Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 17 Юни 2024 19:12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 10:37 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аве айде моля ти се ве. Знам го това за Металург. Ама там е работата, че той е продал мача, а не Левски да са го принуждавали с нещо. Според табе кой извършва престъпление: тоя, който е предложил да се продаде или този, който се е съгласил? Може да почетеш малко право ако искаш да разбереш!

Аз да ти дам веднага контра. Кво ще кажеш за един мач между Левски и цеца, където след края се заформя едно меле от играчи. Мисля, че 86 беше аве за всеки случай осемдесет и някоя. Точно силните години на Левски са това, когато са щели да вземат поредна титла. Знаеш ли какви са били наказанията. 7лии 8 играчи на Левски са наказани завинаги да не играят футбол и един единствен играч от цеца за 1или2 години. Даже мога да ти кажа кой е вашия. Ицо Стоичков, който по това време не е бил известен на никой.
Кво ще кажеш за това?????

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 10:54 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
DrPoison написа:
Аве айде моля ти се ве. Знам го това за Металург. Ама там е работата, че той е продал мача, а не Левски да са го принуждавали с нещо. Според табе кой извършва престъпление: тоя, който е предложил да се продаде или този, който се е съгласил? Може да почетеш малко право ако искаш да разбереш!

Аз да ти дам веднага контра. Кво ще кажеш за един мач между Левски и цеца, където след края се заформя едно меле от играчи. Мисля, че 86 беше аве за всеки случай осемдесет и някоя. Точно силните години на Левски са това, когато са щели да вземат поредна титла. Знаеш ли какви са били наказанията. 7лии 8 играчи на Левски са наказани завинаги да не играят футбол и един единствен играч от цеца за 1или2 години. Даже мога да ти кажа кой е вашия. Ицо Стоичков, който по това време не е бил известен на никой.
Кво ще кажеш за това?????




Хахаха Левски нямат вина бе - те просто КУПУВАТ мача ...смях смях..
няма смисъл въобще да продължавам да си говоря след тва изказване
Подуенска работа - доказателство как сте си уреждали мачове ,но след като ги купувате не сте виновни..:)
Ако за ЦСКА се разбере ,че е купил някой мач всички ще мучите 3 години наред айде не ми се правете...не виждам кво толкова има да признаеш ,че тогава парите на МТЕЛ определяха всички и си уреждахте мачове...то е ясно на всеки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 11:03 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
АМи то човек веднага ще ти кажа без да се замисля. Когато Литекс и цеца си поразмениха купата и титлата. Не мога да се сетя годината 98 или 99. На финала те ви пуснаха за да им пуснете за първенство вие.

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 11:04 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Примерно аз не отричам че уговорихме мачовете с Литекс през 99-та за първенството и за купата
За първенството водехме с 2:0 ,а след полувремето Литекс ни обърнаха 2:3 ...голям смях беше ,защото на стадиона имаше Левскари ,които викаха за ЦСКА и издигаха плакати да бием - жалка и смешна картина бяха..
'Финала на купата го взехме след ранен гол
Мен не ме е срам да си призная ,че тогава мачовете са били уговорени
Но няма да доживея някой ден някое говедо да си го признае въпреки ,че е ясно и доказано:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 11:08 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ми не човек кажи ми за ко да си празная като няма такъв мач. Поне не токова явен. :) :) :)

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 11:10 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
DrPoison написа:
Ми не човек кажи ми за ко да си празная като няма такъв мач. Поне не токова явен. :) :) :)



Какво по-явно от това- президента на Металург го казва, има аудио-запис и заради това изхвърлят отбора им от "А" група?
Или си невероятно малоумен или не можеш да казваш истината ,което не е чудно -все пак си говедо:)
а и ето ти нещо друго и тогава ми говори за БКП и такива легенди
Изображение
Очаквам с интерес коментара ти как пак "изопачаваме" фактите хахаха


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 11:34 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Еми хубо като са си го купили, купили са го. Друго казвам ли. Оспорвам ли нещо. Не. Обаче ти казвам, че по принцип в правото не се наказва този,който е дал подкупа ами който го е взел. Или си малоумен или си чорбар,че не можеш да го разбереш!

Снимката малко по-късно ще ти я коментирам.

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 11:59 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 11 Дек 2004 20:25
Мнения: 562
Местоположение: ДР Конго
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ей .. ама ти преди малко твърдеше тъкмо обратното .. за случая с Металург .. нали каза, че шефовете на Левски не са виновни, защото те са "купили" мача .. не ти разбирам логиката


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 12:15 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Загубите от някой и почвате да кълнете треньри, ръководства, футболисти, почвате да се отказвате от отбора си и тн. Докато левскарите не са така.
Батка защо съдиш само по себе си, аз не мразя ЦСКА и няма да ги намразя, нервя се на Орманджиев и на говедото Божков. Туй че вие нямате проблеми през последната година, не ви кара да псувате на ред. Ако имахте проблеми като нашите не знам, какво щяхте да правите.
Цитат:
Ние никога не правим от мухата слон: загубили сме и толкоз.
вярваш ли си, хахах толкова случки има...
Цитат:
Левски е европейското лице на България
Без коментар!!! Защо си мислиш така??
Цитат:
И когато се махне кво ще стане?
ЦСКА и ЛеФски ще бъдат грандове в футбола ни със или без настоящите си собственици, нормално е иначе да има минимални кризи във всеки отбор.
Цитат:
за изхвяърляне на отбор и не знам си кво въобще не ме интересуват, защото съм свикнал вие чорбарите да изопачавате фактите

Да бе, как ще ви вълнува я, ние само изопачаваме реалните факти, но не си го признавате. А защо не коментира 1,3 и 6 точка?? Нима не са верни? Поне си ги признай.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 12:19 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DrPoison написа:
Аве ко ми приказвате ве. И аз ако се разровя из интернет мога да намеря някви интересни резултати за цеца. Обаче там е работата, че ако ще 100 на нула да паднем пак няма да се откажем от нашия отбор за разлика от вас. Загубите от някой и почвате да кълнете треньри, ръководства, футболисти, почвате да се отказвате от отбора си и тн. Докато левскарите не са така. Може и да бъдат критикувани ръководство и футболисти, но никога не стават обект на омраза. Ние никога не правим от мухата слон: загубили сме и толкоз. Феновете на Левски не гледат мач на любимия си отбор "за победа и пак победа". Естествено искаме Левски да побеждава, но не на всяка цена. Гледаме заради играта, която показва, заради това, че Левски е европейското лице на България. Никога няма да видиш левскар да се отказва от собствения си отбор, защото ние можем и да губим.

Туй че ти си сляп аз виноен ли съм?

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 12:21 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Да да помисли си 20 часа какво да го извъртиш и тогава я коментирай :)
ЦСКА - Литекс е уреден това е ясно ,но няма доказателства и никога няма да се докаже ,докато някой не се разговори
докато за перничани си е ясно като бял ден..
А и ЦСКА не е купил мача...просто ръководствата на двата отбора са се разбрали как да завършат..както Дания и Швеция за европейското през 2004 ..на всеки му беше ясно ,че гледат цирк ,но нищо не могат да докажат...имаше и разследване на ФИФА и беше прекратено


ТА КАКВО СТАВА ? ОТ НА ЯВОР ИЗВАДКАТА ВЕЧЕ ДОКАЗАХМЕ 2 НЕЩА
КАК ЛЕВСКИ КУПУВА МАЧ И ВМЕСТО НЕГО ВАДЯТ МЕТАЛУРГ и ДРУГОТО ЗА ДИНАМО,КОЕТО ОТ 1 СЕДМИЦА ГО КАЗАХ...ТА Я КАЖИ СЕГА КОЙ Е ВИКАЛ "СТАЛИН ,СТАЛИН" ОТНОВО?
:)
Ако искате и другите неща да ви разкажа само кажете...тях ги има в архивите на вестниците, протоколите на МВР ,БКП и т.н
А вие сте ебаси смешниците - искам само едно признание ,че сте купили мача ,а ми се държите като курвички и мъмрите въпреки ,че е ДОКАЗАНО...
злета:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 12:21 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Stink__ написа:
ей .. ама ти преди малко твърдеше тъкмо обратното .. за случая с Металург .. нали каза, че шефовете на Левски не са виновни, защото те са "купили" мача .. не ти разбирам логиката

Еми цитирай ми! Кога съм казал обратното????

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 12:27 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Да да помисли си 20 часа какво да го извъртиш и тогава я коментирай :)
ЦСКА - Литекс е уреден това е ясно ,но няма доказателства и никога няма да се докаже ,докато някой не се разговори
докато за перничани си е ясно като бял ден..
А и ЦСКА не е купил мача...просто ръководствата на двата отбора са се разбрали как да завършат..както Дания и Швеция за европейското през 2004 ..на всеки му беше ясно ,че гледат цирк ,но нищо не могат да докажат...имаше и разследване на ФИФА и беше прекратено


ТА КАКВО СТАВА ? ОТ НА ЯВОР ИЗВАДКАТА ВЕЧЕ ДОКАЗАХМЕ 2 НЕЩА
КАК ЛЕВСКИ КУПУВА МАЧ И ВМЕСТО НЕГО ВАДЯТ МЕТАЛУРГ и ДРУГОТО ЗА ДИНАМО,КОЕТО ОТ 1 СЕДМИЦА ГО КАЗАХ...ТА Я КАЖИ СЕГА КОЙ Е ВИКАЛ "СТАЛИН ,СТАЛИН" ОТНОВО?
:)
Ако искате и другите неща да ви разкажа само кажете...тях ги има в архивите на вестниците, протоколите на МВР ,БКП и т.н
А вие сте ебаси смешниците - искам само едно признание ,че сте купили мача ,а ми се държите като курвички и мъмрите въпреки ,че е ДОКАЗАНО...
злета:)

Ми човек в момента търся да ти отговоря на инфото. Щото не съм като вас чорбетата да приказвам без да знам за кво става въпрос. Второ: аве на тебе кво ти има ве???? Нали ти казах че в правото не се наказва този, който е дал подкупа а този, който го е взел. Ти малоумен ли си или просто не разбираш български??????
Другото за Сталин вече говорихме достатъчно но ако искаш си начеши крастат и отвори няколко страници назаде и прочети. А онова, което аз бях постнал остана без какъвто и да е коментар от никой.Даже не се и опитахте. И Явор и ти се скатавате и се правите, че не сте го видяли. Ми коментирайте него като сте много ербап ве. Ама не можете нали???

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 12:31 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 11 Дек 2004 20:25
Мнения: 562
Местоположение: ДР Конго
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DrPoison написа:
Ама там е работата, че той е продал мача, а не Левски да са го принуждавали с нещо. Според табе кой извършва престъпление: тоя, който е предложил да се продаде или този, който се е съгласил?

ето ти цитат ... противоречиш си


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 12:33 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Stink__ написа:
DrPoison написа:
Ама там е работата, че той е продал мача, а не Левски да са го принуждавали с нещо. Според табе кой извършва престъпление: тоя, който е предложил да се продаде или този, който се е съгласил?

ето ти цитат ... противоречиш си

Еми да ти каже аз не виждам да си противорича, но няма значение.

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 12:39 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
DrPoison написа:
t0xIc написа:
Да да помисли си 20 часа какво да го извъртиш и тогава я коментирай :)
ЦСКА - Литекс е уреден това е ясно ,но няма доказателства и никога няма да се докаже ,докато някой не се разговори
докато за перничани си е ясно като бял ден..
А и ЦСКА не е купил мача...просто ръководствата на двата отбора са се разбрали как да завършат..както Дания и Швеция за европейското през 2004 ..на всеки му беше ясно ,че гледат цирк ,но нищо не могат да докажат...имаше и разследване на ФИФА и беше прекратено


ТА КАКВО СТАВА ? ОТ НА ЯВОР ИЗВАДКАТА ВЕЧЕ ДОКАЗАХМЕ 2 НЕЩА
КАК ЛЕВСКИ КУПУВА МАЧ И ВМЕСТО НЕГО ВАДЯТ МЕТАЛУРГ и ДРУГОТО ЗА ДИНАМО,КОЕТО ОТ 1 СЕДМИЦА ГО КАЗАХ...ТА Я КАЖИ СЕГА КОЙ Е ВИКАЛ "СТАЛИН ,СТАЛИН" ОТНОВО?
:)
Ако искате и другите неща да ви разкажа само кажете...тях ги има в архивите на вестниците, протоколите на МВР ,БКП и т.н
А вие сте ебаси смешниците - искам само едно признание ,че сте купили мача ,а ми се държите като курвички и мъмрите въпреки ,че е ДОКАЗАНО...
злета:)

Ми човек в момента търся да ти отговоря на инфото. Щото не съм като вас чорбетата да приказвам без да знам за кво става въпрос. Второ: аве на тебе кво ти има ве???? Нали ти казах че в правото не се наказва този, който е дал подкупа а този, който го е взел. Ти малоумен ли си или просто не разбираш български??????
Другото за Сталин вече говорихме достатъчно но ако искаш си начеши крастат и отвори няколко страници назаде и прочети. А онова, което аз бях постнал остана без какъвто и да е коментар от никой.Даже не се и опитахте. И Явор и ти се скатавате и се правите, че не сте го видяли. Ми коментирайте него като сте много ербап ве. Ама не можете нали???


Точно ти приказваш без да знаеш. Айде да те хванат как даваш подкуп - не ,че вземаш - и се оправдай в съда с това ,че се наказват само взимащите. 5-6 години няма да те видя във форума.
извод :малоумния си ти за мое съжаление
аз ти казвам неща ,давам ти факти , ти ми бръщолевиш глупости
ПРИ ДАВАНЕ НА ПОДКУП СЕ НАКАЗВАТ И ДВЕТЕ СТРАНИ...
Кое си постнал ,че е останало без коментар?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 12:51 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Айде t0xic. Жив и здрав:
Малко ми е смешно да чета как цС*ка били "задължени" и "онеправдани" след като точно през 50-те години печелят 9 поредни титли благодарение на факта че ЗАДЪЛЖИТЕЛИТЕ повикват ЗАДЪЛЖИТЕЛНО в цС*ка най-добрите млади играчи в България на които им предстои казарма поради тва че ИЗМИСЛЕНИЯТ комунистически клуб няма собствена школа, а да не забравяме че в първенството играят още 5 ЗАДЪЛЖЕНИ военни отбора - Ботев, Черно Море, Сливен, Славия и ВВС които ЗАДЪЛЖИТЕЛНО дават мачовете си на по-големия чин във войската - цС*ка а срещу ЛЕВСКИ се хвърлят ЗАДЪЛЖЕНИ на кръв. По този начин измисленото военно-комунистическо отборче ЗАДЪЛЖИТЕЛНО започва първенството с 20 точки преднина явно е достатъчно да спечели СЛУЖЕБНО първенството...

ето и мачовете от 1953 в които явно ЗАДЪЛЖИТЕЛНО сме надиграли поне останалите отбори в "А" група защото първенството не е само 2 мача с комунистическо-военното отроче ;)
Цитат:
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ цС*ка (София) 1:0 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ цС*ка (София) 0:5 2
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Черно море (Варна) 1:0 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Черно море (Варна) 0:0 X
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Локомотив (Пловдив) 2:0 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Локомотив (Пловдив) 5:0 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Славия (София) 1:1 X
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Славия (София) 2:1 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Спартак (Плевен) 1:1 X
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Спартак (Плевен) 3:0 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Локомотив (София) 2:1 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Локомотив (София) 3:0 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Миньор (Перник) 2:1 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Миньор (Перник) 1:0 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Спартак (Пловдив) 2:1 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Спартак (Пловдив) 0:3 2
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Академик (Варна) 4:1 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Академик (Варна) 4:0 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Ботев (Пловдив) 1:0 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Ботев (Пловдив) 0:1 2
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Спартак (София) 1:1 X
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Спартак (София) 0:0 X
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Строител (София) 2:3 2
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Строител (София) 1:0 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ ВВС (София) 1:0 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ ВВС (София) 3:2 1
1953 ЛЕВСКИ СОФИЯ Марек (Дупница) 2:0 1

http://ultraslevski.byethost9.com/anti_ ... itelka.jpg
Не е по темата ама е по стара тема:
http://ultraslevski.byethost9.com/anti_ ... a-ROMI.jpg
http://ultraslevski.byethost9.com/anti_ ... erpool.jpg
За Явор:
http://ultraslevski.byethost9.com/anti_ ... Laguna.jpg

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 12:54 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Приветствие от ЧЛЕНА НА ПОЛИТ БЮРО НА ЦК НА БКП И МИНИСТЪР НА НАРОДНАТА
ОТБРАНА армейски генерал Добри Джуров до спортистите, треньорите, деятелите
и ръководителите на цска Септемврийско знаме във връзка с 40-годишнината на
армейския клуб."

"....Ние не можем да не отбележим, че цска Септемврийско знаме е рожба на
народната власт..............Очертаните от Тринадесетия конгрес и
последващите го пленуми на ЦК на БКП цели и задачи изискват решително
преустройство.....Това се отнася в пълна сила и за всички членове на
Централния спортен клуб на армията "Септемврийско знаме. С високите критерии
на Тринадесетия партиен конгрес трябва да мерим всяка изява на армейските
спортисти и на клуба като цяло."


ГЛАВА ПЪРВА

Задачите на цска Септемврийско знаме са да работи за възпитанието на ЯРКИ
КОМУНИСТИЧЕСКИ ДОБРОДЕТЕЛИ у членовете, спортистите........

Ръководството на идейно-възпитателната работа се осъществява от
партийнополитически апарат, съвет за идеологическа работа.........

Укази на държавен съвет на Народна Република България за награждаване на
цска СЗ
1.Народен Орден на Труда - 1968г.
2.Червено Знаме на Труда - 1970г.
3. Червено Знаме на Труда - 1972г.
4. НРБ - III степен - 1973г.
5. НРБ - II степен - 1976г.
6. НРБ - I степен - 1980г.

Цска СЗ премина през много етапи. Опорна точка бе БКП. Тя РЪКОВОДЕШЕ, тя
НАСОЧВАШЕ, тя ЗАДЪЛЖАВАШЕ. Активно бе съдействието на Министерството на
Народната отбрана и районните комитети на БКП ......, защото е необходимо да
се създават здрави и силни хора, способни да защитават социалистическите
завоевания.

Нужно е обаче, да се подчертае, че успехите и постиженията на армейските
спортисти имат здрави опорни точки в ДРУЖБАТА СЪС СЪВЕТСКИТЕ спортисти.

РОЖБА НА НАРОДНАТА ВЛАСТ
.......ПОД КРИЛОТО на партията тя издигаше снага.......Успехите
окрилят....вдъхновяват да се работи все така упорито за постигане на още
по-високи резултати в развитието на масовата физкултура и масовия спорт., на
КОМУНИСТИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ. ТОВА Е ОТПЛАТА ЗА ГРИЖИТЕ, КОИТО ПОЛАГАТ
ПАРТИЯТА, РЪКОВОДИТЕЛИТЕ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА ОТБРАНАТА и комитетите на БКП
от бившите райони


Айде приказвайте сега ве! :baseball:

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 13:04 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Декларацията ще бъде прочетена от говорителя на НС на ОФ Тодор Батков. В момента в качеството си на председател на Секретариата искам да направя една процедурна бележка.

Всеки ден в Секретариата пристигат много декларации, писма и обръщения. Секретариатът преценява кое от тях да намери място на Кръглата маса и да бъде огласено. Това обръщение-заявление на Народния фронт на безпартийните стои в Секретариата повече от един месец. То не беше четено досега. Не беше даже и преценявано с участието на Секретариата дали трябва да му се даде достъп до Кръглата маса. Днес заседава XI извънреден конгрес на ОФ. Изглежда, че във връзка с това по една преценка, според мен, не много точно направена, тази декларация се чете днес.

Искам да ви кажа, че възбудата на конгреса нарасна извънредно много. Струва ми се, че това не съдейства за онзи тон и за онези обществени нрави, които, струва ми се, трябва да ги имаме и около Кръглата маса, и в обществото.

Благодаря много.

Давам думата на Тодор Батков.

Т. БАТКОВ:

ДЕКЛАРАЦИЯ

на XI извънреден конгрес на Отечествения фронт

Току-що научихме, че на днешното заседание на Националната Кръгла маса, в разгара за дискусиите за бъдещото конституционно устройство на България, неочаквано председателстващият заседанието д-р Ж. Желев е дал думата на представителя на СДС г-н Ивайло Трифонов, който е прочел заявление-обръщение от т. нар. Народен фронт на безпартийните. В него се иска разтурянето на ОФ, изземването на имуществото му и отстраняването на неговата делегация от Националната кръгла маса, като мястото й се заема от безпартийните.

Единадесетият извънреден конгрес на ОФ решително отхвърля това грубо нарушение на статута на Националната кръгла маса и безцеремонно вмешателство в живота и дейността на една надпартийна, независима и самостоятелна организация. Начинът, мястото и времето, когато е направена тази инсинуация, ясно показва кому пречи днес, в навечерието на изборите ОФ.

Ние, делегатите от цялата страна, както и всички отечественофронтовци, които представляваме, категорично изразяваме своята воля за необходимостта от съществуването и развитието на ОФ в интерес и в служба на България. За тази цел той радикално се обновява в една истинска народна организация, в която има място за свободна и равноправна изява от всички български граждани –безпартийни и членове на политически партии. Никой друг не може да си присвоява правото да говори и решава вместо нас за днешния и утрешния ден на собствената ни организация, никоя партия или група, никой орган – нито Националната кръгла маса, нито т. нар. Народен фронт на безпартийните – един никому неизвестен клуб.

София, 30 март 1990 г.

От конгреса .ТОВА Е ВАШИЯТ БАЩА ГОВЕДА.ОТЕЧЕСТВЕНОФРОНТОВЕЦ!!!ПР АВОВЕРЕН КОМУНИСТ,СЛЕДОВАТЕЛНО И ЧЕНГЕ ОТ ДС!!!ТОЗИ БАТКОВ ЩЕ ВИ ЗАВЕДЕ ДО ТАМ ДЕТО ЗАВЕДЕ И ОТЕЧЕСТВЕНИЯ ФРОНТ.ДОНИКАДА.НЕЩАСТНИЦИ.ДЕЦА НА БКП И ДС!!!............


Ето ти :)
Отделно пак почваш да се измъкваш...вместо да коментираш снимката ,която бях дал почваш да вадиш други работи
Еми еби се - аз няма нищо да ти отговоря докато ти не ми кажеш:)
айде да кажа все пак за мачовете - вие сте накарали ЦСКА тогава да изграе с втория си отбор , купували сте мачове с Металург ,та едни други мачове ли няма да уговорите - ето ти го отговора
:)
:baseball: :baseball:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 13:09 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
А мисира са ядоса :) почне ли да ругае значи е много ядосан :)

http://ultraslevski.byethost9.com/anti_ ... erpool.jpg много яка публика хахахаха :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Последна промяна GoldMasteR на 05 Юни 2006 13:15, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 13:10 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ох..
аз 50-те неща изброих а съм мълчал..:))
2-ра страница вие путки мълчите за мача с Металург ,а ние сме си траели:)
Смешници сини:)

Голд ако имаш трева дай насам ,че моята свърши:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 13:27 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 11 Дек 2004 20:25
Мнения: 562
Местоположение: ДР Конго
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
токсик, много ми е интересно защо, щом всички "сини" фенове в тоя форум са гейове, педераси, турци, монголци и т.н. , ти си даваш труда да се пениш и да обясняваш колко велик отбор е ЦСКА ... не те разбирам,а не вярвам да е от благородно желание да вкараш в правия път заблудените "говеда" .. ставаш смешен с това високо самочувствие и претенции, че са на по-високо ниво от останалите, а в същото време падаш по-долу и от тях ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 13:30 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Не употребявам , а иначе кво да кажа за мача с Металург и да сме го купили и да не сме все тая :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 13:46 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Декларацията ще бъде прочетена от говорителя на НС на ОФ Тодор Батков. В момента в качеството си на председател на Секретариата искам да направя една процедурна бележка.

Всеки ден в Секретариата пристигат много декларации, писма и обръщения. Секретариатът преценява кое от тях да намери място на Кръглата маса и да бъде огласено. Това обръщение-заявление на Народния фронт на безпартийните стои в Секретариата повече от един месец. То не беше четено досега. Не беше даже и преценявано с участието на Секретариата дали трябва да му се даде достъп до Кръглата маса. Днес заседава XI извънреден конгрес на ОФ. Изглежда, че във връзка с това по една преценка, според мен, не много точно направена, тази декларация се чете днес.

Искам да ви кажа, че възбудата на конгреса нарасна извънредно много. Струва ми се, че това не съдейства за онзи тон и за онези обществени нрави, които, струва ми се, трябва да ги имаме и около Кръглата маса, и в обществото.

Благодаря много.

Давам думата на Тодор Батков.

Т. БАТКОВ:

ДЕКЛАРАЦИЯ

на XI извънреден конгрес на Отечествения фронт

Току-що научихме, че на днешното заседание на Националната Кръгла маса, в разгара за дискусиите за бъдещото конституционно устройство на България, неочаквано председателстващият заседанието д-р Ж. Желев е дал думата на представителя на СДС г-н Ивайло Трифонов, който е прочел заявление-обръщение от т. нар. Народен фронт на безпартийните. В него се иска разтурянето на ОФ, изземването на имуществото му и отстраняването на неговата делегация от Националната кръгла маса, като мястото й се заема от безпартийните.

Единадесетият извънреден конгрес на ОФ решително отхвърля това грубо нарушение на статута на Националната кръгла маса и безцеремонно вмешателство в живота и дейността на една надпартийна, независима и самостоятелна организация. Начинът, мястото и времето, когато е направена тази инсинуация, ясно показва кому пречи днес, в навечерието на изборите ОФ.

Ние, делегатите от цялата страна, както и всички отечественофронтовци, които представляваме, категорично изразяваме своята воля за необходимостта от съществуването и развитието на ОФ в интерес и в служба на България. За тази цел той радикално се обновява в една истинска народна организация, в която има място за свободна и равноправна изява от всички български граждани –безпартийни и членове на политически партии. Никой друг не може да си присвоява правото да говори и решава вместо нас за днешния и утрешния ден на собствената ни организация, никоя партия или група, никой орган – нито Националната кръгла маса, нито т. нар. Народен фронт на безпартийните – един никому неизвестен клуб.

София, 30 март 1990 г.

От конгреса .ТОВА Е ВАШИЯТ БАЩА ГОВЕДА.ОТЕЧЕСТВЕНОФРОНТОВЕЦ!!!ПР АВОВЕРЕН КОМУНИСТ,СЛЕДОВАТЕЛНО И ЧЕНГЕ ОТ ДС!!!ТОЗИ БАТКОВ ЩЕ ВИ ЗАВЕДЕ ДО ТАМ ДЕТО ЗАВЕДЕ И ОТЕЧЕСТВЕНИЯ ФРОНТ.ДОНИКАДА.НЕЩАСТНИЦИ.ДЕЦА НА БКП И ДС!!!............


Ето ти :)
Отделно пак почваш да се измъкваш...вместо да коментираш снимката ,която бях дал почваш да вадиш други работи
Еми еби се - аз няма нищо да ти отговоря докато ти не ми кажеш:)
айде да кажа все пак за мачовете - вие сте накарали ЦСКА тогава да изграе с втория си отбор , купували сте мачове с Металург ,та едни други мачове ли няма да уговорите - ето ти го отговора
:)
:baseball: :baseball:


Аве прасе туй го постнах преди ти да постнеш онова за сталин ве. А още не си коментирал?????
Нали ти я коментирах ве? Ко искаш да ти кажа още? 9поредни титли имате от този период!!!!! Не е ли смешно да се изкарвате репресирани. Онова за казармата прочете ли го ве???? А ???//?//? Сигурно целия сезон 53 сме уговаряли мачове !!!!
Коментирай ве!!!!!!
http://ultraslevski.byethost9.com/anti_ ... itelka.jpg
Тръгнал да ми приказва за нашия собственик, когато неговия е най-големия мафиот на Балканите!!!!

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 14:00 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
GoldMasteR написа:
Не употребявам , а иначе кво да кажа за мача с Металург и да сме го купили и да не сме все тая :)


Е какво те боли да си го кажеш това викам...минала работа ама се правите на ударени както винаги:)
DrPoison преди да дойде БКП на власт имате 2 или 3 титли...Дотогава Славия е най-добрия отбор...:)
По време на комунизма спечелвате около 15 титли ...еми айде ми обясни как ги спечелвате щом БКП подкрепя ЦСКА ,а вас ви "репресират" :)
Коментирай ми това ти като толкова ти знае устата
Това нямам идея кога си го постнал ,обаче се сещаш много добре за онази извадка след като сте спечелили купата дето ми се обясняваше ,че феновете на Динамо/Левски не са викали "Сталин" :)
Колкото за тази извадка от вестника - какво да я коментирам то си пише отдолу :) Само ,че ти пак мълчиш за моята -както всяко гузно говедо:)
Смях смях...
вие сте си отборчето на МВР и това го знаете всички:)

Stink съжелявам ,че съм по-умен от повечето хора във форума - да го крия ли:)? :love:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 14:46 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аве аре ве. Да видим кой е бил сталинист.
http://ultraslevski.byethost9.com/anti_ ... _prase.jpg

Нали ти знае много устата! А като стана въпрос за смяна на темата що не коментира онова на предната страница!

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 14:51 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Кое е онова? Аз те питах 2-3 поста по-нагоре..
Отделно ако намериш снимки на стадиона на Левски по това време не се учудвай ,че ще видиш същата снимка на Сталин:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 15:00 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DrPoison написа:
Приветствие от ЧЛЕНА НА ПОЛИТ БЮРО НА ЦК НА БКП И МИНИСТЪР НА НАРОДНАТА
ОТБРАНА армейски генерал Добри Джуров до спортистите, треньорите, деятелите
и ръководителите на цска Септемврийско знаме във връзка с 40-годишнината на
армейския клуб."

"....Ние не можем да не отбележим, че цска Септемврийско знаме е рожба на
народната власт..............Очертаните от Тринадесетия конгрес и
последващите го пленуми на ЦК на БКП цели и задачи изискват решително
преустройство.....Това се отнася в пълна сила и за всички членове на
Централния спортен клуб на армията "Септемврийско знаме. С високите критерии
на Тринадесетия партиен конгрес трябва да мерим всяка изява на армейските
спортисти и на клуба като цяло."


ГЛАВА ПЪРВА

Задачите на цска Септемврийско знаме са да работи за възпитанието на ЯРКИ
КОМУНИСТИЧЕСКИ ДОБРОДЕТЕЛИ у членовете, спортистите........

Ръководството на идейно-възпитателната работа се осъществява от
партийнополитически апарат, съвет за идеологическа работа.........

Укази на държавен съвет на Народна Република България за награждаване на
цска СЗ
1.Народен Орден на Труда - 1968г.
2.Червено Знаме на Труда - 1970г.
3. Червено Знаме на Труда - 1972г.
4. НРБ - III степен - 1973г.
5. НРБ - II степен - 1976г.
6. НРБ - I степен - 1980г.

Цска СЗ премина през много етапи. Опорна точка бе БКП. Тя РЪКОВОДЕШЕ, тя
НАСОЧВАШЕ, тя ЗАДЪЛЖАВАШЕ. Активно бе съдействието на Министерството на
Народната отбрана и районните комитети на БКП ......, защото е необходимо да
се създават здрави и силни хора, способни да защитават социалистическите
завоевания.

Нужно е обаче, да се подчертае, че успехите и постиженията на армейските
спортисти имат здрави опорни точки в ДРУЖБАТА СЪС СЪВЕТСКИТЕ спортисти.

РОЖБА НА НАРОДНАТА ВЛАСТ
.......ПОД КРИЛОТО на партията тя издигаше снага.......Успехите
окрилят....вдъхновяват да се работи все така упорито за постигане на още
по-високи резултати в развитието на масовата физкултура и масовия спорт., на
КОМУНИСТИЧЕСКО ВЪЗПИТАНИЕ. ТОВА Е ОТПЛАТА ЗА ГРИЖИТЕ, КОИТО ПОЛАГАТ
ПАРТИЯТА, РЪКОВОДИТЕЛИТЕ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА ОТБРАНАТА и комитетите на БКП
от бившите райони


Айде приказвайте сега ве! :baseball:

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 15:20 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ааа объркал си се...аз това го коментирах тогава

Цитат:
Ето ти
Отделно пак почваш да се измъкваш...вместо да коментираш снимката ,която бях дал почваш да вадиш други работ


Но ето и кво имам да кажа :
Е И КАКВО ОБИДНО ТОЧНО СЕ КАЗВА ?:)
Кажи и ще ти коментирам...обсъждат се успехите на ЦСКА и вътрешно преструктуриране на отбора:) Какво има да се коментира?
а с тия увеличения на шрифта е смешно наистина...намери целия текст ,а не извадките - ама няма как защото и ти не си го чел целия:)


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2006 15:25 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Опа сега видях ,че Голд-а се е обадил пак за публиката ...еми вижте:
Изображение
Прилагам и автентичния коментар на човека от който съм взел снимката:
"Он е малък, но вече знае "
Същото това селско говедо и ромче:)
Изображение

Изображение
Изображение


за другите да не ви правя трафик ,а една съм сложил в темата за ЦСКА ,но там мълчанието е пълно хехе
:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов