Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 16 Юни 2024 02:02

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1033 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2009 08:37 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
За пореден път Ливърпул направиха страхотен мач, браво и на Арсенал!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2009 11:11 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 20 Окт 2008 14:28
Мнения: 77
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ПИСНА МИ ОТ (ТОЗИ) ЛИВЪРПУЛ!


Настоящият Ливърпул взе сериозно да писва! Играчите на Рафаел Бенитес в най-скоро време с подобно темпо ще направят така, че феновете да изискват от всеки техен мач реализирането на минимум 4 гола, допускането в собствената врата на поне 3-4, няколко греди, две дузини положения и изобщо всякакви такива екстри. И това не е никаква утопия. Реномето им на романтичен, зрелищен и спиращ дъха тим расте от година на година.

В следващия шампионатен мач срещу Хъл Сити Мърсисайдци ще вземат да бият с 1:0 и съм сигурен, че на трибуните ще има хора, които ще реагират по следния начин: "Хм, минах се сериозно. Пийт и Кени ме караха да отида на мача с Арсенал - не отидох. Сега реших да пътувам за мача с Хъл и... пълно дърво. Само 1:0". Този вътрешен монолог в съзнанието на фена ще доведе до създаването на масивна група от привърженици, които ще следват червените по стадионите на Англия и Европа с едничката цел. Да ударят джакпота. Да присъстват на още едно брилянтно театрално представление след което викаш на бис главните действащи лица няколко пъти, докато гърбовете им не се сецнат от поклони.

Може би ще дойде време, когато посивелите ливърпулци и техните сродни души из цял свят ще си припомнят за този или за онзи див мач. "Аз видях цели девет гола еди-кога си срещу еди-кой си." Но някой от дъното на пъба, с бира в ръка ще извади големия коз. "Даа, ама не си бил на онова знаменито 8:6 на Анфийлд през 2011 година, нали?"

Горе-долу както са тръгнали, нещата вървят натам. За една друга група фенове обаче на фона на историческите футболно-гладиаторски битки, които предлага Ливърпул със скоростта на телевизионен сериал, все пак ще остане горчилката и разочарованието. Защото, докато едните се надпреварват да броят головете, привържениците на другите тимове продължават да си броят купите и титлите.

Аз също съм фен на Ливърпул. От тези, закърмените с кратките репортажи по "Всяка неделя". Докато баща ти те повика от хола и ти изтичаш от своята детска стая и хващаш последните пет секунди от скромния едноминутен репортаж на целия кръг от предния съботен следобед. И нямаш на разположение You Tube, а чакаш статистиката от легендарния еднолистен вестник "Спорт тото". И то само при положение че добрият чичко от пункта ти е приятел и ти е запазил една бройка. Това бе времето и на онази борсичка в близка улица до Новотел Европа, където с трепет се прекупуваха значки и програмки на любимите ни отбори. Нещо, което за по-младото поколение е съвсем друга галактика. Не съм сигурен, но май борсичката още съществуваше, когато Ливърпул за последен път стана шампион на Англия.

И докато за новите фенове на Ливърпул е страхотен кеф и истински футболен оргазъм да съпреживяват 4:4 с Челси и 4:4 с Арсенал в рамките на една седмица или онова инфарктно 3:2 с Портсмут през февруари, аз вече предпочитам друга бира.

С риск да остана неразбран, но подобен Ливърпул взе да омръзва. Ако притежавам свръхвисша способност, то щях да направя така, че Челси да бъде отстранен с някакъв скромен резултат, а Арсенал да бъде победен. Хайде да не е с 1:0, а да речем с 2:1, че червенобузестият Аршавин заслужаваше поне един гол на митичния стадион. Това квартално-хокейно 4:4 може да донесе кеф на независимия футболен привърженик. Разбира се, и на тези на продължаващия да играе скучно, но да печели Манчестър Юнайтед. Който си взема мача с Портсмут с досадна лекота, докато същият този противник бива сгънат като оригами от Ливърпул, но в крайна сметка победното попадение пада секунда преди края.

Извинявайте, ама едно 6:0 срещу Арсенал нямаше ли да бъде пак спектакъл? Да задоволи разпрания апетит за ливърпулски зрелища? Защото при нормално стечение на обстоятелствата, това бе правилният резултат. Когато Андрей вкара за 3:2, то това бе също така третият удар изобщо за тима му в очертанията на вратата на Рейна! А домакините имаха куп положения до този миг. Корнери - 10:0, владеене на топката - много малко, но в крайна сметка хикс в полза на Юнайтед.

Тимът на Бербатов изстисква преминаването си напред в Шампионската лига срещу Интер и Порто като пресъхнал лимон, от който все пак успяваш да отделиш необходимите няколко капки за салата. Ливърпул прави някакви умопомрачителни обрати, но напоследък завършващи все в полза на прекия или косвения противник. Баста! Голям праз, че в момента Мърсисайдци имат най-добрата голова разлика в Премиършип. Те вероятно пак няма да са шампиони. Освен ако...

Преди години, поне като правеха подобни дивотии, червените печелеха. Като онзи шантав финал в Дортмунд срещу Алавес през 2001 година. Определен от мнозина като най-лудия финал изобщо в историята на турнира за Купата на УЕФА. Девет гола и крайно 5:4 със златен гол! Пак драми, пак хиляди похабени нервни клетки, но поне накрая държиш купата над главата си. Както и четири години по-късно в Истанбул. Но тези купи, колкото и значими и неосъществими да са за много други клубове на Стария континент, попълват най-вече статистиката. Онези, които редовно влизат на футболен мач не през някой си анонимен сектор А, Б, В, Г или Я, а през "Портата на Шенкли", искат просто една шампионска титла.
Тяхното желание отдавна се е превърнало в мечта. Която продължава да не се случва. Когато през пролетта на 1990 година Кени Далглиш донесе 18-а титла, вечният съперник имаше едва седем. Сега, ако не счупят тъпомера, Юнайтед трябва да изравнят резултата. За по-малко от двайсет години.

А онзи ден на Анфийлд, по време на поредното красиво, но безсмислено голово мероприятие, камерите съзряха и показаха за секунди именно Кени, сънародника на Сър Алекс. Неговото изражение също не даваше отговор на въпроса: "Защо се случва това и защо пак няма да се случи онова?" Аз също се питам, мнозина други също не могат да си намерят място от търсене на правилната сентенция. А останалите просто броят головете. Като поредната игра на джаги. С тази разлика, че една игра на джаги струва левче или два. Това губиш, когато не си победител. А улисан в поредното шоу, Ливърпул губи историческата битка. Въпреки че от тези техните шоута човек вече в нищо не може да бъде сигурен.


Има мн вярни неща.Супер статия

_________________
Blood Is Red For A Reason


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 20:26 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 25 Ное 2008 16:59
Мнения: 83
Години: 25

Местоположение: Liverpool,Anfield
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
1:3 (party)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 20:36 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 18 Дек 2008 19:57
Мнения: 137
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Пиша кратко ПРОСТО ВЕЛИК ОТБОР ЛЕГЕНДА (h) (h) (h)

_________________
My Favorites Team And Fooballer Liverpool
-Fernando Torres 9 (star)
-Steven Gerrard 8 (star)
Jeimie Carregher (star)
Dirk Kayt (star)
Albert Riera (star)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2009 19:57 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Рафа Бенитес трябва да продава играчи, за да има пари за трансфери
28.04.2009 19:14
Мениджърът на Ливърпул Рафа Бенитес сам призна, че ще трябва да продаде някои футболисти, за да може да набере средства за нови трансфери през лятото.

Сред целите на испанския треньор са Гарет Бари от Астън Вила, десния защитник на Портсмут Глен Джонсън и нападателят на Валенсия Давид Вия.

От "Анфийлд" пък могат да си тръгнат Райън Бабел и Андреа Досена, докато на Сами Хюпия ще бъде предложен пост в треньорския състав.

"Малко или много имам идея колко пари ще ни трябват за трансфери. Мисля, че ще трябва да продадем няколко футболисти, за да увеличим парите, от които се нуждаем. Но в момента все още не говорим за имена", заяви Бенитес, цитиран от Спортинглайф.

"Работим по нашите цели и ще се опитаме да свършим нещата колкото можем по-бързо и колкото може по-евтино".

"Всяка година е важно да привлечеш добри играчи, точните играчи. Но ние вече имаме доста по-добри играчи от преди и затова става много трудно да намерим още по-добри".

"Но ние работихме много здраво през сезона, търсихме и наблюдавахме различни играчи. Ще бъдем подготвени".

Един от играчите, които няма нужда да се притесняват за мястото си в Ливърпул е халфът Йоси Бенаюн. Израелският национал започна сезона все още несигурен за мястото си. Говореше се, че бившия му отбор Уест Хям го иска обратно. Той обаче направи много силни мачове и Бенитес дори мисли да му удължи договора.

"Мисля, че ако е щастлив тук, ще остане. В момента Йоси играе, така че съм сигурен, че е щастлив. Сега играе в повече мачове, натрупа самочувствие и може да се види, че класата е налице. Ще трябва да говоря с него (за нов договор), но той все още има контракт за още 2 години".

Друг футболист, с който се преговаря за нов договор е защитникът Даниел Агер.

"Мисля, че вече сме близо до договаряне", коментира Бенитес ситуацията с датския национал.


Интересна работа.Дано Виа се навие да дойде на острова(но дори и да не дойде задължително ни трябва още един нападател).

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2009 00:52 
Offline
Stivie G
Аватар

Регистриран на: 29 Фев 2008 20:05
Мнения: 418
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
J0re70 написа:
Цитат:
Рафа Бенитес трябва да продава играчи, за да има пари за трансфери
28.04.2009 19:14
Мениджърът на Ливърпул Рафа Бенитес сам призна, че ще трябва да продаде някои футболисти, за да може да набере средства за нови трансфери през лятото.

Сред целите на испанския треньор са Гарет Бари от Астън Вила, десния защитник на Портсмут Глен Джонсън и нападателят на Валенсия Давид Вия.

От "Анфийлд" пък могат да си тръгнат Райън Бабел и Андреа Досена, докато на Сами Хюпия ще бъде предложен пост в треньорския състав.

"Малко или много имам идея колко пари ще ни трябват за трансфери. Мисля, че ще трябва да продадем няколко футболисти, за да увеличим парите, от които се нуждаем. Но в момента все още не говорим за имена", заяви Бенитес, цитиран от Спортинглайф.

"Работим по нашите цели и ще се опитаме да свършим нещата колкото можем по-бързо и колкото може по-евтино".

"Всяка година е важно да привлечеш добри играчи, точните играчи. Но ние вече имаме доста по-добри играчи от преди и затова става много трудно да намерим още по-добри".

"Но ние работихме много здраво през сезона, търсихме и наблюдавахме различни играчи. Ще бъдем подготвени".

Един от играчите, които няма нужда да се притесняват за мястото си в Ливърпул е халфът Йоси Бенаюн. Израелският национал започна сезона все още несигурен за мястото си. Говореше се, че бившия му отбор Уест Хям го иска обратно. Той обаче направи много силни мачове и Бенитес дори мисли да му удължи договора.

"Мисля, че ако е щастлив тук, ще остане. В момента Йоси играе, така че съм сигурен, че е щастлив. Сега играе в повече мачове, натрупа самочувствие и може да се види, че класата е налице. Ще трябва да говоря с него (за нов договор), но той все още има контракт за още 2 години".

Друг футболист, с който се преговаря за нов договор е защитникът Даниел Агер.

"Мисля, че вече сме близо до договаряне", коментира Бенитес ситуацията с датския национал.


Интересна работа.Дано Виа се навие да дойде на острова(но дори и да не дойде задължително ни трябва още един нападател).

И защитник ни трябва :)

_________________
Za tezi, koito iskat malko elektronika - moga az da posvirq falshivo na harmonika...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Май 2009 16:28 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
местно дерби със Сити и мач с Арсенал. Не е възможно или кво ?
:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Май 2009 19:44 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ако се съди по възможността може и всички да загубят .. може и всички да спечелят ... може и всички да са х ... да не изброявам другите възможности ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Май 2009 09:40 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Бенитес набеляза испански голмайстор
04.05.2009 22:12

Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес може да доведе още един испански нападател в отбора, след като Алваро Негредо от Алмерия призна, че от Червените е имало запитване за него.

24-годишният футболист, който започна кариерата си в Реал Мадрид, но не получи особен шанс за изява, реализира 19 попадения през този сезон и е едно от откритията на сезона в Примера. Общо за скромния клуб той има 32 гола за 2 години в отбора.

Проблемът обаче е в това, че Реал Мадрид е вписал клауза в договора му, според която може да си го върне срещу 5 милиона евро до края на юни. Засега все още не е ясно, дали това ще се случи.

„Да играя заеднос Фернандо Торес би било невероятно и това е мечта, която всеки играч би искал да осъществи. Все още не съм говорил лично с Рафа Бенитес, но зная, че между клубовете е имало контакт. Бъдещето ми зависи от Реал Мадрид и мисля, че през лятото ще напусна Алмерия” сподели Негредо.

Ако Кралския клуб се откаже от него, Алмерия ще поиска около 11 милиона евро от Ливърпул за играча, но Червените биха платили без проблеми тази сума. „Благораден съм на Алмерия за шанса, който ми даде, но естествено бих искал да играя във Висшата лига и особено в Ливърпул” каза още нападателят, който през зимата бе цел на Фулъм и Астън Вила.


За непрочелите в гол.бг :D

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 05 Май 2009 12:53 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
С Уест Хем е малко притеснително ,но мисля че ще бием. Тотнъм не ме притесняват. Ако ни дадат една дузпичка за начало също няма да е лошо :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Май 2009 23:29 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
ЕЕЕЕ Доживях да видя Джерард да пропусне от бялата точка (whew) :)

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Май 2009 23:38 
Offline
Liverpool FC
Аватар

Регистриран на: 14 Фев 2008 18:58
Мнения: 709
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Crow написа:
ЕЕЕЕ Доживях да видя Джерард да пропусне от бялата точка (whew) :)

този сезон май му е за пръв път


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Май 2009 23:40 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
SmiLka7a написа:
Crow написа:
ЕЕЕЕ Доживях да видя Джерард да пропусне от бялата точка (whew) :)

този сезон май му е за пръв път

(nod)

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Май 2009 23:19 
Offline
Make Me Happy!
Аватар

Регистриран на: 08 Сеп 2008 14:01
Мнения: 394
Години: 33

Местоположение: Ibiza!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
http://vbox7.com/play:644bd97e :|

_________________
No Music No Life!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Май 2009 23:26 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Баси...

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Май 2009 23:31 
Offline
Liverpool FC
Аватар

Регистриран на: 14 Фев 2008 18:58
Мнения: 709
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Rysichak написа:
http://vbox7.com/play:644bd97e :|

проблема му беше, че сърцето му е прекалено голямо за гръдния кош или нещо от тоя род не се сещам вече... ама почти същия случай като Антонио Пуерта ;(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 20:33 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Юни 2008 13:17
Мнения: 168
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ади догодина пак се помъчете за титлата, че поне да е интересно първенството :D :D :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 20:34 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
сега пак си беше интересно глупако:) В последния момент се реши титлата, това че ти си кух.. и не ти е интересно.. си е твой проблем;) по интересно от това какво искаш не знам.. сигурно равни точки на манчестър и ливърпул и да играят в последния кръг а ?:>

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 20:40 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
I know... to da ne e vsqka godina baben den.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Май 2009 21:24 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 20 Окт 2008 14:28
Мнения: 77
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
(giggle)

_________________
Blood Is Red For A Reason


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Май 2009 17:47 
Offline
Liverpool FC
Аватар

Регистриран на: 14 Фев 2008 18:58
Мнения: 709
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

айде и последни да сме пак ще съм фен на ливерпуул ;-) браво и на Юнайтед за титлата ама все още си мисля, че ние повече я заслужавахме
и се молете да го махнат ония нерез Бенитес


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Май 2009 09:23 
Offline
Stivie G
Аватар

Регистриран на: 29 Фев 2008 20:05
Мнения: 418
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ливърпул предлага 50 милиона паунда за Тевес

Ливърпул е готов да извади от касата си умопомрачителните 50 милиона паунда за Карлос Тевес, съобщава днес "Сън". Аржентинският национал от две години играе под наем на "Олд Трафорд", но договорът му изтича след края на сезона. Интерес към нападателя има и от страна на Тотнъм, но офертата на „шпорите" е далеч по-скромна - едва 18 милиона паунда.

От щаба на Тевес уточниха, че "мърсисайдци" са склонни да платят трансферна сума на стойност 26 милиона паунда, а останалата част Тевес ще вземе под формата на заплати в рамките на 3 години. Това означава седмична заплата от 160 000 паунда или 8,3 милиона на година.

Юнайтед все още настояват, че искат да задържат Карлос Тевес, който им бе преостъпен от Киа Джорабчян. Ръководството на „червените дяволи" обаче се дърпа да дава пари за правата на футболиста, които се държат от инвестиционната компания MSI, представлявана от иранския бизнесмен. Самият аржентинец призна миналата седмица, че с радост би преминал в Ливърпул, ако "мърсисайдци" излязат с оферта за него. Подобен трансфер никак няма да се хареса на Алекс Фъргюсън, който е против футболистите му да обличат екипа на един от най-големите противници на Манчестър Юнайтед в Англия.

_________________
Za tezi, koito iskat malko elektronika - moga az da posvirq falshivo na harmonika...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Май 2009 22:14 
Offline
Liverpool FC
Аватар

Регистриран на: 14 Фев 2008 18:58
Мнения: 709
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Бенитес към фъргюсън: моят отбор е по-добър

Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес атакува колегата си в Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън с изявлението, че мърсисайдци са по-добър отбор от ”червените дяволи”. По този начин испанецът отвърна на нападките на сър Алекс отпреди няколко дни в поредния епизод от продължаващата вече няколко месеца психовойна, разразяваща се между двамата специалисти.

”Не влизам в словесна битка с Алекс Фъргюсън, но съм сигурен, че той може да види, че ние сме по-добрият отбор. В последните години тези ”психовойни” са нещо обичайно за Фъргюсън. Никой не е казал нищо срещу него, нито е оспорил това, че той има добър отбор, който може да печели трофеи. Изглежда все едно Фъргюсън има лиценз за такива изказвания. Опитвам се да не говоря много, но когато го правя, то е, за да защитя отбора си. Не съм казвал, че той се чувства застрашен, а че изглежда нервен, виждайки колко близо сме до неговия отбор”, заяви Бенитес.

”Винаги съм твърдял, че искам да продължа работата си в Ливърпул. Просто трябваше да обсъдим някои въпроси, свързани със същността на работата, в това число и властта около преговорите и взимането на решенията при трансферите. Работим всеки ден с треньорския щаб и нашите скаути, преценявайки бъдещето на играчите, с които разполагаме, както и възможността да привлечем нови. Дали търся футболисти в Испания? Винаги съм казвал, че испанските играчи са на най-високо ниво”, допълни Рафа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Май 2009 16:19 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 22 Мар 2008 12:23
Мнения: 20
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тевес е добър,но ми се струва,че Рафа пак ще вземе прибързано решение и ще хвърли излишно много пари както стана с Кийн ,макар че се очаква Тевес да помогне на отбора да спечели до година премиършип ида си заслужи инвестицията, не се знае как ще се интегрира в отбора.И все пак нападателна двойка Торес Тевес звучи перфектно. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Май 2009 20:09 
Offline
Stivie G
Аватар

Регистриран на: 29 Фев 2008 20:05
Мнения: 418
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Честит Рожден Рожден на Стивън Джерард (mm) (happy)

_________________
Za tezi, koito iskat malko elektronika - moga az da posvirq falshivo na harmonika...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2009 23:30 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Джилет намери пари за Ливърпул

Бъдещето пред Ливърпул може би не изглежда чак толкова мрачно, след като един от собствениците на отбора е на път да намери пари и да спаси положението.

Мърсисайдци имат доста големи дългове, но след като стана ясно, че Джордж Джилет е договорил продажбата на хокейния Монреал Кънейдиънс, ситуацията може драматично да се промени.

Смята се, че сделката е на стойност 330 милиона паунда, които братята Молсън ще си върнат контрола върху отбора, който притежава допреди няколко години. Все още се очаква одобрението на НХЛ, но най-вероятно всичко ще приключи успешно до края на август.

Според слуховете причината за продажбата е именно лошото положение на Ливърпул. Мнозина от играчите на тима се спрягат, че могат да напуснат „Анфийлд”, но сега Рафаел Бенитес може да бъде малко по-спокоен.

Испанецът се притеняваше откъде да намери пари за нови попълнения, но сега е на път проблемът му да бъде решен. Така Ливърпул не само ще може да запази най-добрите си футболисти, но и да подсили отбора с още няколко класни попълнения, с които да атакува титлата в Англия, която убягва на клуба от 1990 година.

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2009 01:04 
Offline
Stivie G
Аватар

Регистриран на: 29 Фев 2008 20:05
Мнения: 418
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
xAxa zexme Glen Johnson :D

_________________
Za tezi, koito iskat malko elektronika - moga az da posvirq falshivo na harmonika...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2009 17:24 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 14:32
Мнения: 603
Години: 37

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Айде Поол очаквам първа победа за новия шампионат !

_________________
„Животът придобива смисъл посредством Любовта.“
/Без революция сме загубени во веки веков/


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2009 19:10 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Много бяхме зле първото полувреме (doh)
Дано се стегнем и обърнем резултата във второто....

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2009 20:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Браво на Тотнъм :)

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1033 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов