ка-Вихрен 1:0 от 15-я кръг (вкаран в 92-тата минута) ?

_________________
!_0-o_! КрЪв ПоВръЩаМ, ПаРиИи не ВръЩАмМ!!! !_o-0_!...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 19:16 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
-|-Dead Inside-|- то и ние не сме цвете за мирисане, а сме по добре от тях.
Arg3n7um проблема е такъв, че почти винаги побеждавате в последните минути или от дузпи. Ако сте толкова добър отбор, за какъвто се имате, бийте ги в редовното време

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 19:18 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Дек 2005 23:50
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
YAVOR написа:
-|-Dead Inside-|- то и ние не сме цвете за мирисане, а сме по добре от тях.
Arg3n7um проблема е такъв, че почти винаги побеждавате в последните минути или от дузпи. Ако сте толкова добър отбор, за какъвто се имате, бийте ги в редовното време


Hh изглежда и ти искаш да ти припомня редицата от мачове при които Ц(КА биеше с минималните 1:0 от дузпи а ?!?

_________________
!_0-o_! КрЪв ПоВръЩаМ, ПаРиИи не ВръЩАмМ!!! !_o-0_!...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 19:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Sex_Instruktor написа:
YAVOR написа:
-|-Dead Inside-|- то и ние не сме цвете за мирисане, а сме по добре от тях.
Arg3n7um проблема е такъв, че почти винаги побеждавате в последните минути или от дузпи. Ако сте толкова добър отбор, за какъвто се имате, бийте ги в редовното време


Hh изглежда и ти искаш да ти припомня редицата от мачове при които Ц(КА биеше с минималните 1:0 от дузпи а ?!?
:531 е,не..разби ме..кога е т'ва уе.. :531

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 19:21 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Дек 2005 23:50
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Сек само да намеря в кой мач беше :boi:

_________________
!_0-o_! КрЪв ПоВръЩаМ, ПаРиИи не ВръЩАмМ!!! !_o-0_!...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 19:25 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Sex_Instruktor написа:
Hh изглежда и ти искаш да ти припомня редицата от мачове при които Ц(КА биеше с минималните 1:0 от дузпи а ?!?

Ти мислиш ли преди да пишеш???
"Редицата от мачове" това да не би да е за говедата??
Преди време бях правил статистики колко дузпи са дали на вас и колко на нас. Единия сезон от 15 мача 7 или 8 мача бяха взети в последните 5мин.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 19:27 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 20 Яну 2008 17:21
Мнения: 30
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
цска мишшки

_________________
Да живее България


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 19:27 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Дек 2005 23:50
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Не си спомням точно, но май беше с Локо (Пловдив)..

_________________
!_0-o_! КрЪв ПоВръЩаМ, ПаРиИи не ВръЩАмМ!!! !_o-0_!...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2008 19:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 33

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Vurvu li spora na tema selski futbol ? :)

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов