Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 23 Май 2024 15:37

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1794 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 60  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2008 15:17 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Мар 2006 16:25
Мнения: 106
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Какво го защитавате тая п***а Бербатов. Като се има в предвид, че е капитан няма право да напуска така демонстративно мач било то контрола или дори да падаме с 10-0 от Малта. Съгласен съм, че са пълна скръб повечето от играчите ама той кво направи за тея 30 мин., които беше на терена? То това дърво Рангелов пипна топката повече пъти от него. Да си ходи в Англия, да си играе там и изобщо да не се връща, ако ще ми се разхожда тей всеки мач. Това е просто пример как българите като постигнем нещо се забравяме от къде сме тръгнали. Все пак това е нац. отбор, играеш за страната си и щом си пуснат на терена, трябва да дадеш 110%, от това на което си способен :red:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2008 15:27 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 20 Мар 2005 11:48
Мнения: 125
Местоположение: Пред PC-то
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не искам да пускам фермани, но нямам избор. Националния е невероятно зле. Тунчев и Иливе като бяха в ЦСКА редовно играеха заедно и имаше някакъв синхрон. Сега.. (finger) Гледан Силиян и се чудя за къф (finger) е тои тука.. Ем като се замислиш ти стаа ясно. Просто нямаме друг толкова добър халф в центъра. Обаче неможе цяла БГ да има само 1 добър халф (който не е във форма. Даже и в клубния си отбор не е твърд титуляр.) Благо игра на ниво. Много желание и се бори яко. Бербатов.. ако гледате в Манчестър неговата задача е да отваря пространства за бързите Руни и Роналдо. Да задържа топката и да я раздава на включващите се крила. Обаче в национала НЯМА КРИЛА! Като го няма Марто просто не ставаме. Играем бавен и муден футбол, лесно предвидим. Разчитаме на някой изблик на гений от някои играч и да стане нещо... Не ми се говори повече.. Аре пийс! Другите няма да ги коментирам достатъчно зле са.

_________________
Genzo Wakabayashi
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2008 16:55 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Бербатов: Не е в характера ми да дезертирам
Уважаеми дами и господа,

В качеството ми на все още действащ капитан на Българския национален отбор по футбол се считам задължен да споделя пред Вас /така, както винаги съм го правил/ своята позиция по няколко въпроса:

Напълно осъзнавам разочарованието и срама, които феновете и приятелите на футбола изпитват от слабото представяне на футболистите от Националния отбор в последно време. Уверявам Ви, че нито аз, а сигурен съм, нито който и да е от моите колеги, не страда от липса на мотивация и че за всеки един от нас името и знамето на България са кауза. И няма по-голяма гордост от от това да чуваш феновете по трибуните да пеят с пълно гърло химна и да скандират "Българи-юнаци!".

Твърдя, че проблемите на Националния отбор са от психологическо естество, вероятно от натрупаните в последно време негативни резултати и огромното желание на всички нас да се класираме на големи футболни форуми.

Убеден съм, че между нас, футболистите, няма конфликти и настроения. Ние сме в Националния отбор не за да се доказваме един на друг, а за да постигаме заедно добри резултати. Сигурен съм, че всеки от нас си е направил равносметка, защото когато излизаме на терена да играем за България, ние заставаме със своето име, градено през годините. Но с екипа на Националния отбор ние защищаваме не само него, а предимно името на страната ни. Затова считам твърденията, че който и да е от нас облича националната фланелка, за да "отбие номера" -
несериозни.

С настоящото изявление се обръщам най-вече към феновете с молба да продължат да вярват в нас. Защото е най-лесно да изоставиш някой, който е паднал, но по-трудно е да му протегнеш ръка и да му помогнеш да стане. Българският национален отбор по футбол в момента има нужда от Вашата подкрепа повече от всякога. В същото време не искам да заблуждавам с празни обещания никой, че излизането от тази тежка ситуация ще стане като с магическа пръчка и че още от следващия мач ще видите ново лице на националния отбор. Предстои ни много работа и ние сме наясно с това.

За съжаление, липсата на време и обстоятелствата ме принуждават да се обърна към Вас отново по този начин. Уверявам Ви, че не съм сърдит на никой и не е в характера ми да дезертирам от задълженията си. Категорично заявявам, че смяната ми в 30-та минута на приятелската среща със Сърбия бе продиктувана от контузия в бедрото, която получих. Това бе потвърдено както от първоначалния преглед, направен ми в Белград, така и след обстойни изследвания, извършени от лекарския екип в клуба ми Манчестер Юнайтед. По прогноза на специалистите, възстановяването ми ще продължи между 7 и 10 дни. За мен обаче
остава необясним фактът, че колкото и да се опитвам да бъда полезен в страната си, оставам неразбран, обиждан, обругаван. Недоверието и негативизмът ме обграждат отвсякъде.

Отказвам да приема немотивираните, непроверени и непрофесионални коментари на хора. които нямат представа за лишенията, които търпя, и усилията, които полагам, за да поддържам спортната си форма. Странно звучат квалификациите, че съм "най-добрият футболист на България" и в същото време съм: "мърдъо", "лигльо", "кукла", "манекен". "Барби", "разхождащ фланелката мързеливец", "немотивиран". . . Мога да продължа. .
.
Дори и да искам, не мога сам да бъда отговорен за всичко, което се случва в българския футбол. Футболът е колективен спорт и отговорността следва да е колективна.
Не приемам да съм поставян в ролята на "необходимият грешник"!

Очаквам думите ми да бъдат правилно разбрани и да не бъдат извеждани целенасочено от контекста на това изявление. Това е, което искам да Ви кажа в този момент, и Ви уверявам,
че съм искрен.


Оставам с уважение към всички Вас!

Димитър Бербатов "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2008 00:21 
Offline
Lorenzo Von Matterhorn
Аватар

Регистриран на: 25 Яну 2007 19:24
Мнения: 1228
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
- Ало, Българския Футболен съюз ли е?
- Да, кажете...
- Искам да стана треньор на националния отбор!
- Вие луд ли сте?
- Да! Други изисквания?

_________________
Силният е най-могъщ САМ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2008 10:42 
Offline
Nightwish
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2006 20:47
Мнения: 519
Години: 33

Местоположение: In yOur Dreams
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Голямата работа махнаха го! Те въобще не трябваше да го слагат. Ама няма се очудя след 5-6г. пак да го сложат :rofl:

_________________
Изображение Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 10:49 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 12 Юни 2008 09:22
Мнения: 580
Години: 44

Местоположение: надолу по улицата,в дясно
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Клаус Топмьолер: България ? Нямам търпение да почна
Първият сериозен вариант за нов селекционер на националния отбор вече е факт. Германецът Клаус Топмьолер съобщи вчера пред "7 дни спорт", че е готов да се нагърби с предизвикателството да води тима на България. Той е човекът, който даде път на Димитър Бербатов в големия футбол, като го наложи в Байер (Леверкузен).

"България? Нямам търпение да почна", заяви Топмьолер.

"Съставът е достатъчно добър, може да се класира на световното първенство. Изненадах се, че завършихте наравно с Грузия и с Черна гора, а още повече ме изненада разгромът с 1:6 от Сърбия", каза германецът.

Топмьолер водеше Грузия до лятото, но напусна заради забавени плащания. В момента е свободен. Той защити Димитър Бербатов от нападките, че не се интересува от националния отбор.

"Аз го познавам в друга светлина. Наложих го в Леверкузен и още тогава твърдях, че е един от най-големите таланти в света", допълни Топмьолер.

_________________
След тебе злото диша като хрътка
(Доброто е обществено понятие.)
Разтвориш ли ръцете за прегръдка,
ти вече си удобен за разпятие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008 10:51 
Offline
Poluidiot
Аватар

Регистриран на: 15 Юни 2006 23:55
Мнения: 1164
Години: 33

Местоположение: България,Добрич,Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
айде ще видим кво ше направи и тоя ..

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=nfnE83xD_68
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2009 13:46 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Цитат:
Така нареченият ни национален отбор падна с 1 място в ранглистата


Българският национален отбор по футбол се смъкна с една позиция надолу в месечната ранглиста на ФИФА, която беше публикувана днес.

В периода от средата на декември до средата на януари обаче са се изиграли едва 27 мача в света между национални отбори и движението в класацията в сравнение с последното подреждане за 2008-а година е минимално. България е на 28-о място със 782 точки, като нашият национален тим беше задминат от Кот д'Ивоар, който зае нашето място.

Единствените по-сериозни движения в топ 20 е изкачването на Египет на 15-о място, както и на Нигерия с 2 места- от 19-о на 17-о. Най-сериозният прогрес за месеца е постигнал съставът на Сомалия, който се изстреля с 22 места и сега заема 178-а позиция.

Сомалииците направиха фурор в турнира за Купата Кекафа, която събира страните от Източна Африка. Няма промени в първите 14 тима в ранглистата.

От съперниците ни в квалификационна група 8 за Световното първенство с една стъпка нагоре е отборът на Република Ирландия, който сега е 37-и, а с една надолу е този на Черна гора, нареждащ се 113-и.

Световна ранглиста на ФИФА за януари 2009-а година:1.Испания (1) 1663 точки2.Германия (2) 13893.Холандия (3) 13384.Италия (4) 13265.Бразилия (5) 12466.Аржентина (6) 11807.Хърватия (7) 11428.Англия (8) 11159.Русия (9) 110310.Турция (10) 1016- - 28. България (27) 782- - 37. Република Ирландия (38) 711- - 94. Кипър (94) 376- -108. Грузия (108) 328- - 113. Черна гора (112) 310 Забележка: в скоби са посочени позициите на отборите от миналия месец.

_________________
Барселона е моята религия,Меси е моя бог,Камп Ноу е Моят храм,Гуардиола е моят свещеник,Visca El Barca-Моята молитва


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2009 00:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Мърито ще е новия национален селекционер...как ли да не се радваш

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2009 00:16 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 18 Юли 2008 02:25
Мнения: 96
Местоположение: Dobrich ,Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
sPored men Stoicho Stoilov (troicho) trqbva da e illi toq Клаус Топмьолер drugite sa (n)

_________________
нЕрЕаЛен жИвОТ...НеРеАлНи мЕчТиИ ...НеРеаЛна ЛюБоВ ...А РеаЛнО БоЛиИ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2009 11:44 
Offline
Nightwish
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2006 20:47
Мнения: 519
Години: 33

Местоположение: In yOur Dreams
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Това е поредната глупост на БФС ... (shake) Показе се колко е голяма корупцията и как всичко е нагласено и Бобито отново да е президент на БФС много прозрачно работят :@ И пак отборите на БФС ще ги подпират съдиийте. Определено Мъри или Стойчо не могат да бъдат национални треньори трябваше да се намери един чужденец. (shake) Защото преди изпращахме наши треньори в Сърбия и нз си къде тука балканските страни да ги обучаваме, а сега тея сърби и др идват тука нас да ни учат нещо не мога да им разбера логиката. Ама предвид сегашния състав на БФС нормално е да е някой левскар треньора... (n)

_________________
Изображение Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2009 19:47 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
въпрос на интереси..никой не го еня за националния

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2009 20:56 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мъри Стоилов е новият български селекционер ! Дай боже да ни донесе повече радост през новата година :)

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 17:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
В РУСИЯ: БЪЛГАРИЯ С ОФИЦИАЛНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ ВАЛЕРИ ГАЗАЕВ
27 януари 2009


През март месец тази година един от най-титулуваните треньори в Русия Валери Газаев може да оглави националния отбор на България, твърдят медиите в Русия. Българският футболен съюз се е обърнал към Валери с официално предложение, но специалистът е поискал време да размисли.


В същото време 54-годишният треньор обмисля и няколко предложения от европейски клубове. Засега обаче най-сериозната и реална оферта е постъпила от БФС, съобщава Life.ru.


От българска страна настояват руснакът до края на януари да даде отговор.


Руското издание продължава, че родните ни босове се надяват Газаев да промени моментната ситуация в групата за световните квалификации, след като „лъвовете” не успяха да вземат нито една победа от трите си мача досега.


„Газаев е отлична кандидатура. Той може много да помогне на националния ни отбор”, коментира агентът на Димитър Бербатов Емил Данчев. „Той е добре познат в България, хората тук помнят великолепната му игра. В България говорят, че треньорът трябва да бъде местен специалист. На заседанието на Изпълкома ще бъдат обсъдени всички кандидатури.”


„Би било страхотно, ако Газаев стане национален селекционер”, заявява Николай Ишков, цитиран от медията. „В България го знаят, заради победите на ЦСКА Москва в турнира за Купата на УЕФА. Единственото, в което се съмнявам, е, дали нашата федерация може да удовлетвори финансовите изисквания на треньора.”


„Ако футболният съюз се спре на Газаев, това ще бъде едно много удачно решение”, коментира треньорът на Амкар Перм Димитър Димитров – Херо. Уверен съм, че ще в България ще останат доволни, ако Газаев поеме националния отбор.


Заради проблем със сърцето, лекарите забраниха на Газаев да води руски клуб, продължават в изданието. Чужди специалисти настоявали 54-годишният треньор внимателно да се отнася към своето здраве.


„Газаев не може да си представи своя живот без футбола. Лекарите са го посъветвали да работи в Европа, където градовете не са на толкова големи разстояния, както е в Русия”, допълва източник от Русия.


Освен селекционер на България, Газаев може да поеме клуб от Испания, където топлият климат повече ще подхожда специалиста. Там няма да се придвижва със самолети, а с железопътния транспорт. В Испания Газаев има собствен имот в един от най-престижните курорти Марбея.


„До март не искам да говоря за бъдещата ми работа. Сега имам по-важни дела”, коментира от своя страна Газаев.


Българските варианти за национален селекционер на България са Станимир Стоилов и Красимир Балъков.

@gong

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Яну 2009 03:09 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Въпреки избора Мъри Стоилов да е селекционер,по-добре ще е руснака да дойде ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 21:01 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 12 Юни 2008 09:22
Мнения: 580
Години: 44

Местоположение: надолу по улицата,в дясно
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Мачът е тази вечер от 21:30 ч по БНТ.
Резултатът не е от голямо значение,важното е желанието за игра и как Мъри ще ги стимулира.Да им пожелаем успех и ако не победа,поне достойно представяне.

_________________
След тебе злото диша като хрътка
(Доброто е обществено понятие.)
Разтвориш ли ръцете за прегръдка,
ти вече си удобен за разпятие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 22:48 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Такъв глупав мач не ми се гледа. Идваме да се издрайфам. Управлението на БФС - говедо, треньор - говедо, титулярите - говеда. Ами какво да гледам дървари ли?? Да бяха извакали поне целия им отбор.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 22:59 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 21:27
Мнения: 2302
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
gruziq igrae za Bulgaria

_________________
will i live to be 23?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 23:05 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
GOOOOOOOOOOOOLLLL

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 23:05 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
bravo na tova momche :) :) (party) (party) (party)

_________________
Барселона е моята религия,Меси е моя бог,Камп Ноу е Моят храм,Гуардиола е моят свещеник,Visca El Barca-Моята молитва


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 23:06 
Offline
Make Me Happy!
Аватар

Регистриран на: 08 Сеп 2008 14:01
Мнения: 394
Години: 33

Местоположение: Ibiza!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
GOLLLLLLL BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE (rock)

_________________
No Music No Life!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 23:06 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2008 10:33
Мнения: 610
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
AZ PYK BIH KAZAL
chorbari-peika-chorbari-tv :D :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 23:07 
Offline
Stivie G
Аватар

Регистриран на: 29 Фев 2008 20:05
Мнения: 418
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ГОООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ

_________________
Za tezi, koito iskat malko elektronika - moga az da posvirq falshivo na harmonika...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 23:15 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Terry написа:
AZ PYK BIH KAZAL
chorbari-peika-chorbari-tv :D :D

Аз пък бих казала, че си... ай да не казвам какъв!
Кви чорбари?Играе БЪЛГАРИЯ...
Не се научихте, че в националния всички са преди всичко БЪЛГАРИ!

Иначе браво на Ивелин за гола :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 23:16 
Offline
Make Me Happy!
Аватар

Регистриран на: 08 Сеп 2008 14:01
Мнения: 394
Години: 33

Местоположение: Ibiza!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
баси тапанара тоя как го спъна.. (devil)

_________________
No Music No Life!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 23:16 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
1-1

_________________
Барселона е моята религия,Меси е моя бог,Камп Ноу е Моят храм,Гуардиола е моят свещеник,Visca El Barca-Моята молитва


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 23:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Е по-смотан гол нямаше как да ни вкарат...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 23:17 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
komediq komediq komeeeediq;]

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 23:18 
Offline
Make Me Happy!
Аватар

Регистриран на: 08 Сеп 2008 14:01
Мнения: 394
Години: 33

Местоположение: Ibiza!
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Technu написа:
komediq komediq komeeeediq;]

тихо бе

_________________
No Music No Life!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Фев 2009 23:20 
Offline
Stivie G
Аватар

Регистриран на: 29 Фев 2008 20:05
Мнения: 418
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Оле боже мили господи |-(

_________________
Za tezi, koito iskat malko elektronika - moga az da posvirq falshivo na harmonika...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1794 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 60  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов