Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 28 Апр 2024 11:48

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1794 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 60  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Яну 2006 15:22 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
по-добре с Полша че са най-силни.


Да и аз съм на същото мнение.Ама няма да е лошо и да играят и други отбори класирали се за мондиала.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Яну 2006 15:36 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Все ми е тая, с кого ще играем, абсолютни дървари всичките ни играчи. Има 2-3 човека, дето са на ниво, другите за селските отбори само.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2006 13:40 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
YAVOR написа:
Все ми е тая, с кого ще играем, абсолютни дървари всичките ни играчи. Има 2-3 човека, дето са на ниво, другите за селските отбори само.

Прав си супер сме слаби

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2006 17:15 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Националният отбор по футбол ще участва в 3-странен турнир в Япония през месец май, с участието на домакините и Шотландия, съобщи радио "Гонг". Президентът на БФС Борислав Михайлов е подписал договор за участието ни в турнира.


“Оптимист съм. Няма слаби отбори в Европа вече. Най-много съм доволен, че избегнахме при жребия отборите на Англия и скандинавските страни”, заяви президентът на БФС Борислав Михайлов на официалната пресконференция след жребия. “Ще направим всичко, което зависи от нас, за да играем в нашия стил. В миналото играехме много успешно срещу балканските страни и особено тези от Източна Европа и се надявам тази традиция да се запази. Най-трудно ще ни бъде с Холандия”, призна рекордьорът по участия в националния отбор.



Първата контрола на националния ни отбор за 2006 година ще бъде срещу състава на Македония на 1 март, информира радио “Гонг”, цитирайки националния селекционер Христо Стоичков. Отборът ни ще гостува, като мачът по всяка вероятност ще бъде в Скопие. Стоичков изказа готовност да помогне на младежкия национален тим, като има готовност да изпрати в младежкия тим за мачовете им срещу Хърватия и Украйна в евроквалификациите Валери Божинов, Чавдар Янков и Цветан Генков.



Имаме шанс да се класираме между първите 2 отбора, макар че Холандия е изявен фаворит”, коментира селекционерът на България Христо Стоичков след жребия за Евро 2008. Ще се борим с Румъния и Словения за второто място. Беларус също е труден съперник”, заяви Стоичков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2006 18:00 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз мисля че 6те се класираме :ok:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2006 19:08 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз пък мисля, че ще се борим със Словения и Албания за третото място.
Не съм песимист, но съм 100% убеден, че няма да излезем от групата

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2006 19:47 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
k написа:
Аз пък мисля, че ще се борим със Словения и Албания за третото място.
Не съм песимист, но съм 100% убеден, че няма да излезем от групата



Трябва чудо да стане, че да се класираме...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2006 20:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Аз пък мисля че имаме шансове да бием даже и Холандия.Тея квалификации са различни.Чувствам ги по друг начин.Пък и няма Швеция ама за малко пак с нея да се паднем.От 2 отбора останали изкарахме късмет и ни се паднаха холандците.Пък и мисля че дотогава отбора ни ще е станал по-добър.Може да вземат Домовчийски в националния.Божинов задобрява.Абе откриват се нови таланти имаме шансове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2006 12:23 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Стоичков: Експериментите в националния отбор свършиха


-Г-н Стоичков, какви са целите пред националния отбор от началото натози квалификационен цикъл?!

Целите са ясни - още от първия мач трябва да знаем защо се събираме. Зада започнем този цикъл с една единствена мисъл - нашето класиране заЕвропейското първенство през 2008 година. Вече съм казвал, при менпробите завършиха. Видях над 50 футболисти в предния квалификационенцикъл и съм наясно на кого ще разчитам. Оттук нататък спирам се на 22-24момчета, които ще бъдат постоянно на наше разположение. Експериментите в националния отбор бяха дотук.

- Кога заминавате за Амстердам и кого ще включва групата за преговорите?

Заминаваме в сряда, срещата ще бъде в четвъртък. Пътуваме аз, БобиМихайлов, Димитър Димитров и Андрей Мединцев от международния ни отдел.Имаме 5 добри варианта но те не означават, че това ще е програмата. Имаоще 6 отбора, които ще държат на своето. Аз ще искам при всичкиположения да започнем в София, ще искам 3 точки в първия мач. Оттамнататък вече всеки двубой е сам за себе си. Момчетата обаче трябва да санаясно, че Христо Стоичков втора грешка няма да направи. Ще съмбезкомпромисен към абсолютно всички.

- Склонен ли сте на компромис от ваша страна при подреждането на програмата?!

Абсолютно не. Много по-вероятно е, ако не се разберем, да се стигне дослужебен вариант с подредбата от страна на УЕФА. 6-7 отбора сме, аковсички продължават да държат на своята позиция, вероятно ще се случиточно това. Но аз няма да направя компромис, ако и другите не го сторят.Няма да се съобразявам с никой, защото утре никой няма да ни каже -даваме ви три точки, задето се съобразихте с нас. Ще държа на нашатапозиция, ако стане добре дошло. Ако не, чакаме служебен жребий.

- Какви са очакванията ви за двубоите на Левски и Литекс срещу Артмедияи Страсбург?

Ще стискам палци и на двата отбора, дано успеят. Ако се класират заследващия кръг, съм готов да направя и известни компромиси с някои отиграчите. Говорил съм и с Мъри Стоилов, и с Наско Сираков, и с АнгелБончев. Дай боже, да се класират нататък, ще преценя какъв вариант имада освободя някои от момчетата. Винаги съм проявявал нужното уважениекъм всеки един български клуб. Все пак те трупат точки и за нас самите,когато играят в Европа.

- Има ли вариант да изпратите покана за националния отбор френскиятбранител на Литекс Жан Филип Кайе?!

Няма да крия, съществува такава възможност. Аз обаче не преценявам нищоповече, той първо трябва да мине при президента на републиката, да приеме поканата. Може да разчита да играе за собствената си държава. Що се отнася до мен, да, мисля, че може да е полезен на представителния нитим.

- Валери Божинов се завърна в титулярния тим на Фиорентина. Как ще гокоментирате или има ли и ваша намеса в това решение на клуба?

- Нека привършим сагата Валери. Вече започна да играе, което е радващо иза него, и за нас. Добре е, че намери правилния път. Разговарял съм снякой от Фиорентина, но с кой и какво, си остава между нас. Фактът е, чеВалери си извади една добра поука. Намери сили да се извини на треньораси и на колегите. Всеки прави грешки, да се надяваме, че си е извадилнужната поука.

- Какви други контроли превиждате до квалификациите?!

- Всеки момент чакам да се подпише договор с Япония, от която имаме покана за турнир - от 7 до 12 май ще играем с домакините и с Шотландия. Това са и следващите ни контроли. Има вероятност да ни поканят на 4 и 7 юни някой от класиралите са за Мондиала отбори, но 99% ще откажа. Смятам, че момчетата имат нужда да отпочинат добре, особено тези, които играят в чужбина. Има и две свободни дати - едната е на 16 август, другата през ноември.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2006 20:55 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Надупихме "Б" отбора на България от гето провинцията Македония 1:0
гола вкара Мартин Петров
вечерта ще дават на запис мача...аз сега почвам да го търся по торент тракерите


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2006 21:20 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Аз го гледах.Даваха го на мястото на eurosport2.Пуснаха националната македонска ТВ.Малее много сме зле да знаете.Второто полувреме само гледах ама да играеш срещу отбор като Македония в защита цяло полувреме и да имаш претенции за европейско първенство нещо не се връзват нещата.Много зле играхме...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2006 21:55 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
dobdob написа:
Аз го гледах.Даваха го на мястото на eurosport2.Пуснаха националната македонска ТВ.Малее много сме зле да знаете.Второто полувреме само гледах ама да играеш срещу отбор като Македония в защита цяло полувреме и да имаш претенции за европейско първенство нещо не се връзват нещата.Много зле играхме...


и аз така разбрах ама честно предпочитам като водиме да играем в защита и само на контраатаки да играем вместо да тръгваме напред и да ни вкарват по 2-3 гола с"феноменалната" ни защита


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2006 22:35 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Аз го гледах.Даваха го на мястото на eurosport2.Пуснаха националната македонска ТВ.Малее много сме зле да знаете.Второто полувреме само гледах ама да играеш срещу отбор като Македония в защита цяло полувреме и да имаш претенции за европейско първенство нещо не се връзват нещата.Много зле играхме...

Не съм го гледал, но като чух резултата и не ме навяха добри мисли.Очаквах поне 2-3:0.Е, поне един познат може да се радва, че заложи 100 лв на еврофутбол за наш'те.

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2006 23:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Цитат:
Не съм го гледал, но като чух резултата и не ме навяха добри мисли.Очаквах поне 2-3:0.Е, поне един познат може да се радва, че заложи 100 лв на еврофутбол за наш'те.


Аве луд ли си бе.Ни срещу западната провинция ли да играем така.Тва е Македония ква защита трябваше поне с 3-4:0 да ги бием.Тоя мач е загубен за мене.Иначе защитата добре се държа по време на мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2006 00:22 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ае вие с квото пренебрежение говорите все едно сме Бразилия...тва е контрола..кво искате нашите да тръгнат да мачкат все едно е финал на световно ли...играе се на по-ниски обороти без особено напрягане...хареса ми първото полувреме много Георги Илиев...има бъдещте момчето..особено комбинацията Илиев-Димитров-Петров при гола..Маке-тата не разбраха как стана гола просто


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Май 2006 09:54 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
7 футболисти на “Левски” и 4 на ЦСКА са основата на състава на националния ни отбор за турнето в Япония. В групата, както се очакваше, е включен тъмнокожият футболист на “сините” Лусио Вагнер, както и абсолютният дебютант Живко Миланов.
В последния момент от състава отпадна и Благой Георгиев, който не бе пуснат от “Алавес”. На негово място пътува Цветан Генков от “Локо” (Сф). Потвърди се обаче участието на Мартин Петров, който слага и капитанската лента в отсъствието на Стилян Петров. От чужбина се връща и Светослав Тодоров, който успя да спаси “Портсмут” от изпадане в Англия.
“Имаме един нормален състав при тези обстоятелства. Очаквам по-младите момчета да покажат истинските си възможности”, заяви националният селекционер Христо Стоичков, който цяла сутрин бе в сградата на БФС и въртеше телефони.
“Благодаря на всички клубове в България, които пуснаха играчите за това турне. Когато отношенията ни са такива, няма начин да не спечелим. Целта е само една - класиране на европейското първенство”, допълни Стоичков. Според него има играчи, които не са във форма, но има време до началото на квалификациите за първенството в Швейцария и Австрия.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2006 19:06 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
България победи Япония с 2:1 в турнира "Кирин Къп" в Япония.Головете отбелязаха Светослав Тодоров и Христо Янев.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2006 19:08 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
хехе Браво единия гол го е вкарал нащо момче!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2006 11:00 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
то "нащо" момче не вкарва за първи път най-малкото в контрола ама както и да е...и "тюфлека" вкара един гол:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 09:48 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Зоран Янкович и Живко Миланов няма да играят в днешния мач с Шотландия на турнира "Кирин Къп".

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 12:20 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Все едно щото уж са твърди титуляри хаха


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 14:48 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
В момента падаме 1:5 от Шотлания направо ни скриват топката или ние сме хипер зле или те са супер добри.Пасове тва онова,направо ни разгромяват.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 15:06 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
До 65мин резултата беше 2-1, кога са ни разгромили така бе :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 15:13 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
имам мнение ,но ще си го задържа за себе си..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 15:54 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:scared:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 15:56 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Така свърши мача 1:5 за Шотландия!

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 17:12 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Браво! Българи юнаци!

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 18:19 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
:fall:
Вече е почти ясно че Шотландия ще спечели "Кирин Къп".
Дори и Япония да бие Шотландия в събота не ми се вярва да е с голова разлика 5:1 или повече!
Аз лично очаквах без проблем да бием Шотландия,но уви..........
:fall: :( :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 19:43 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 10 Сеп 2004 16:19
Мнения: 990
Местоположение: In StunneR-LanD ! WHAT??!?
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Неска в даскало слушах мача при гола на БГ :) откачих иначе играхме добре сякаш просто смятам че наличието на много резерви играчи ни се отрази


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2006 21:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Абе резервните играчи изобщо не е оправдание.Японците са по-силни от Шотландия не можем да падаме с 5:1.Откъде знаече че и Шотландия не е играла с резерви.Този мач е изцяло тренъорска грешка.Грешен тактически подход или квото е там ама Стоичков е виновен.Как ще бием Япония с тоя състав дето е участник на световното пък ще падаме от шотландците с 4 гола разлика


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1794 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 60  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов