Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Апр 2024 14:04

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4366 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 146  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2006 00:34 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Забрави и Бела , Ботев и Нафтекс , също така и загубите от Левски :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2006 11:06 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Ей момчета честита ви победа срещу Нафтекс.Браво браво труден мач беше ама кво да се прави срещу такъв гранд който се бори за отцеляване е така.Е все пак честито ви.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2006 11:11 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
YAVOR написа:
Парма – ЦСКА 1:1
Този мач е 94год. но реванша го губим с 5;1
ЦСКА – Ювентус 3:2
97год. Стяуа – ЦСКА 3:3
98год. ЦСКА – Сервет 1:0
99год. Нюкасъл – ЦСКА 2:2

Казвате, че нямаме значими победи последните 15год. Знаете какви отбори са Нюкясъл, Ювентус, Стяуа и Парма


Този отбор Сервет не съм го чувал даже,пак Стяуа аз лично не ги признавам за голям отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2006 12:27 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 21:27
Мнения: 2302
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Parma XA.XAx>X.A


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2006 12:36 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Мерси....англичаните поздравяваме за Майк Райли :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2006 14:59 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Поне си призна че само съдията спаси Шалке.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2006 15:18 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
GoldMasteR написа:
Забрави и Бела , Ботев и Нафтекс , също така и загубите от Левски :)

А бе аз може да съм ги забравел, ама вие вземете да биете тази година Берое и Родопа.

Добчо гледах мача и малко по добре играха от предните мачове, имахме повече атаки. Ама този Фуртадо защо играе не ми стана ясно, той е абсолютно дърво :(

13_VOIN нормално е да не си чувал за Сервет ти тогава си бил на 5год. като сме играли срещу тях.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2006 15:57 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Не!Тогава съм бил на 7 год!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2006 20:00 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Сервет навремето хареса Мартин Петров и го взе ...после го продадоха на Волфсбург...едно годината преди да ги бием бяха в групите на КЕШ...или тва беше Молде забравих


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2006 00:02 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
YAVOR написа:
GoldMasteR написа:
Забрави и Бела , Ботев и Нафтекс , също така и загубите от Левски :)

А бе аз може да съм ги забравел, ама вие вземете да биете тази година Берое и Родопа.

Добчо гледах мача и малко по добре играха от предните мачове, имахме повече атаки. Ама този Фуртадо защо играе не ми стана ясно, той е абсолютно дърво :(

13_VOIN нормално е да не си чувал за Сервет ти тогава си бил на 5год. като сме играли срещу тях.



Ами едните ги бихме ще дойде ред и на другите.Спокойно :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 17:18 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
05:20 12.04.2006г.
Агенция "Фокус"

София. Шефът на съдиите сменя Орманджиев на "Армията”, пише “Меридиан мач”. Мажоритарният собственик на ЦСКА Васил Божков обмисля да направи чистка в управата на клуба. Тя ще започне от най-високо, като на мястото на председателя на Надзорния съвет Стефан Орманджиев застане шефът на съдиите в БФС Христо Порточанов. По всяка вероятност Орманджиев повече няма да се завърне на работа в Борисовата градина, след като преди няколко дни си взе отпуск. За сметка на това, той ще остане човекът на Божков във футболния съюз. Очаква се Порточанов да поеме новите си функции до няколко седмици.

Дано да е вярно:) сега е ред и на Божков да си отиде и ще е идеално

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 17:37 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
В пресконференция, дадена пред избрани медии, мажоритарният собственик на ЦСКА - Васил Божков разкри скандални неща от близкото минало и настоящето на "армейците" и българския футбол като цяло.

Васил Божков заяви, че застреляният през август 2004 г. Милчо Бонев - Бай Миле е уреждал мачове между Левски и ЦСКА, "хващайки" играчи на "армейците" по сръбска линия по времето, когато в отбора играеха Ненад Лукич и Мичо Враньеш.

Собственикът на ЦСКА прехвърли цялата вина за кризата в отбора върху бившия треньор Миодраг Йешич, заявявайки, че съжалява, че не се е разделил по-рано с него, след като му е била дадена цялата власт покрай лагери трансфери и т.н.

Божков застана твърдо зад Стефан Орманджиев и призова феновете на отбора ако не им харесва ЦСКА и не са твърдо зад отбора да защитават Локо (София), Славия или друг клуб по техен избор.

Васил Божков реторично попита "Какъв е Дучето, че да прави пари на гърба на футбола?".

За слуховете за големи залози за титла на Левски в азиатски букмейкъски къщи, Божков коментира, че в "Еврофутбол" има заложени 10 000 лева за титла на "сините" и не знае и не се интересува какви залози има по другите букмейкъри.

Очаквайте още подробности!

Цитат:
Мажоритарният собственик на ЦСКА Васил Божков разкри, че е поканил националния селекционер Христо Стоичков на мястото на Йешич. Стоичков, обаче отказал офертата, съобщи Радио "Гонг". "Обърнахме се към Стоичков, но той отхвърли поканата ни. Пламен Марков беше вторият вариант за треньор", сподели Божков, който повече няма да кани чужди треньори в ЦСКА. Христо Стоичков отказал предложението, защото искал да се съсредоточи в работата си в националния отбор.

Собственикът на ЦСКА Васил Божков повика в кабинета си част от елитните спортни журналисти в България и разясни проблемите при “армейците" в последния месец, предаде “Гонг”. "Проблемът е, че изгубихме 10 точки, друг проблем няма. Не считахме Левски за живи, а какво стана? Не е виновен нито Орманджиев, нито Пешо, нито Гошо, Йешич е виновен. За мен двамата защитници от Локомотив (Пд) не са добри, но той ги искаше. Взе Мутавджич, без да го знам какъв е и къде е играл. Той ми каза, че бил страшен футболист и държи да го вземем. Йешич имаше цялата власт, но явно се оказа слаб треньор. Матич и Матко за какво ни бяха? Искаше Сашо Младенов, а после го изгони. За какво ми е да продавам ЦСКА, не мога да си представя колко пари трябва да ми дадат от Левски, за да им дадем титлата. Йешич се оплакваше от съдиите, какво са ни виновни, че не можем да бием Локо (Пд), Беласица и Литекс. Отмениха на Беласица чист гол, а Локо (Пд) игра с 10 човека цял мач", заяви Божков.

Цитат:
Собственикът на ЦСКА Васил Божков заяви пред журналистите, че Миодраг Йешич е съсипал двугодишен труд в клуба, предаде радио “Гонг”.
“Йешич идва от Сърбия, давам му много пари, а той ми съсипва двугодишен труд. Той си беше параноик. Тоя му бил враг, оня бил срещу него. И на мен ми е странно как ЦСКА изведнъж спря да играе.
Каква ми е ползата да уреждам мача с Левски? Какво може да направи Орманджиев? Той няма нито един “негов” футболист. Ако беше казал на съдията да ни реже мислите ли, че нямаше да разберем и да му отрежем главата. Просто Йешич си търсеше оправдание. Каза ми, че мислел да си отиде още след мача с Беласица. Отвърнах му: “Да си беше отишъл. Може би сега щяхме още да сме първи”.


Преди заставаше зад Йешич, а сега го плюе, да го .... :(
То отдавна е известно Лукич е участвал в такива уредени мачове с леФски.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 17:38 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ето и цитат на Г. Атанасов :)
Цитат:
Защо чак сега, г-н Божков?

Мажоритарният собственик на ПФК ЦСКА АД Васил Божков се появи пред обществеността в разгара на най-голямата криза в историята на 30-кратните шампиони. И в този рядък случай на публична изява босът на „Нове холдинг“ не изневери на лаконичния си стил, но все пак каза някои фундаментални неща, които отдавна се знаят от мнозина, но в устата на най-богатия българин придобиват съвсем различно звучене. Най-вече това, че застреляният преди две години Милчо Бонев (Май Миле) е уреждал мачове между ЦСКА и Левски по „сръбска линия“, естествено в полза на „сините“...

Странно е защо чак сега Божков казва неща, които са известни и на децата от години. Това, че югославските наемници на „Армията“ Лукич и Вранеш бяха очевидно „хванати“ при някои от предизвестените „победи“ на Чорни-тима. Това, че Бай Миле като един от върхушката на СИК осъществяваше „топлата връзка“ между „Овча купел“ и „Герена“ чрез трансфери, далавери, уредени мачове и т.н.

Но дали е само това? Нима г-н Божков не е наясно, че цялостната практика на клуба от „Герена“ от доста време насам е низ от безкрайни мафиотски действия спрямо съперници, съдии, БФС-администрация, медии... Нима не знае, че „победите“ на „сините“ през есента в Дупница, Смолян, Сандански бяха резултат от крещяща корупция? Нима не му е направило впечатление, че собствените му футболисти изпълниха команда „кръгом“ след 30-тата минута на „вечното дерби“ на 11 септемвери 2005 г., когато бе съвсем реално да разгромят клиентите на публиката от Публикум?

И още питания в същата посока – защо Васил Божков не стовари досега цялата си многопосочна мощ за разобличаването на голямото зло в българския футбол. Кое е то, ли? Не отборът на Левски (Сф) като историческа и спортна институция, а кликата от „подземни“ интереси, обсебила „синия“ тим от десетилетия и превърнала го в отбор на всички власти, партии, групировки, „олигарси“, откровени бандити и медийни подлоги...

Защо мажоритарният собственик на „червените“ не тръгна досега на „първа“ срещу Чорни, Бай Миле, „агент Николай“, Наско Сираков, Адвоката, „синьото Политборо“ в БФС, лековци, узуновци, касабовци и тем подобни? Ако го беше сторил когато „хващаха“ играчите му преди „вечното дерби“, отменяха автоголове или пък бутаха „сините“ до гол както във Варна или Смолян, мажоритарният собственик щеше да докаже връзката си с гените и ценностите на клуба от Борисовата градина и щеше да спечели много повече от всякакви титли и лиги. Щеше да се превърне просто в един от ЦСКА. Сега всички тези „открития“ звучат като закъсняла заупокойна...

Забележете само как наслюнчиха микрофона „радетелите на истината“ от радиоактивния ефир, за които е много удобно виновен за всичко да е единствено Йешич и титлата на „сините“ да е съвсем естествена поради загубата на десет точки от врага. Без залози, коефициенти, диверсии, комбинации...

Ах, колко неприятно е да се говори за ПРЕДАТЕЛСТВОТО НА ВЕКА! Че е опасно – опасно е за такива като моя милост, но е и неприятно някак за (нежно)синия слух.

ГЕОРГИ АТАНАСОВ

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 18:07 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Пълното интервю на Васил Божков пред медиите 12.04.06

http://free.linkos.bg/details.php?id=38503&thanks=1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 18:48 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Бе не ви ли е срам да поствате глупостите на тоя некадърник


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 19:13 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
MuTHu4aP написа:
Бе не ви ли е срам да поствате глупостите на тоя некадърник


аз лично с кеф ги чета...смисъл забавни са ,а и има яка параноя...друг е въпроса ,че не казва нищо ново и само псува Левски ,но тва е друг въпрос:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 17:11 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
ЦСКА се класира за полуфинала в турнира за купата на България, след като победи на ст. Българска армия Берое (Ст. Загора). Головете вкараха: Александър Тунчев (11’), Еуген Трика (37’), Мурад Хидиуед (56’) и Йордан Тодоров (90’). За гостите точен бе Здравко Тодоров (67’)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2006 18:47 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И колко още изтърваха гостите :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2006 17:05 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Фенклубът разпечата още 50 хиляди плаката с надпис "Орманджиев вън".

Изображение
ИзображениеСлед пресконференцията на мажоритарния собственик на ЦСКА Васил Божков фенклубът на "червените", който се помещаваше в офис в сградата на стадион "Българска армия", от вчера официално е на улицата.

Освобождаването на стаите, които се намират точно над съблекалнята на футболистите, им е съобщено официално.

Шефът на фенклуба Димитър Ангелов - Дучето и някои от неговите хора вчера работеха на новото място - маса номер 3 в кафето, което се намира срещу баскетболната зала на стадиона. Ултрасите дори са прекарали стационарен телефон.

Очаква се до дни да бъдат запечатани старите офиси, които използваха. Въпреки това Дучето обяви, че работата продължава и се приемат нови членове.

По повод войната срещу Орманджиев тарторът на агитката сподели, че няма промяна в отношението на привържениците към бившия рефер:

"Фенклубът остава с непроменена позиция относно случая Орманджиев. Дори разпечатахме още 50 хиляди плаката с надпис "Орманджиев вън", които ще бъдат разпространени из цяла България. Ако феновете спрат да ходят на мачовете на ЦСКА, то по този начин те правят услуга на "загриженото ръководство", което спокойно ще седи в ложите на "Армията" и ще продължава да "работи" за ЦСКА, така както работеше досега."

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2006 17:21 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Йешич:Божков лъже
„Лесно е да се плюе, когато човекът го няма", твърди пожертваният Генерал
„Защо г-н Божков не ги каза тези неща преди време, когато аз бях в България. Така е лесно да се плюе", бе първата реакция на Миодраг Иешич пред „Меридиан Мач", когато узна за думите на мажоритарния собственик на ЦСКА по време на скандалната му пресконференция вчера. „Всички тези обиди и нападки са лъжа. Лично аз предупреждавах собственика за това, което ще се случи с отбора.
Първо го направих устно, а след това и писмено. Не знам защо той твърди, че декларацията, която прочетох пред цяла България, не я е имало, като за нея знае целият спортно-технически щаб", бяха думите на треньора, под чието ръководство ЦСКА победи на „Анфилд" и „БайАрена". „Лично аз забраних Стефан Орманджиев да идва при футболистите, защото не исках той да ги настройва един срещу друг. Лично той изнасяше информация в медиите кой колко заплата получава, а това не беше добре за атмосферата в съблекалнята. Не мога да коментирам обвиненията, че съм бил взел пари от трансфери. Те са колкото смешни, толкова неверни. Аз не знам кой е взимал пари при трансфери, но може би г-н Орманджиев знае. Последно искам да кажа, че не искам да се оправдавам по никакъв начин. Хората, които разбират от футбол, са феновете, те виждат истината", завърши Йешич
Когато биехме Ливърпул и Леверкузен (2 пъти), като показхме добра игра 1-вия полусезон всичко беше ОК и Божков доволен, сега изведнъж "Йешич такъв, Йешич онакъв". А защо Ибрахима Гай и Забавник бяха продадени с лека ръка а? Да не би пак Йешич да беше виновен. Божков е говедо не го ли разбрахте, той гледа собствените си интереси, то не мисли за ЦСКА. А първия полусезон, какво стана? Можехме да ги смачкаме говедата, но Божков сигорно се е обадил и са намалили темпото, иначе трябваше тогава да ги бием с 7;0. Видяхте как играхме тогава 2-рото полувреме и как 1-вото полувреме

БОЖКОВ ВЪН ОТ ЦСКА!!!

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2006 18:26 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ае вече се убеждавам че не сте хора. Не мога да разбера защо все търсите вина в другия..Не ви ли писна Левски да ви е извинение. Квото и да не върви във вашия отбор ви е виновен Левски. Ей това не мога да го разбера и все ви се нервя..Вие не живеете с успехите на ЦСКА толкова колкото със неуспехите на Левски и постоянно вината е някъде там в нашия клуб. Не разбирам от къде такава злоба. Отборите не играели така както играели срещу ЦСКА...писна ми от такива оправдания от ваша страна. Не знам как да нарека такива хора дето все търсят вината в другия...И пак питам защо му е на Божков ако е от Левски да притежава тоя отбор и да дава сумати пари за играчи..Че той ко беше от Левски сигурно щеше е собственик или поне спонсор...Ама не ми пука къв е..Просто ви моля да спрете с тия глупости..Смешни ставате и особено ти Яворе...стига си мислил с ЦСКА-рската си глава..това до нищо добро няма да доведе


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2006 18:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Как да не живеят с успехите си.Само за тва говорят колко велик бил ЦСКА преди 30 години...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2006 19:59 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
АКо беше прочел внимателно и да се позамишлиш щеше да разбереш, че не съм казал такова нещо


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2006 22:31 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"Митничар" да съм засегнал някъде леФски?? Това че споменах как играхме 1-вото полувреме с вас и после 2-рото полувреме, можеш ти да потвърдиш, че можехме да ви убием. Първия полусезон, не бяхте този отбор, който сте в момента. През целия полусезон си играхме 90мин на ниво, а тогава се видя, че второто полувреме не играхме.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2006 22:55 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
оф още ли спорите за БГ футбол:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2006 23:39 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Божков вън и кат Божков е вън ти ли ще станеш президент на чорбата:)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2006 23:56 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
GoldMasteR написа:
Божков вън и кат Божков е вън ти ли ще станеш президент на чорбата:)

че как...ние чорбарите държим клуб Бакарди :)
:haha:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2006 10:52 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Уууууууууаууууууууууууууууу колко си умен Ихххаа.От де пари бе.Ти сигурно си пазиш парите от храната да си купиш ганджа пак ще ми отваряш Бакарди.Ти ако земеш чорбата :) ще я пръскаш по шевовете ще стане най-богатия клуб на Балканите,защотот ще засееш плантация на стадиона ви :) :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :haha:

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2006 12:02 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
GoldMasteR написа:
Уууууууууаууууууууууууууууу колко си умен Ихххаа.От де пари бе.Ти сигурно си пазиш парите от храната да си купиш ганджа пак ще ми отваряш Бакарди.Ти ако земеш чорбата :) ще я пръскаш по шевовете ще стане най-богатия клуб на Балканите,защотот ще засееш плантация на стадиона ви :) :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :haha:



Тука трябва да съм обиден ли хаха ,че си жалък:)
Това за плантацията е добра идея между другото:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2006 12:30 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Е ако се чувсташ обиден твой проблем , аз иначе приятелски си говорим :) Не знам обаче кой е жалкия :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4366 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 146  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов