Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Мар 2024 12:55

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Da igraem tozi hubav sport!
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2007 11:14 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 20 Мар 2006 23:29
Мнения: 21
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Zdraveite skapi sagrajdani. Iskam da vi chestitya Novata 2007 godina. Vav vrazka s nablijavashtiyat krai na parviyat ucheben srok za uchenicite otnovo iskam da saobshtya, che v kluba ni vse oshte ima vazmojnost da badat prieti novi deca za obuchenie. Vseki den sled 14 chasa sam v zalata i moga da predostavya informaciya na jelaeshtite da se zanimavat s tenis na masa. Pri nashiyat sport, za da se postignat visoki rezultati, e hubavo da se zapochne v nai-ranna vazrast. Zatova apeliram kam vsichki roditeli na deca ot 7 do 12 godishna vazrast da gi nasochat kam edna izklyuchitelna igra, kakvato e tenisa na masa.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2007 12:16 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nikolai25, кажи някоя дума за Радослав Камберов ... познавам баща му и чувам невероятни работи, та дали са вярни ... бива ли го момъка?

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2007 21:23 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 20 Мар 2006 23:29
Мнения: 21
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Poneje me popitahte za Radoslav Kamberov, shte vi kaja nyakolko dumi za nego. Spored men toi e nai-dobriyat tenisist ot Dobrich za vsichki vremena. Nositel e na mnogo medali i kupi ot republikanski sastezaniya po tenis na masa. V aktiva si ima zlaten medal otborno do 18 godini, srebaren na lichno do 18 i slaten medal na Balkanski igri do 21 godini. Ne biva da zabravyame, che Radoslav e samo na 21 godini i vse oshte ima golyam potencial za razvitie. Poslednite 2 godini toi se sastezava za nemski otbori i se nablyudava vidim rastej v igrata mu. Iskam samo da kaja, che tolkova trudolyubiv sportist kato Radoslav se sreshta mnogo ryadko. Da se nadyavame na Republikanskoto parvenstvo ot 2 do 4 Mart tazi godina toi da se predstavi prekrasno!
Iskam samo da otbeleja, che tazi Nedelya vav Varna sthe se provede otkrit turnir po tenis na masa v Dvereca na kulturata i sporta i shte ima uchastie ot nasha strana. Osven tova, ako nyakoi proyavyava interes kam visoko sportnao maistorstvo, na 2, 3 i 4 Fevruari pak vav Varna sthe ima turniri za kadeti, kadetki, yunoshi i devoiki. Tam shte moje da se vidi badeshteto na Bulgariya v tozi sport.
Tova e zasega ot men. Ako nyakoi ima drugi vaprosi, da pishe.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2007 21:26 
Offline
Търсач

Регистриран на: 25 Яну 2007 20:12
Мнения: 52
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
az sam mahlenski brus i mnogo mi se iskashe da probvam nqkoi igrach ot vashata shkola ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: V Sabota-otkrit turnir.
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2007 22:21 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 20 Мар 2006 23:29
Мнения: 21
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Zdraveite Dobrichlii. Ot imeto na kluba po tenis na masa shte napravya edno saobshtenie. A to e, che v Sabota, 17 Fevruari shte se provede otkrit turnir po tenis na masa v zalata na Usesheto, vtori etaj. Taksata za vazrastni e 3 leva, a za uchenici-2 leva. Ima nagraden fond do 3 myasto i gramoti do 8 myasto. Igrachite se razpredelyat v 4 grupi i tam se igrae vseki sreshtu vseki. Sled tova parvite dvama igrayat ot 1 do 8 myasto, a 3 i 4 igrayat ot 9 do 16 myasto. Nachaloto e ot 10 chasa.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Фев 2007 22:54 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2006 21:03
Мнения: 174
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
това само за момчетата ли се отнася или и за момичета


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Da otgovorya.
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2007 23:06 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 20 Мар 2006 23:29
Мнения: 21
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ami turnirat e otkrit kakto kazah i moje da uchastvat vsyakakvi igrachi bez znachenie na pola. Vseki, koito iska da igrae si zaplashta taksata ot 3 leva za vazrastni i 2 leva za uchenici i igrae. Uchastnicite shte imat nai-malko po 4-5 sreshti, a tezi koito prodaljat napred- po 8-9. Shte kaja i kakva e tendenciyata dosega. Na tezi turniri po princip uchastvat nai-dobrite igrachi na gr. Dobrich, Silistra, Balchik, Kavarna, Dalgopol, Shumen i Varna ponyakoga. Taka,che ako se pusne nyakoi koito prosto e igral, no ne celenasocheno i postoyanno, to shansovete mu sa mnogo malki. Tova e ot men. Vsichki privarjenici sa dobre doshli v Sabota ot 10 chasa.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Da otgovorya.
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2007 19:49 
Offline
No More Words
Аватар

Регистриран на: 25 Юни 2006 10:22
Мнения: 4637
Години: 33

Местоположение: somewhere around nothing
Благодарил: 27 пъти
Получил благодарност: 10 пъти
Nikolai25 написа:
Ami turnirat e otkrit kakto kazah i moje da uchastvat vsyakakvi igrachi bez znachenie na pola. Vseki, koito iska da igrae si zaplashta taksata ot 3 leva za vazrastni i 2 leva za uchenici i igrae. Uchastnicite shte imat nai-malko po 4-5 sreshti, a tezi koito prodaljat napred- po 8-9. Shte kaja i kakva e tendenciyata dosega. Na tezi turniri po princip uchastvat nai-dobrite igrachi na gr. Dobrich, Silistra, Balchik, Kavarna, Dalgopol, Shumen i Varna ponyakoga. Taka,che ako se pusne nyakoi koito prosto e igral, no ne celenasocheno i postoyanno, to shansovete mu sa mnogo malki. Tova e ot men. Vsichki privarjenici sa dobre doshli v Sabota ot 10 chasa.
ем относно тренировките лятото аз исках да се запиша но нз кой беше трениор тогава не искаше да ме зема тъй като бях за 9 клас е вече съм и немоа разбера къф е толкоз проблема кат да каеш не съм начинаещ и турнира дет беше в даскало го спечелих последния път кат са провежда...

А искам да питам нешо друго кога ще се провежда училищен или индивидуален турнир скоро ходел съм досега 1 2 пати и иам желание пак да се явя


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2007 23:12 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 20 Мар 2006 23:29
Мнения: 21
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Zdraveite, priyateli na tenisa na masa. Poneje beshe zadaden vapros vav foruma po temata za tenis na masa, to shte kaja nyakolko dumi. Krasi kazva, che e idval lyatoto i e iskal da trenira. Ne si spomnyam da sam otkazal na nyakoi dostap do zalata. Prosto na po-golemite ne moga da im obarna tolkova vnimanie kato na malkite. Tova e taka, zashtoto tezi, koito zapochnat ot malki imat vazmojnost da stanat dobri sastezateli v kategoriite do 12, 15 i 18 godini. Nashiyat klub ima ambiciyata da izgradi nyakolko silni igrachi v tezi kategorii. Inache sam gotov da pomogna na vseki, koito ima interes kam igrata.
Krasi me pita dali moje da uchastva na turniri. Da, razbira se. Nashiyat klub veche 4 godina provejda otkriti turnir na grad Dobrich i kogato ima takav az shte pisha vav foruma. Sashto taka se provejdat i uchilishtni sastezaniya. Sega na 12 i 13 Mart shte ima takiva, no te sa otborni. Hubavo e da proverish dali tvoeto uchilishte se e klasiralo esenta sled parviyat krag i ako da, to imash vazmojnost da uchastvash. Razbira se, stiga da te odobryat uchitelite ti.
Shte kaja samo, che pri men mnogo moi poznati ostavyat profesionalni gumi i darveta za tenis na masa, koito ne sa im nujni i gi prodavat. Taka,che vseki, koito iska da si kupi dobra raketa, da doide v kluba i da me potarsi. Moje da poracham i novi neshta ot distributorite, s koito rabotya.
Tova e zasega ot men. Ako nyakoi ima drugi vaprosi, neka da gi zadade.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2007 23:56 
Offline
No More Words
Аватар

Регистриран на: 25 Юни 2006 10:22
Мнения: 4637
Години: 33

Местоположение: somewhere around nothing
Благодарил: 27 пъти
Получил благодарност: 10 пъти
Nikolai25 написа:
Zdraveite, priyateli na tenisa na masa. Poneje beshe zadaden vapros vav foruma po temata za tenis na masa, to shte kaja nyakolko dumi. Krasi kazva, che e idval lyatoto i e iskal da trenira. Ne si spomnyam da sam otkazal na nyakoi dostap do zalata. Prosto na po-golemite ne moga da im obarna tolkova vnimanie kato na malkite. Tova e taka, zashtoto tezi, koito zapochnat ot malki imat vazmojnost da stanat dobri sastezateli v kategoriite do 12, 15 i 18 godini. Nashiyat klub ima ambiciyata da izgradi nyakolko silni igrachi v tezi kategorii. Inache sam gotov da pomogna na vseki, koito ima interes kam igrata.
Krasi me pita dali moje da uchastva na turniri. Da, razbira se. Nashiyat klub veche 4 godina provejda otkriti turnir na grad Dobrich i kogato ima takav az shte pisha vav foruma. Sashto taka se provejdat i uchilishtni sastezaniya. Sega na 12 i 13 Mart shte ima takiva, no te sa otborni. Hubavo e da proverish dali tvoeto uchilishte se e klasiralo esenta sled parviyat krag i ako da, to imash vazmojnost da uchastvash. Razbira se, stiga da te odobryat uchitelite ti.
Shte kaja samo, che pri men mnogo moi poznati ostavyat profesionalni gumi i darveta za tenis na masa, koito ne sa im nujni i gi prodavat. Taka,che vseki, koito iska da si kupi dobra raketa, da doide v kluba i da me potarsi. Moje da poracham i novi neshta ot distributorite, s koito rabotya.
Tova e zasega ot men. Ako nyakoi ima drugi vaprosi, neka da gi zadade.
да моя е грешката до някаде но тва както ти сам каза че неможеш да обърнеш много внимание си е 1 вид че няма смисъл има какво да се желае в играта ми но ще видим вероятно ще се запиша стига да има време а отностно турнира доколкото знам би трябвало да има покана за всяко училище и тъй като нашите господиновци и госпожи по фискултура не са се заминавали незнам дали моето училище "Св. св. Кирил и Методий" се е явило ваобще ако можете да ми дадете такава информация ще съм много благодарен аз все пак още утре ще уведомя учителита за тези дати 12 и 13 ако не се лъжа за да видим какво може да се направи по въпроса разчитам на твоето съдействие Николай


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2007 23:59 
Offline
No More Words
Аватар

Регистриран на: 25 Юни 2006 10:22
Мнения: 4637
Години: 33

Местоположение: somewhere around nothing
Благодарил: 27 пъти
Получил благодарност: 10 пъти
искам също да те попитам Ники за 30~40 50 мах лева бих ли могъл да си намеря при теб горе долоу добра ракета ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Po vaprosa za raketata.
МнениеПубликувано на: 07 Мар 2007 23:59 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 20 Мар 2006 23:29
Мнения: 21
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Zdravei, Krasi. Ami za da si kupish profesionalno darvo i dve gumi vtora upotreba, shte ti sa neobhodimi kam 70-80 leva nyakade. Za sumata ot 40 leva moga da ti napravya raketa s 2 mnogo hubavi gumi i obiknoveno darvo Gold Cup naprimer.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 16:52 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Мар 2007 22:08
Мнения: 186
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ми Здравей аз сам красио91 ам кви са гумите ме интересува а относно турнира казаха ми учителите че не сме се били записали и затва незнаели че сме можели да играем иначе ся от 12 започва турнир в нащо от ученици от 6 до 11 клас вклиучително

_________________
And the only thing between, between the two of us, is your blood and our sweat..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 16:54 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Мар 2007 22:08
Мнения: 186
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
между другото ракетата ми трябва за понеделник така че ако влезеш скоро пиши ми лс ако моеш да се разберем ...

_________________
And the only thing between, between the two of us, is your blood and our sweat..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 19:50 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 03 Апр 2005 23:52
Мнения: 955
Местоположение: .......... I'll Take you straight to the ValueTown
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
JOhNdOe написа:
между другото ракетата ми трябва за понеделник така че ако влезеш скоро пиши ми лс ако моеш да се разберем ...

и да ти я направи до тогава да не мислиш че ще успееш да и свикнеш за толкова малко време (2 дена)

_________________
Аз-Черпя :)


Я сега всеки да си признае, колко пъти подред ми гледа аватара :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2007 23:13 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Мар 2007 22:08
Мнения: 186
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
няам избор искам да спечеля турнира ше се опитам да и свикна а и първата ми среща не е трудна

_________________
And the only thing between, between the two of us, is your blood and our sweat..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2007 11:26 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 20 Мар 2006 23:29
Мнения: 21
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Zdravei, Krasi. Imam samo edna raketa, koyato moje da ti svarshi rabota. Do skoro imah dosta gumi i darveta, no gi dadoh na edin poznat da gi prodava, zashtoto togava ne se tarseha pri men. Ochakvam v skoro vreme da mi ostavyat drugi gumi i darveta i togava shte moga da ti pomogna. A tazi, za koyato ti pisah, sam ya obeshtal na edno ot decata, trenirashti pri men. Kato doidat gumite, koito chakam, shte pisha pak.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2007 13:21 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Мар 2007 22:08
Мнения: 186
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
надявам се да е така ще чакам да знаеш

_________________
And the only thing between, between the two of us, is your blood and our sweat..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2007 22:24 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 20 Мар 2006 23:29
Мнения: 21
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Poneje Krasi91 me popita za gumi i darveta, iskam da mu kaja, che v momenta ima edna po-evtina raketa, koyato se prodava. Gumite sa Buterfly i Tibhar. Starichki sa, no imat oshte falc. Darvoto e obiknoveno. Struva 15 leva. Imam i drugi po-hubavi gumi i darveta, no cenata e po-visoka. Ako Krasi ima interes da pishe ili da doide v zalata. Tova se otnasya i za drugi, koito iskat da si napravyat hubava raketa. Chao zasega i poveche uspehi na vsichki!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2007 23:55 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Мар 2007 22:08
Мнения: 186
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mm she namina da gi vida

_________________
And the only thing between, between the two of us, is your blood and our sweat..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2007 08:49 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
za kfi raketi prikazvate e
xilki li ko
u6 tenis na masa te raketi sled malko sigurno she ima i bombi
naprao nemoga da va razbera
az igraa dosta 4esto tenis na masa ama ne mislq da treniram za6toto neam vreme

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2007 17:00 
Offline
No More Words
Аватар

Регистриран на: 25 Юни 2006 10:22
Мнения: 4637
Години: 33

Местоположение: somewhere around nothing
Благодарил: 27 пъти
Получил благодарност: 10 пъти
ми на хилката и ракета и са вика...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Юли 2008 09:55 
Offline
electrician
Аватар

Регистриран на: 19 Окт 2007 21:07
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Ми то ...
ддз и аз съм свикнал ракета да викам на хилките :beer:
Преди и на мен ми беше хпр смешно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2008 15:21 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 27 Дек 2007 03:13
Мнения: 139
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
има човек във форума които ше ва бии мн

_________________
better than you


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2008 14:04 
Offline
electrician
Аватар

Регистриран на: 19 Окт 2007 21:07
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
no_limit написа:
има човек във форума които ше ва бии мн

Кой той :)
/как се казва/
/не казвам, че ще го бия :bang:
Мен в града много хора ще могат да ме бият :beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2008 16:49 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2008 10:33
Мнения: 610
Години: 30

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
az :P :P ili krass :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2008 21:04 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 18:57
Мнения: 343
Години: 32

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
no_limit написа:
има човек във форума които ше ва бии мн


Ми чудесно. С удоволствие ще играя с този 'които ше на бии мн'. Обичам да разцъквам с добри играчи, става добра игра. Не искам да играем за пари, а просто да си цъкаме. Ако може на ЛС да ми пише ако е навит. ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2008 16:20 
Offline
electrician
Аватар

Регистриран на: 19 Окт 2007 21:07
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Volta написа:
no_limit написа:
има човек във форума които ше ва бии мн

Кой той :)
/как се казва/
/не казвам, че ще го бия :bang:
Мен в града много хора ще могат да ме бият :beer:

Никой неми каза ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2008 16:23 
Offline
Caught Up
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2007 23:20
Мнения: 915
Местоположение: България,Добрич
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
аз съм привърженик на ракийка на маса,после под маса..ако има навитаци да играем да се обадят ;)

_________________
за лека нощ ще ви разкажа една приказка… Имало едно време една далечна страна. В нея имали такъв обичай – колкото по-дълга била оная работа на мъжа, толкова по-къси ръкави носел той. Всъщност… това е дълга приказка и няма
да ви я разказвам сега, СЛАГАМ СИ ПОТНИКА И СИ ЛЯГАМ
:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Авг 2008 17:20 
Offline
No More Words
Аватар

Регистриран на: 25 Юни 2006 10:22
Мнения: 4637
Години: 33

Местоположение: somewhere around nothing
Благодарил: 27 пъти
Получил благодарност: 10 пъти
Volta написа:
Volta написа:
no_limit написа:
има човек във форума които ше ва бии мн

Кой той :)
/как се казва/
/не казвам, че ще го бия :bang:
Мен в града много хора ще могат да ме бият :beer:

Никой неми каза ?
Сигурно е говорил за мен, въпреки че аз така не говоря за себе си преди да съм видял какво може човека срещу мен. Пък и да не е говорил за мен, навит съм. Да се събираме някъде и да разцъкаме, да видим кой какво може :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов