Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 16 Юни 2024 14:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2009 22:39 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
3 гола изпускате за 3 мин.. никаква ШЛ за вас:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2009 22:50 
Offline
d0c
Аватар

Регистриран на: 04 Яну 2007 12:12
Мнения: 1420
Години: 32

Благодарил: 9 пъти
Получил благодарност: 14 пъти
Левски.. ууууууууу ! :D google.bg->euroidiots :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2009 22:59 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
1-1 ^^

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2009 23:00 
Offline
Poluidiot
Аватар

Регистриран на: 15 Юни 2006 23:55
Мнения: 1164
Години: 33

Местоположение: България,Добрич,Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Добра атака , добър гола !
Искаме още... :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=nfnE83xD_68
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2009 23:06 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
мн зле.. фланга му празен той бърза да я маха:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2009 23:25 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
слаби.. ама слаби.. ма толкоз слаби.. и лесни грешки..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2009 23:43 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
;(

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 01:27 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
ще падате я.. толкова голови възможности пропиляни:>

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 06:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Лоша работа... Дано направим нещо на реванша,ако не ще играем в Лига Европа и дано натрупаме куефициент.

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 08:07 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Слабички си бяхте, но докога ще гледам на международните ви мачове "Шумен мрази ЦСКА" после искате да ви подкрепяме и тн. Говорете с шуменци и не го слагайте това знаме само се излагате като кифладжии.
Изображение
Изображение

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 08:38 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2009 11:30
Мнения: 14
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
честито говеда!!!!!!!! (mooning) :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

_________________
каква е приликата между жената и светофара??и двете не пускат на червено...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 08:48 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 17 Юни 2008 12:05
Мнения: 107
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ние може да сме Евроидиоти ама вие сте запомнени в Европа като АЦКА (по-добрите прасета), такаче неми слагай тая картинка на Euroidiots защото тези Euroidiots ва бият всеки път, а пък и вие докато мечтаете за групите на ШЛигата ние вече сме били там, а пък и сме стигали и до четвърт финалите на Купата на УЕФА

Изображение ГРУХХХХХХХ ГРУХХХХХХХХ

Ето и ваш фен които ще ви подкрепи за мача или можеби не щот ще го е исрам ама нищо

Изображение

Въпрос към YAVOR. Като гледам си сложил навсякаде това "Гордея са, че съм Българин" ама като гледам ти само правиш лоша реклама на Страната ни България като слагаш това Euroidiots, а пък и ако не видял в Google не казват само за Левски това ами за цялото ни първенство, че ние неможем да играем футбол и т.н., а ти като така наречен "Горд Българин" слагаш тази картинка и ми са горедееш. Е сега горд ли си, че български отбор падна от унгарски?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 09:19 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Защо ме караш да се отклонявам от темата??? Ако искаш да спорим и да ми кажеш може на "лс" достатъчно съм писал за мизерния ви отбор.
Да, гордея се че съм българин и се радвам, че не съм част от турския ви отбор. Отбора е на Ахмед Доган нека ти припомня.
ЦСКА са стигали 2 пъти 1/2 в КЕШ, 4 пъти 1/4 финалист в КЕШ. Ние сме единственни които сме побеждавали Ливърпул на Ейнфилд и два пъти Леверкузен. Това са стойностни отбори, а не като Бате, Жилина, Антверпен и тн.
1. Лефски от Подуяне е единствен отбор в света, записал служебни загуби от най-големия си конкурент. 0:3 (служ.) и 0:3 (служ.) от ЦСКА за Купата на лигата 1996 година.
2. Лефски се гордее с рекордите си: 27 втори места за първенство и 11 втори места за купата.
3. Лефски е единствен български отбор, губил от китайци: 1:2 от Бай (Китай) 1954 г. Лефски има и други “успехи”: с БСК Београд 0:10, с “Четата на Кемал паша” 2:4, с Войводина 1:5 като домакин.
4. Лефски закрива, унищожава или вади от А група следните отбори:
ФК Княз Кирил – 1944 г. (присъединен не по свое желание с решение на “народната власт” към Лефски)
ФК Спартак София – 1968 г. (не по свое желание присъединен с решение на лефскаря Анг.Солаков към Лефски)
ФК Берое – 1970 г. (изваден от Ангел Солаков от А група за отказ да легне на Лефски-Спартак)
ФК Миньор Перник - 2001 г.(отстранен от А група от Г.Марков и Евг.Бакърджиев за честна игра с 9 човека срещу 14 лефскари.)
ФК Металург Перник – 2001 г. (изваден от А група от Г.Марков и Евг. Бакърджиев за “уговаряне на мачовете с Лефски и Литекс”, но Лефски и Литекс остават)
5. Лефски е първи ведомствен отбор на БКП в България след 1944 г., като с решение на “народната власт” заграбват пощенски спортен клуб “Княз Кирил” и печелят 16 купи на Съветската армия, както и купата на Сталин. ПодХуянци са клуб на полицията до 1944 г., на БКП и Цола Драгойчева от 1944 г. до 1968 г., на милицията и тайните служби от 1968 г. до 1989 г. и на престъпниците, гейовете и мутрите от 1989 г.
6. Лефски е единствен български отбор, който отпада от втородивизионен клуб в Европа: Люцерн 1992 г.
7. Лефски от ПодХуяне първи уговаря мач в историята на България. В квалификационен турнир за новоучредената А група 1949 г. Лефски и Академик завършват 1:1 в последен мач и двата клуба се класират.

8. Лефски от ПодХуяне проваля първото първенство на България 1924 г. (не се съгласява да играе 1/2 финал реванш във Варна), първия турнир за купата “Улпия Сердика” (от страх да не загуби отказва да излезе на финал със Славия), финал за купата на България – 2 пъти (1942 година става сужебен носител на купата с 3:0 (служ.) срещу Спортклуб, 1996 г. бяга от финал със Славия при 0:1 и губи служебно с 0:4).

9. Лефски от ПодХуяне е първи служебен шампион в света. 1953 г. е обявен за първенец с две решения на администрацията. С едно решение се вадят 11 играчи от ЦСКА и се пращат да играят в Сборен отбор, а с второ решение лидерите “Сборен отбор” са разформировани и Лефски от трето се качва на първо място. В последна среща без значение Лефски се съгласява ЦСКА да картотекира състезателите си и в резулатат 5:0 за ЦСКА.

10. Лефски от ПодХуяне днес се управлява от :
Чорни – изгонен от България руски мафиот, който е обвинен, че пере пари чрез Лефски.
Батков – комсомолски секретар и адвокат на Мафията
А сега и Ахмед Доган предяви апетити към отбора.
Да не ги забрави тези снимки?? Жалко, че не можах да намеря култовия мангал без зъби.
Изображение
Изображение

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 09:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2009 11:30
Мнения: 14
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
говеда върнете името на апостола!!!

_________________
каква е приликата между жената и светофара??и двете не пускат на червено...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 09:42 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 17 Юни 2008 12:05
Мнения: 107
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ако ше спорим кои има повече РОМСКИ ФЕНОВЕ. Естествено вие. Праим мит метал ва остай щот докато вие прайте метал, ние праим желязо. Затова вие бием и пак ще ви бием. Ако нашия отбор е турски незнам кав трябва да е вашия Унжекипедалски. Докато нашия собственик си е българин вашия е арабин. И колкото да ви дават пари вие пак няма да стигнете до ШЛига защото първо неможете да ни биете.

И какво като си дал тея дати. С тях казваш гордо "Аз съм ОТ ТУРСКИ ОТБОР и такъв си остана" Изображение

Ако ше говориш за нашето управление първо виж вашето защото то е доста интересно ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 09:44 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 17 Юни 2008 12:05
Мнения: 107
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
aisdiax написа:
говеда върнете името на апостола!!!


Ти пък aisdiax само са подмазваш на SUPER MOD :D Научил една дума "Говеда" и ми са хвали. Виж си смотания отбор които ще го наебат после ми говори това.

А пък и доколкото си спомням само ПФК ЛЕВСКИ носи венци на Апостола, а ЦСКА нито един път не са го уважили.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 10:25 
Offline
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2009 11:30
Мнения: 14
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
pesh095 написа:
aisdiax написа:
говеда върнете името на апостола!!!


Ти пък aisdiax само са подмазваш на SUPER MOD :D Научил една дума "Говеда" и ми са хвали. Виж си смотания отбор които ще го наебат после ми говори това.

А пък и доколкото си спомням само ПФК ЛЕВСКИ носи венци на Апостола, а ЦСКА нито един път не са го уважили.

не само че носите венци на апостола ами и вие сте единствените които поздравяват хитлер с вдигната дясна ръка..да ти припомня ли снимката,рогата измет..и ''собственика'' ви е поставено лице и марионетка,това е публична тайна..ето ти и линк да си припомниш някои неща...http://www.youtube.com/watch?v=n_MuIPluQ7k

_________________
каква е приликата между жената и светофара??и двете не пускат на червено...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 10:32 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
пак спорите като две циганчета:) не ви ли писна на тема ЦСКА - Левски да спорите не знам.. мен отдавна ми писна да казвам на левскаря, че Ливърпул и Леверкузен.. а и от едно време Интер, Аякс и Нотингам Форест са по-добри отбори от Дебрецен, БАТЕ и етс. Яворе стига им се връзва. Да си се гордеят там, че стигнали до групите. Пък в групите дето осрамиха България да не говорим. Дори и най-слабия отбор участвал в ШЛ не е губил с по толкова много голове.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 10:46 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 17 Юни 2008 12:05
Мнения: 107
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Аха и другия подмазвач OfferNissim. Спомняш ли си като Геновски ти го набута 8:1 дет много ти знай остата. ;)

А aisdiax да ти припомня ли колко "Турски и Арабски гъзове целувахте", а знаиш ли, че Ц(*КА работи против Българския футбол.

А и въпрос към целия фен "клуб". Как е булката Изображение. Като гледам много се е ояла с пари, ама нали е прасе как няма да му дадеш пари да яде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 10:50 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
подмазвач? А бе.. 14 годишен кретенчо:) Ако ще говорим за т.нар "Гейовски" дето му се радваш като циганче, и някои си брояха резултата.. аз с 1 пост му направих 8:11, ама както и да е. Ти най-малко разбираш от футбол, така че стига си бута клиощавия гъз:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 11:36 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2005 21:25
Мнения: 331
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
YAVOR написа:
Защо ме караш да се отклонявам от темата??? Ако искаш да спорим и да ми кажеш може на "лс" достатъчно съм писал за мизерния ви отбор.
Да, гордея се че съм българин и се радвам, че не съм част от турския ви отбор. Отбора е на Ахмед Доган нека ти припомня.
ЦСКА са стигали 2 пъти 1/2 в КЕШ, 4 пъти 1/4 финалист в КЕШ. Ние сме единственни които сме побеждавали Ливърпул на Ейнфилд и два пъти Леверкузен. Това са стойностни отбори, а не като Бате, Жилина, Антверпен и тн.
1. Лефски от Подуяне е единствен отбор в света, записал служебни загуби от най-големия си конкурент. 0:3 (служ.) и 0:3 (служ.) от ЦСКА за Купата на лигата 1996 година.
2. Лефски се гордее с рекордите си: 27 втори места за първенство и 11 втори места за купата.
3. Лефски е единствен български отбор, губил от китайци: 1:2 от Бай (Китай) 1954 г. Лефски има и други “успехи”: с БСК Београд 0:10, с “Четата на Кемал паша” 2:4, с Войводина 1:5 като домакин.
4. Лефски закрива, унищожава или вади от А група следните отбори:
ФК Княз Кирил – 1944 г. (присъединен не по свое желание с решение на “народната власт” към Лефски)
ФК Спартак София – 1968 г. (не по свое желание присъединен с решение на лефскаря Анг.Солаков към Лефски)
ФК Берое – 1970 г. (изваден от Ангел Солаков от А група за отказ да легне на Лефски-Спартак)
ФК Миньор Перник - 2001 г.(отстранен от А група от Г.Марков и Евг.Бакърджиев за честна игра с 9 човека срещу 14 лефскари.)
ФК Металург Перник – 2001 г. (изваден от А група от Г.Марков и Евг. Бакърджиев за “уговаряне на мачовете с Лефски и Литекс”, но Лефски и Литекс остават)
5. Лефски е първи ведомствен отбор на БКП в България след 1944 г., като с решение на “народната власт” заграбват пощенски спортен клуб “Княз Кирил” и печелят 16 купи на Съветската армия, както и купата на Сталин. ПодХуянци са клуб на полицията до 1944 г., на БКП и Цола Драгойчева от 1944 г. до 1968 г., на милицията и тайните служби от 1968 г. до 1989 г. и на престъпниците, гейовете и мутрите от 1989 г.
6. Лефски е единствен български отбор, който отпада от втородивизионен клуб в Европа: Люцерн 1992 г.
7. Лефски от ПодХуяне първи уговаря мач в историята на България. В квалификационен турнир за новоучредената А група 1949 г. Лефски и Академик завършват 1:1 в последен мач и двата клуба се класират.

8. Лефски от ПодХуяне проваля първото първенство на България 1924 г. (не се съгласява да играе 1/2 финал реванш във Варна), първия турнир за купата “Улпия Сердика” (от страх да не загуби отказва да излезе на финал със Славия), финал за купата на България – 2 пъти (1942 година става сужебен носител на купата с 3:0 (служ.) срещу Спортклуб, 1996 г. бяга от финал със Славия при 0:1 и губи служебно с 0:4).

9. Лефски от ПодХуяне е първи служебен шампион в света. 1953 г. е обявен за първенец с две решения на администрацията. С едно решение се вадят 11 играчи от ЦСКА и се пращат да играят в Сборен отбор, а с второ решение лидерите “Сборен отбор” са разформировани и Лефски от трето се качва на първо място. В последна среща без значение Лефски се съгласява ЦСКА да картотекира състезателите си и в резулатат 5:0 за ЦСКА.

10. Лефски от ПодХуяне днес се управлява от :
Чорни – изгонен от България руски мафиот, който е обвинен, че пере пари чрез Лефски.
Батков – комсомолски секретар и адвокат на Мафията
А сега и Ахмед Доган предяви апетити към отбора.
Да не ги забрави тези снимки?? Жалко, че не можах да намеря култовия мангал без зъби.
Изображение
Изображение

С това ще си останете ;) Ам ко да ви говоря е нали знаете закадето са борите ние вече сме там мълчете по добре тъпи прасета вие подържате духа си само с история от преди 20 години ебах ва в оптимистите :-D

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 11:37 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 17 Юни 2008 12:05
Мнения: 107
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Цитат:
подмазвач? А бе.. 14 годишен кретенчо:) Ако ще говорим за т.нар "Гейовски" дето му се радваш като циганче, и някои си брояха резултата.. аз с 1 пост му направих 8:11, ама както и да е. Ти най-малко разбираш от футбол, така че стига си бута клиощавия гъз:)


Ти обарна 8:11 когато дядо мраз умре.Такива простоти говореше, че нищо не разбрах, а пук и туй, че ти си многознайко неправи останалите гейове. ;)


Последна промяна pesh095 на 20 Авг 2009 11:44, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 11:40 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 17 Юни 2008 12:05
Мнения: 107
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
dell написа:
YAVOR написа:
Защо ме караш да се отклонявам от темата??? Ако искаш да спорим и да ми кажеш може на "лс" достатъчно съм писал за мизерния ви отбор.
Да, гордея се че съм българин и се радвам, че не съм част от турския ви отбор. Отбора е на Ахмед Доган нека ти припомня.
ЦСКА са стигали 2 пъти 1/2 в КЕШ, 4 пъти 1/4 финалист в КЕШ. Ние сме единственни които сме побеждавали Ливърпул на Ейнфилд и два пъти Леверкузен. Това са стойностни отбори, а не като Бате, Жилина, Антверпен и тн.
1. Лефски от Подуяне е единствен отбор в света, записал служебни загуби от най-големия си конкурент. 0:3 (служ.) и 0:3 (служ.) от ЦСКА за Купата на лигата 1996 година.
2. Лефски се гордее с рекордите си: 27 втори места за първенство и 11 втори места за купата.
3. Лефски е единствен български отбор, губил от китайци: 1:2 от Бай (Китай) 1954 г. Лефски има и други “успехи”: с БСК Београд 0:10, с “Четата на Кемал паша” 2:4, с Войводина 1:5 като домакин.
4. Лефски закрива, унищожава или вади от А група следните отбори:
ФК Княз Кирил – 1944 г. (присъединен не по свое желание с решение на “народната власт” към Лефски)
ФК Спартак София – 1968 г. (не по свое желание присъединен с решение на лефскаря Анг.Солаков към Лефски)
ФК Берое – 1970 г. (изваден от Ангел Солаков от А група за отказ да легне на Лефски-Спартак)
ФК Миньор Перник - 2001 г.(отстранен от А група от Г.Марков и Евг.Бакърджиев за честна игра с 9 човека срещу 14 лефскари.)
ФК Металург Перник – 2001 г. (изваден от А група от Г.Марков и Евг. Бакърджиев за “уговаряне на мачовете с Лефски и Литекс”, но Лефски и Литекс остават)
5. Лефски е първи ведомствен отбор на БКП в България след 1944 г., като с решение на “народната власт” заграбват пощенски спортен клуб “Княз Кирил” и печелят 16 купи на Съветската армия, както и купата на Сталин. ПодХуянци са клуб на полицията до 1944 г., на БКП и Цола Драгойчева от 1944 г. до 1968 г., на милицията и тайните служби от 1968 г. до 1989 г. и на престъпниците, гейовете и мутрите от 1989 г.
6. Лефски е единствен български отбор, който отпада от втородивизионен клуб в Европа: Люцерн 1992 г.
7. Лефски от ПодХуяне първи уговаря мач в историята на България. В квалификационен турнир за новоучредената А група 1949 г. Лефски и Академик завършват 1:1 в последен мач и двата клуба се класират.

8. Лефски от ПодХуяне проваля първото първенство на България 1924 г. (не се съгласява да играе 1/2 финал реванш във Варна), първия турнир за купата “Улпия Сердика” (от страх да не загуби отказва да излезе на финал със Славия), финал за купата на България – 2 пъти (1942 година става сужебен носител на купата с 3:0 (служ.) срещу Спортклуб, 1996 г. бяга от финал със Славия при 0:1 и губи служебно с 0:4).

9. Лефски от ПодХуяне е първи служебен шампион в света. 1953 г. е обявен за първенец с две решения на администрацията. С едно решение се вадят 11 играчи от ЦСКА и се пращат да играят в Сборен отбор, а с второ решение лидерите “Сборен отбор” са разформировани и Лефски от трето се качва на първо място. В последна среща без значение Лефски се съгласява ЦСКА да картотекира състезателите си и в резулатат 5:0 за ЦСКА.

10. Лефски от ПодХуяне днес се управлява от :
Чорни – изгонен от България руски мафиот, който е обвинен, че пере пари чрез Лефски.
Батков – комсомолски секретар и адвокат на Мафията
А сега и Ахмед Доган предяви апетити към отбора.
Да не ги забрави тези снимки?? Жалко, че не можах да намеря култовия мангал без зъби.
Изображение
Изображение

С това ще си останете ;) Ам ко да ви говоря е нали знаете закадето са борите ние вече сме там мълчете по добре тъпи прасета вие подържате духа си само с история от преди 20 години ебах ва в оптимистите :-D


И dell поразява защитата на Ц(*КА само с две изречения. Точно и ясно Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 13:29 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
ами ти си толкова неграмотен, че няма как да разбереш:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 17:26 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Тия фенчета от този форума,за пореден път показаха,че не обичат ЦСКА,те просто мразят Левски.Така се получава като нямаш мозъче в главата.Спамете си ,радвайте се ще ви питам след 2 години като изчистят клубните куефициенти,тогава ще се чудите защо пърявият и вторият в шампионата ще се борят само за Лига Европа.Но това е да си тъпо чорбе.

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2009 22:23 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
aisdiax написа:
говеда върнете името на апостола!!!

Дълги години го приказвам това. Те не заслужават да носят неговото име и да го срамят. За да носиш името на някой трябва да си попитал поне неговите роднини, а вие и това не сте направили.
pesh095 като всяко говедо четеш между редовете. Вашият отбор е турски, нали е на Ахмед Доган. Знаем вашите футболисти кои бяха няколко ромчета, но им забравих имената.
OfferNissim написа:
пак спорите като две циганчета:) не ви ли писна на тема ЦСКА - Левски да спорите не знам.. мен отдавна ми писна да казвам на левскаря, че Ливърпул и Леверкузен.. а и от едно време Интер, Аякс и Нотингам Форест са по-добри отбори от Дебрецен, БАТЕ и етс. Яворе стига им се връзва. Да си се гордеят там, че стигнали до групите. Пък в групите дето осрамиха България да не говорим. Дори и най-слабия отбор участвал в ШЛ не е губил с по толкова много голове.

А бе не искат да го разберът, защото истината не им изнася.
pesh095 Защо не защити измисления си отбор по това което писах?? Да ти кажа ли още истини да видим дали ще ме обориш??
Имам въпрос към теб къде е създаден ФК Подхуене и от кого??

Вие като биете Аалст,Слован, Беверен и Олимпия Любляна ела ми се обади.
Антверп ви победиха в последните 10мин на мача, някъде до 80мин водите с 3-0 и накрая ви набутват 4гола
1 МИТ. Гунди е първият българин, вкарал гол на Уембли - долна лъжа. Пръв с два гола е Димитър Миланов, футболист на ЦСКА на 12.05.1956 г в олимписка квалификация, завършила 3:3.

2 Мит. Гунди е първият българин, попаднал в анкетата на Франс футбол - долна лъжа. Пръв е Иван Колев - футболист на ЦСКА.

3 Мит. Гунди е извършил подвиг, като е вкарал 2 гола на Белгия и ни е класирал за световното в Англия през 1966 г –вярно, ама същото прави 4 години по-рано Димитър Якимов, футболист на ЦСКА, вкарвайки гол на Франция, класирайки България за пръв път на световно в Чили през 1962 г. (същото са правили и Костадинов през 1993 г. и Трифон Иванов през 1997)

4 Мит. Гунди не е получил признание, защото е играл само в соц. страна - долна лъжа. Носители на златната топка са:

· 1962 : Йозеф Масопуст, Чехословакия (Дукла Прага)

· 1963 : Лев Яшин, СССР (Динамо Москва)

· 1967 : Флориан Алберт, Унгария (Ференцварош Будапеща)

· 1975 : Олег Блохин, СССР (Динамо Киев)

· 1986 : Игор Беланов, СССР (Динамо Киев)

Това са играчи от соцлагера.

5 Мит. Уефски е бил "отборът на опозицията" при социализма -долна лъжа. От 1969-1989 година (това са 20 години!!!) Лефски-Спартак е отборът на комунистическата милиция и държавна сигурност. Играчите бяха с офицерски чинове от милицията и се ползваха с правата на милицията. Отборът на село Подуене и до сега се управлява от доносници на ДС.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2009 18:18 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
както каза една съфорумничка...или топката или времето или терена ще им е виновен. Е ПОЗНА! Георги Петков за пореден път.. се изложи, както е опитен вратар. Топката му била виновна.. това били коментирали преди мача.. се чудили как вкарват от далечно разстояние с тая топка. БОЖЕЙ! ПУ БЕ! Левски ще се обърне в гроба си.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2009 18:27 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Offer той не се оправдава с топката.Просто каза,че при удари от далечни разстояния топката лети с много висока скорост и това също е помогнало за гола.Да си виждал такъв гол във нашето първенство?Не защото топката е от 20 лева ,такава дето децата с нея ритат на улицата...
Ако си ритал с таква топка, ще разбереш.И скоростта и параболата и всичко е много различно.Но нашите "отборчета" в първенството не могат да си позволят такива топки.

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2009 22:41 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Явно ЦСКА са играли с топки от 20лв. и затова постигнаха равен срещу далеч по стойностен отбор.
Нали знаете, че всеки резултат в домакинските мачове вдига коефициента ви, а при вас в момента може да го намали.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2009 22:45 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
трябва да го е срам да казва, че топката му е виновна за гола, а не играчите пред него.. че и той.. това са 35 метра.. толкова ли е заспал, че няма да успее да реагира:) Добрият вратар топката не му е проблем.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов