Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 23 Апр 2024 20:46

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1794 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 60  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 13:33 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 10 Сеп 2004 16:19
Мнения: 990
Местоположение: In StunneR-LanD ! WHAT??!?
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
FuN написа:
Просто не ми хвалете божиновци и стиляновци,мартин петров е човека


Не тук не съм съгласен , Стилиян ако забелязахте всички високи топки бяха негови много черна работа вършеше в средата!

_________________
I am not an artist I am a fucking work of art!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 13:39 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 23 Юни 2006 08:08
Мнения: 730
Местоположение: Beyond The Within
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
StreetGlow написа:
FuN написа:
Просто не ми хвалете божиновци и стиляновци,мартин петров е човека


Не тук не съм съгласен , Стилиян ако забелязахте всички високи топки бяха негови много черна работа вършеше в средата!
а мача с Румъния ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 13:41 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 10 Сеп 2004 16:19
Мнения: 990
Местоположение: In StunneR-LanD ! WHAT??!?
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
FuN написа:
StreetGlow написа:
FuN написа:
Просто не ми хвалете божиновци и стиляновци,мартин петров е човека


Не тук не съм съгласен , Стилиян ако забелязахте всички високи топки бяха негови много черна работа вършеше в средата!
а мача с Румъния ?


там никой освен Марто не игра добре !

_________________
I am not an artist I am a fucking work of art!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 13:54 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 23 Юни 2006 08:08
Мнения: 730
Местоположение: Beyond The Within
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
StreetGlow написа:
FuN написа:
StreetGlow написа:
FuN написа:
Просто не ми хвалете божиновци и стиляновци,мартин петров е човека


Не тук не съм съгласен , Стилиян ако забелязахте всички високи топки бяха негови много черна работа вършеше в средата!
а мача с Румъния ?


там никой освен Марто не игра добре !
тва ми е идеята,че чисто и просто е най-добрия ни играч


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 14:34 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
абе глупости ..... чули не дочули , че само Мартин играл в Румъния ... Стилян е плеймейкър , той е длъжен да попълва пропуските в халфовата линия , и заради Топчо и грешките в защита , трябваше да го играе дефанзивен , в същото време тъпия сърбин и Кишишев не играеха нищо и Стенли трябваше да покрива още по-голяма територия .... това , че не се включваше в атака , не означа , че не е играл ... спираше всяка атака на румънците и през него минаваха всичките ни атаки ...

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 16:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 102

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
усеща се кои са чорбарите в форума ...
вижте си тунчев и пак обсъждайте бижутера

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 16:32 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 10 Сеп 2004 16:19
Мнения: 990
Местоположение: In StunneR-LanD ! WHAT??!?
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Значи няма тука вашия и нашия !!! Когато играе БЪЛГАРИЯ !! Няма ЦСКА , няма Левски. Всички се обединяват да защитят достойнството на България! Сега щот тоз играл слабо ама той от ЦСКА ! Мене лично много ми харесаха Телкийски и Йовов , както съм ЦСКА-р ! Айде сега да не кажете че не давам ето да се порадваме взаймно:)

БЪЛГАРИЯ - СЛОВЕНИЯ 3:0 !! ГОЛОВЕ!!!

http://freeftp.bergon.net/rack4/users/p ... 20Futbola/

Да гледате пак и да ме споменавате!!!

п.С ---- Клипчетата са много ама много яки:)

_________________
I am not an artist I am a fucking work of art!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 16:43 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
добре бе , излъгах ли , че Топчо направи 15 грешки с Румъния , и двата гола бяха от негови грешки ... както и да е
Изтеглил съм Румъния - България целия мач , ако искате ще го кача

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 16:46 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
добре бе , излъгах ли , че Топчо направи 15 грешки с Румъния , и двата гола бяха от негови грешки ... както и да е
Изтеглил съм Румъния - България целия мач , ако искате ще го кача

mi ka4i go da go imame

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 16:56 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Тунчев го видяхме. Спря чист гол и то без да бъде изгонен. Което не мога да кажа за разни Топчовци , Рендета и Коловатовци едно време...
Както казах не се заяждам .Всички без Йовов от Левски този път бяха на ниво .


Последна промяна t0xIc на 07 Сеп 2006 17:11, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 16:58 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 102

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
всички цскари мразят левски безсъмнение ,всички цскари мразят футболистите от левски безсъмнение ... ако загуби мач национала левски са виновни безсъмнение ако спечели мач българия цскарите са го спечелили без съмнение има хора като yavor най-вече и за другите ше премълча дето (меко казано) разбират от футбол ама се издигат мразейки
идиален пример беше подписа му и той сложи началото ... ТЕЛКИЙСКИ НЕ ИГРА ДОБРЕ ... ти кво искаш ? да излъже 11 човека да отбележи гол и да кажеш ... абе късмет
ясен си ...
Ти ме нервиш най-много h8r

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 17:01 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 10 Сеп 2004 16:19
Мнения: 990
Местоположение: In StunneR-LanD ! WHAT??!?
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Добре че GoldMasteR още не е изказал мнение щото ни чака 3 световна!

_________________
I am not an artist I am a fucking work of art!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 17:05 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Тунчев го видяхме. Спря чист гол и то без да бъде изгонен. Което не мога да кажа за разни Топчовци , Рендета и Коловатовци едно време...

Ебахти дебила си. Ще ме извиняваш за грубите думи ама на такова изказване.... Това че съдията не го изгони не беше защото не заслужаваше. Това беше, защото преди това ни ощети много жестоко.
Балъка Тунчев вместо да изчисти топката с глава, я пропуска покрай себе си и после "спасил чист гол без да бъде изгонен". Ало! в час ли си ве? Не знам дали го гледа и в други ситуации. Пред нашето каре направи на два пъте подаръци на словенците. Супер зле беше момчето!
Ся като е от чорбата и веднага трябва да се защитава. Еми стига с тези глупости. Топчо като игра слабо срещу мамалигите някой левскар да е казал супер беше както ти сега за Тунчев еми не. Затова стига с твойта комлексарщина!

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 17:44 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
офф ... всички знаем , че за такива играчи в отбора е виновен Ицо , с неговите мениджърски игри . Ясно е , че ЦСКА искат да продадът Тунчев , а мачовете с националния са отлична възможност - международни съгледвачи , цената ти се дига ... Но не виждам , защо смятате Тунчев за ЦСКА-р , като той е в отбора от декември 2005 . Юноша на Хебър Пазарджик , минал през Искър и Беласица , и накрая в Локо Пд . Той беше от фусбалерите , взети на килограм от Локо Пд след убийството на Илиев . Какво на майка си му е цскарското в него ? Искате ли да ви кажа кои са истинските цскари ? Истински цскар е 15 годишното момче , Томислав Павлов , който е подписал с Ливърпул и от пролетта ще заиграе в Англия . Истински ЦСКА-р е 18 годишния Асен Райчев , който бе искан от Барселона .... и още мн , мн , които излизат от школата на ЦСКА
Та , за цялата тая лайнария , единствения виновен е Стоичков , така че той е човека , който трябва да плюете
А за положението с жълтия картон на Тунчев - мога да кажа , че го изигра по най-добрия начин , защото това беше сигурен гол

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 18:18 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ZerO`Mc написа:
всички цскари мразят левски безсъмнение ,всички цскари мразят футболистите от левски безсъмнение ... ако загуби мач национала левски са виновни безсъмнение ако спечели мач българия цскарите са го спечелили без съмнение има хора като yavor най-вече и за другите ше премълча дето (меко казано) разбират от футбол ама се издигат мразейки
идиален пример беше подписа му и той сложи началото ... ТЕЛКИЙСКИ НЕ ИГРА ДОБРЕ ... ти кво искаш ? да излъже 11 човека да отбележи гол и да кажеш ... абе късмет
ясен си ...
Ти ме нервиш най-много h8r


Не знам за какъв подпис дори говориш ,а и ми е писнало да се занимавам с олигофрени не можещи да четат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 18:22 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
DrPoison написа:
t0xIc написа:
Тунчев го видяхме. Спря чист гол и то без да бъде изгонен. Което не мога да кажа за разни Топчовци , Рендета и Коловатовци едно време...

Ебахти дебила си. Ще ме извиняваш за грубите думи ама на такова изказване.... Това че съдията не го изгони не беше защото не заслужаваше. Това беше, защото преди това ни ощети много жестоко.
Балъка Тунчев вместо да изчисти топката с глава, я пропуска покрай себе си и после "спасил чист гол без да бъде изгонен". Ало! в час ли си ве? Не знам дали го гледа и в други ситуации. Пред нашето каре направи на два пъте подаръци на словенците. Супер зле беше момчето!
Ся като е от чорбата и веднага трябва да се защитава. Еми стига с тези глупости. Топчо като игра слабо срещу мамалигите някой левскар да е казал супер беше както ти сега за Тунчев еми не. Затова стига с твойта комлексарщина!


Не съм казал ,че Тунчев е играл супер добре. Само ,че Зеро-фрийстайла си отвори голямата уста за него и просто му напомних ,че спаси чист гол въпреки грешката си преди това. Ама не е като Новакович да не е висок. Последните мачове срещу Левски все минаваше покрай Топчо и вкарваше. Последните 2 срещу ЦСКА и един срещу България не е вкарал един , когато насреща му го пазаеше дървото Тунчев. Ето ти една статистика да погледнеш преди да ми се обясняваш какъв комплексар съм.
Вие сте комплексари ,че не виждате какво дръвче е Йовов. 6-та година всеки се мъчи да го наложи в националния и все се проваля. Аз какво съм виновен ,че трябва всеки път да го гледам как се мъчи на терена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 18:26 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 23 Юни 2006 08:08
Мнения: 730
Местоположение: Beyond The Within
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ха,стилян бил плеимеикър,точно в мача с румъния супер мн се пазеше,страх го е от кконтузия,нормално,в нов отбор е,ама не ми го хвали


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 18:27 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
FuN написа:
ха,стилян бил плеимеикър,точно в мача с румъния супер мн се пазеше,страх го е от кконтузия,нормално,в нов отбор е,ама не ми го хвали


Не бе прав е. Тъпич стоичков го е върнал супер назад. В селтик играеше нещо средно между офанзивен полузашитник и крило и вкарваше често голове. И при Пламен Марков играеше доста по-напред.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 18:32 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
StreetGlow написа:
Значи няма тука вашия и нашия !!! Когато играе БЪЛГАРИЯ !! Няма ЦСКА , няма Левски. Всички се обединяват да защитят достойнството на България! Сега щот тоз играл слабо ама той от ЦСКА ! Мене лично много ми харесаха Телкийски и Йовов , както съм ЦСКА-р ! Айде сега да не кажете че не давам ето да се порадваме взаймно:)

БЪЛГАРИЯ - СЛОВЕНИЯ 3:0 !! ГОЛОВЕ!!!
ot de go tegli6 tva we 4ovek
http://freeftp.bergon.net/rack4/users/p ... 20Futbola/

Да гледате пак и да ме споменавате!!!

п.С ---- Клипчетата са много ама много яки:)

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 18:55 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 102

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
t0xIc написа:
ZerO`Mc написа:
всички цскари мразят левски безсъмнение ,всички цскари мразят футболистите от левски безсъмнение ... ако загуби мач национала левски са виновни безсъмнение ако спечели мач българия цскарите са го спечелили без съмнение има хора като yavor най-вече и за другите ше премълча дето (меко казано) разбират от футбол ама се издигат мразейки
идиален пример беше подписа му и той сложи началото ... ТЕЛКИЙСКИ НЕ ИГРА ДОБРЕ ... ти кво искаш ? да излъже 11 човека да отбележи гол и да кажеш ... абе късмет
ясен си ...
Ти ме нервиш най-много h8r


Не знам за какъв подпис дори говориш ,а и ми е писнало да се занимавам с олигофрени не можещи да четат.

нямаш глаголи в изречението ...

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 18:59 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 102

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
t0xIc написа:
DrPoison написа:
t0xIc написа:
Тунчев го видяхме. Спря чист гол и то без да бъде изгонен. Което не мога да кажа за разни Топчовци , Рендета и Коловатовци едно време...

Ебахти дебила си. Ще ме извиняваш за грубите думи ама на такова изказване.... Това че съдията не го изгони не беше защото не заслужаваше. Това беше, защото преди това ни ощети много жестоко.
Балъка Тунчев вместо да изчисти топката с глава, я пропуска покрай себе си и после "спасил чист гол без да бъде изгонен". Ало! в час ли си ве? Не знам дали го гледа и в други ситуации. Пред нашето каре направи на два пъте подаръци на словенците. Супер зле беше момчето!
Ся като е от чорбата и веднага трябва да се защитава. Еми стига с тези глупости. Топчо като игра слабо срещу мамалигите някой левскар да е казал супер беше както ти сега за Тунчев еми не. Затова стига с твойта комлексарщина!


Не съм казал ,че Тунчев е играл супер добре. Само ,че Зеро-фрийстайла си отвори голямата уста за него и просто му напомних ,че спаси чист гол въпреки грешката си преди това. Ама не е като Новакович да не е висок. Последните мачове срещу Левски все минаваше покрай Топчо и вкарваше. Последните 2 срещу ЦСКА и един срещу България не е вкарал един , когато насреща му го пазаеше дървото Тунчев. Ето ти една статистика да погледнеш преди да ми се обясняваш какъв комплексар съм.
Вие сте комплексари ,че не виждате какво дръвче е Йовов. 6-та година всеки се мъчи да го наложи в националния и все се проваля. Аз какво съм виновен ,че трябва всеки път да го гледам как се мъчи на терена.

с "фриистайла" и "голямата си уста" не се обърнах към твоята игра ,а тая на тунчев ,и някой други членове на нашия форум псукащи еднообразни мнения от типа "ний сме номер едно с 40 титли" и "Ний Сме БЪЛГАРИ(ама тея от левски не са) извинявай че си цскарин и всички левскари в отбора не се представят на ниво

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 19:06 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Извинен си. А сега Йовов да се разкара.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 19:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 102

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
t0xIc написа:
Извинен си. А сега Йовов да се разкара.

ако беше фкарал ?
п.с. позоволих си да ползвам тва трибуквие

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 19:11 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
АКО е ключовата дума при него. КАТО се научи нямам нищо против дори да е титуляр.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 19:16 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 10 Сеп 2004 16:19
Мнения: 990
Местоположение: In StunneR-LanD ! WHAT??!?
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ZerO`Mc написа:
t0xIc написа:
Извинен си. А сега Йовов да се разкара.

ако беше фкарал ?
п.с. позоволих си да ползвам тва трибуквие


ако беше вкарал ама не вкара;) както и да е:)

_________________
I am not an artist I am a fucking work of art!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 19:18 
Offline
Тъмен Магьосник

Регистриран на: 21 Сеп 2004 17:07
Мнения: 875
Години: 32

Местоположение: На гости на Хари Потър
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Е пак че не уцели тъча е добре


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 19:23 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
FuN написа:
ха,стилян бил плеимеикър,точно в мача с румъния супер мн се пазеше,страх го е от кконтузия,нормално,в нов отбор е,ама не ми го хвали


Не бе прав е. Тъпич стоичков го е върнал супер назад. В селтик играеше нещо средно между офанзивен полузашитник и крило и вкарваше често голове. И при Пламен Марков играеше доста по-напред.


Не знам кой ти е казал, че разбираш от футбол обаче повярвай ми не е така мойто момче. Ще ти кажа само две неща:
Първо точната позиция на Стилиян е дефанзивен халф. При всички треньори досега за България е играл така. И в Селтик така играе.
Второто е относно Йовов. Ако във вашия отбор имахте играч като него щяхте да го превъзнасяте до небесата. С риск да се повторя ще ти кажа: НАУЧИ ЧЕ ВЪВ ФУТБОЛА НЕ Е ЕДИНСТВЕНОТО КАЧЕСТВО ЗАВЪРШВАЩИЯ УДАР. ЙОВОВ Е ТЕХНИЧЕН ИГРАЧ, КОЙТО СЕ ВРЪЩА НАЗАД И ПОЕМА ТОПКАТА ДОРИ Я РАЗПРЕДЕЛЯ ПОНЯКОГА. ИГРАЕ И В ЗАЩИТА. ТОВА ЧЕ НА МАЧА ВЧЕРА ИЗТЪРВА НА ПРАЗНА ВРАТА:НА ВСЕКИ СЕ СЛУЧВА, НО ТОВА НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ СЕ Е ВКЛЮЧИЛ СЛАБО. ДОРИ ЩЕ КАЖА ПАК: СПОРЕД МЕН БЕШЕ ПО-ДОБЪР ОТ МЕЧО. (МОЕ МНЕНИЕ ).

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 19:35 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Абе хора не разбрахте ли вече че във футбола,когато играе национален отбор няма Левски,няма ЦСКА.Всички сме 1. :P Браво на момчетата.Играха мн добре.Дано и с Холандия да играят така.При положение че и Бербатов ще играе мисля че даже по-добре ще играят :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 19:37 
Offline
Go Hard Or Go Home
Аватар

Регистриран на: 05 Ное 2005 03:14
Мнения: 2361
Години: 37

Местоположение: Фитнес Залата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:good post:

_________________
The theory of evolution claims that only the strong shall survive. Maybe so...maybe so...But the theory of competition says just because their the strong doesn't mean they cant get their ass's kicked. Thats right. See what every long shot, come from behind underdog will tell you is this. The other guy may in fact be the favorite, the odds maybe stacked against you, fair enough. But what the odds don't know is this isn't a math test. This is a completely different kind of test. One where PASSION has a funny way of trumping logic.No matter what the stats may say, and the experts may think, and the commentators may have predicted, when the race is on all bets are off!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2006 19:57 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 10 Сеп 2004 16:19
Мнения: 990
Местоположение: In StunneR-LanD ! WHAT??!?
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Painful{}Girl``` написа:
Абе хора не разбрахте ли вече че във футбола,когато играе национален отбор няма Левски,няма ЦСКА.Всички сме 1. :P Браво на момчетата.Играха мн добре.Дано и с Холандия да играят така.При положение че и Бербатов ще играе мисля че даже по-добре ще играят :)

:friends: :clap:

_________________
I am not an artist I am a fucking work of art!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1794 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 60  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов