Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 27 Апр 2024 09:54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1122 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2006 10:33 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ето и репортаж от мача

Everton 2-3 Chelsea

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Дек 2006 09:47 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
necastle-chelsea 0-1 още един страхотен гол на дрогба и то като резерва и челси продължава напред на полуфиналите за купата на лигата на англия където се играят два мача на разменено гостуване и победителя отива на финал. :clap:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Дек 2006 10:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Челси и Тотнъм на полуфинал за 'Карлинг Къп'
21.12.2006
Спорт НетИнфо
Футбол Англия


Лондонските отбори Челси и Тотнъм се класираха за полуфиналите в турнира за купата на лигата на Англия, след като постигнаха минимални победи в четвърфинални срещи от надпреварата.
Шампионът на Англия Челси трудно надделя над тима на Нюкасъл с 1:0 като гост, а спасител за сините от Лондон отново се оказа Дидие Дрогба. Нападателят на националния отбор на Кот Д'Ивоар влезе през второто полувреме на мястото на Андрий Шевченко и успя да вкара единствения и победен гол от пряк-свободен удар в 79-та минута.

Отборът на Тотнъм трябваше да се измъчи цели 115 минути, за да отбележи гол на второразредния Саутенд и по този начин да продължи напред в турнира. Автор на гола стана Джърмейн Дефоу.

Българският национал Димитър Бербатов бе резерва и се появи в игра на мястото на Мърфи в 76-та минута, за да раздвижи нападението на "шпорите".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2006 15:09 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
wigan-chelsea 0-2 a aston villa-man utd 1-0 spored mene ;)

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2006 15:25 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 04 Юли 2006 12:18
Мнения: 485
Местоположение: Dubai
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
wigan-chelsea 0-2 a aston villa-man utd 1-0 spored mene ;)


Wigan Atletic 1:2 Chelsea
Aston Villa 1:1 Man Untd :]

_________________
Don't Get Mad! Get Evil!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2006 16:17 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2006 22:38
Мнения: 293
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Whigan-Chelsea 0:1
Aston Vila-Man Utd 0:3


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2006 16:37 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ето и жребиат за полуфиналите в карлинг къп
1.Арсенал/Ливърпул-Тотнъм
2.Челси-Уикъмб
играят се два мача на разменено гостуване.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2006 22:10 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 04 Юли 2006 12:18
Мнения: 485
Местоположение: Dubai
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
поредната луда бафта на челси .....

_________________
Don't Get Mad! Get Evil!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2006 22:12 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
bravo 4elsi bi wigan s 3:2 s gol v prodyljenieto na robben i otnovo skysi predninata na man utd do 2 to4ki sledva6tite ma4ove na dva ta obora sa na 26.12.2006 i sa
Man. Utd.-Wigan
Chelsea-Reading

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2006 16:46 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Дръпнал ли си репортажа ? Че вчера бях навън и не видях головете.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2006 16:53 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Дръпнал ли си репортажа ? Че вчера бях навън и не видях головете.


Ето малко футболни репортажи от вчера

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2006 20:20 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ето малко по-добър репортаж от уиган 2-3 челси
Wigan 2-3 Chelsea

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2006 12:04 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Абрамович намалява разходите в Челси

Руският милиардер Роман Абрамович, собственик на английския футболен гранд Челси, обяви, че клубът ще намали разходите си за трансфери през следващите години. "Стратегията ни е да изграждаме млади футболисти чрез нашата академия, в която инвестирахме много, и се надяваме, че това ще даде резултат. В бъдеще ще харчим доста по-малко на трансферния пазар", каза Абрамович.

Абрамович е дал едва няколко интервюта, откакто стана собственик на Челси през 2003 година. Руснакът призна, че не може да понася, когато отборът му губи. "Нещо, което наистина ме разочарова, е когато Челси губи. Не мога да го понеса", заяви Абрамович.

Той подчерта, е особено горд с 2005 година. Тогава Челси спечели първата си титла във Висшата лига от 50 години. "Първата ни титла във Висшата лига, беше невероятно щастлив момент и мога да говоря за него векове. Радостта за феновете на Челси е огромна, те чакаха тази титла цели 50 години. Аз самият бях много щастлив, защото победата направи и много други хора радостни. Да виждам това ме караше да се чувствам щастлив", призна Абрамович.

Скептиците се чудят докога руският богаташ ще има интерес към Челси и дали в един момент няма да зареже клуба. Абрамович обаче твърди, че е фен, но от малко по-различен тип. "Хората, които ме познават, казаха, че ще спечеля една или две титли и след това няма да имам желание да се занимавам повече. Истината е, че този сезон съм доста по въодушевен, отколкото миналия. Преди всеки мач се вълнувам. Трофеят накрая е по-малко ценен, отколкото пътя към него", смята Абрамович.

Руснакът каза, че уважава Моуриньо, но двамата не са в особено близки взаимоотношения. "Не сме в приятелски отношения, но все пак поддържаме достатъчно добър контакт. Уважавам го много", каза Абрамович.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2006 12:05 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Моуриньо: Цялото напрежение е върху Манчестър Юнайтед
Изображение
Лондон. Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо, смята че тимът му се намира в чудесна позиция за да спечели нова титла този сезон, съобщава “TribalFootball”. Според португалеца Манчестър Юнайтед е отборът, който трябва да се притеснява през втората част на сезона. “Единственото съществено нещо, е че в момента дистанцията е само две точки. Те нямат никакви проблеми. Всички футболисти играят, всеки мач са с еднакъв отбор. Нямат контузии, нямат наказания и нямат рефери, като този, който свири мача ни с Тотнъм. Всичко е на тяхна страна”, коментира Моуриньо.
“Колкото до нас, ние изпитваме някои трудности. Нямаме най-добрия вратар на света, както в момента сме и без Джон Тери и Джо Коул. Имаме наказани играчи, червени картони. Понякога реферите свирят срещу нас, но все пак дистанцията е само две точки. Ще видим какво ще се случи през втората част на сезона. Миналия сезон беше обратното. Всичко за нас беше прекрасно, а те имаха проблеми. Скоулс имаше проблеми с окото си, Гигс бе контузен, а Рууни се завръщаше от контузия... Колко беше разликата по Коледа? 14, 15, 16, 17 точки? Не помня. През пролетта изпитвахме някои трудности и Юнайтед намалиха разликата, но тя бе твърде голяма, а към този момент, тя е само две точки”, завърши Моуриньо.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Дек 2006 12:30 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Лампард прекарал бурна нощ с испанка

21 декември 2006 | 14:11

Халфът на Челси Франк Лампард е изневерил на годеницата си с 34-годишната испанка Монтсе Лукас. Националът на Англия е прекарал бурна нощ с блондинката преди мача от Шампионската лига срещу Барселона (2:2) на 31 октомври.

Лукас, която работи като шофьор, разказа пред медиите на Острова как се е сдобила с билет за сблъсъка между шампионите на Англия и Испания и как е била прелъстена в луксозната стая на футболиста в хотел „Хуан Карлос”.

„В началото всичко беше толкова невинно...Франк ми показваше снимки на годеницата му Елън Райвс, както и на дъщеричката им Луна, разказа испанката, която е с 6 годинио по-голяма от Лампард. - Бях впечатлена от факта, че той толкова държи на семейството си, една жена винаги харесва това у мъжете. Постепенно обаче той прекали с алкохола и на мен ми беше прекалено трудно да преценя дали наистина е привлечен от мен или пиенето си оказва влиянието. В един момент разглеждахме снимки, а в следващия вече бяхме в леглото.”

Последното изкушение на звездата на Челси призна пред “Sun”, че е влюбена в бившия играч на Уест Хем, но обясни, че в началото не го е разпознала и не си е дала сметка, че е известен. „Наистина изпитвам чувства към Франк и си мисля, че може да има някакво бъдеще пред нас."

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 16:59 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Дрогба пак вкара:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 17:55 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
chelsea-reding 2:2 2 gola na drogba i 4estito titla na manchester utd :byez:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 18:09 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Чакай бе има доста време :)
Иначе нормално - съдбата си го върна с тъп автогол след късмета предишните два мача в последните минути.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 18:41 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ibasi e kak she ma izdunqt e pffff 4e i tvurd gi slojix
Chelsea vinagi mi e bil lyobim otbor ama takava izdunka ne sa praili :)

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 20:00 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
vzeha da dopuskat vseki ma4 po 2 gola tova e ne4uvano napravo tragediq drogba ima super sezon i vypreki tova sme mnogo po-slabi ot prednite 2 sezona preosto za6titata e pylna tragediq moje bi zaradi transfera na gallas v arsenal!? :O_o:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Дек 2006 21:46 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ами тери го нема какво искаш

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2006 21:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Туй Челси уж големите звезди.Няма го един Тери и вече 3-ти пореден мач им вкарват по 2 гола."Великия отбор"....

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Дек 2006 10:42 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Туй Челси уж големите звезди.Няма го един Тери и вече 3-ти пореден мач им вкарват по 2 гола."Великия отбор"....

v tretiqt ma4 sami si gi vkarahme

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Дек 2006 20:13 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 08 Сеп 2006 09:46
Мнения: 184
Местоположение: Theatre of dreams...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Туй Челси уж големите звезди.Няма го един Тери и вече 3-ти пореден мач им вкарват по 2 гола."Великия отбор"....


вече 4 мач :boi: :boi: :boi: :bored:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Дек 2006 20:33 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 13 Май 2006 17:05
Мнения: 410
Години: 31

Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
CHELSEA:FUHLAM-2;2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Дек 2006 22:48 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
super precakvaciq sled kato pree.ahme premiership dano vzemem 6ampionskata liga ina4e sezona otide na kino

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Дек 2006 23:13 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 08 Сеп 2006 09:46
Мнения: 184
Местоположение: Theatre of dreams...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
super precakvaciq sled kato pree.ahme premiership dano vzemem 6ampionskata liga ina4e sezona otide na kino


ако си оправите отбора(защитата)до началото на мачовете от ШЛ имате някакви шансове ;) :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2006 20:11 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Моуриньо: Равенството с Фулъм не ме изненадва

Изображение
Лондон.
Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо остро разкритикува своите футболисти след равенството с Фулъм на “Стамфорд Бридж” (2:2), информира “Би Би Си”. “Този резултат не ме изненадва. В момента Челси не може да се защитава. Аз съм първият, който разбра това. Може би не сме толкова добри, колкото си мислим, може би аз не съм толкова добър мениджър, може би и играчите не са толкова добри”, каза Моуриньо. Изненадващият резултат от мача на “Стамфорд Бридж” увеличи преднината на Манчестър Юнайтед на върха в класирането на Премиършип на 6 точки. “Какво може да направи човек с Михаел Балак, с Пауло Ферейра, с Джереми? Нищо. Футболистите нямат качествата да се адаптират към играта на съперниците ни. Освен това, Андрий Шевченко, Шон Райт-Филипс и Саломон Калу просто не играят. Дидие Дрогба е единственият, който дава най-доброто от себе си в момента”, отбеляза Моуриньо. Той добави, че може да поиска средства за нови попълнения от собственика на “сините” от Лондон Роман Абрамович. “Ако ръководството на клуба поиска мнението ми, аз ще кажа да на привличането на нови играчи, но в същото време съм готов да откажа, когато видя какви невероятни суми искат от някои клубове за съвсем обикновени футболисти. Всъщност, няма нужда да харча каквото и да било. Просто искам Петер Чех и Джон Тери да се върната скоро на терена. Не се нуждая от милиони за селекция през следващия месец, просто искам най-добрият вратар и най-добрият централен защитник в света да се върнат в игра”, завърши Моуриньо. Тери се надява да е готов за игра през януари, след като претърпя операция на гърба. Очаква се и Чех да е напълно възстановен в началото на 2007 г., след като получи фрактура на черепа при сблъсък с футболиста на Рединг Стивън Хънт в средата на октомври.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2007 11:15 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мауриньо: Няма да плащам луди пари през януари

Според мениджъра на Челси клубовете изнудвали отбора му
Португалският мениджър на Челси Жозе Мауриньо споделя, че тимът му няма да плаща завишени цени през януарския трансферен прозорец.

Смяташе се, че босът на "сините" ще предложи огромна сума, за да си осигури услугите на защитника на Манчестер Сити Мика Ричърдс.

"Искам да участваме в зимния пазар, но вече казах на моите доверени хора, че е крайно време останалите клубове да гледат на нас като нормален тим. Всички искат да купят или наемат наши футболисти на нормални пазарни цени".

"Когато аз се опитвам да взема играч се получава така, сякаш ми казват, че един "Астън Мартин" от 250 000 лири ще ми струва 1 милион лири, след което не ми остава нищо друго, освен да им кажа "довиждане". Тук не говоря за Мика Ричардс, а по принцип. Ще чакаме реакцията на другите тимове, защото не сме луди", добави мениджърът

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2007 11:20 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Челси иска да вземе под наем Жорже Андраде

03 януари 2007 | 17:04
Шампионът на Англия Челси ще се опита да привлече централния защитник на Ла Коруня Жорже Андраде. Мениджърът на лондончани Жозе Моуриньо има желание да вземе бранителя под наем до края на сезона. "Сините" имат сериозни проблеми в защита в отсъствието на Джон Тери, който е контузен и пропусна последните няколко срещи на тима. Липсата на капитана се оказа много тежка, след като Челси записа три поредни равенства, а в последните си пет мача във Висшата лига допусна 8 гола. Андраде е на път да се върне на терена, след като контузия в коляното го извади от игра за 9 месеца. Депортиво е готов да пусне бранителя, за да може той да си върне формата. Андраде играе в Испания от 2002 г. и има 45 мача за националния отбор на Португалия.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1122 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов